timezones4 0 - en to hr translation catalogue (619 entries)

en: Africa/Abidjan
hr: Afrika/Abidjan

en: Africa/Accra
hr: Afrika/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
hr: Afrika/Adis_Abeba

en: Africa/Algiers
hr: Afrika/Alžir

en: Africa/Asmara
hr: Afrika/Asmara

en: Africa/Asmera
hr: Afrika/Asmera

en: Africa/Bamako
hr: Afrika/Bamako

en: Africa/Bangui
hr: Afrika/Bangui

en: Africa/Banjul
hr: Afrika/Banjul

en: Africa/Bissau
hr: Afrika/Bissau

en: Africa/Blantyre
hr: Afrika/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
hr: Afrika/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
hr: Afrika/Bujumbura

en: Africa/Cairo
hr: Afrika/Kairo

en: Africa/Casablanca
hr: Afrika/Casablanca

en: Africa/Ceuta
hr: Afrika/Ceuta

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
hr: Ceuta i Melilla

en: Africa/Conakry
hr: Afrika/Conakry

en: Africa/Dakar
hr: Afrika/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
hr: Afrika/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
hr: Afrika/Djibouti

en: Africa/Douala
hr: Afrika/Douala

en: Africa/El_Aaiun
hr: Afrika/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
hr: Afrika/Freetown

en: Africa/Gaborone
hr: Afrika/Gaborone

en: Africa/Harare
hr: Afrika/Harare

en: Africa/Johannesburg
hr: Afrika/Johannesburg

en: Africa/Kampala
hr: Afrika/Kampala

en: Africa/Khartoum
hr: Afrika/Khartoum

en: Africa/Kigali
hr: Afrika/Kigali

en: Africa/Kinshasa
hr: Afrika/Kinshasa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
hr: zapad Dem. Rep. Kongo

en: Africa/Lagos
hr: Afrika/Lagos

en: Africa/Libreville
hr: Afrika/Liberville

en: Africa/Lome
hr: Afrika/Lome

en: Africa/Luanda
hr: Afrika/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
hr: Afrika/Lubumbashi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
hr: istok Dem. Rep. Kongo

en: Africa/Lusaka
hr: Afrika/Lusaka

en: Africa/Malabo
hr: Afrika/Malabo

en: Africa/Maputo
hr: Afrika/Maputo

en: Africa/Maseru
hr: Afrika/Maseru

en: Africa/Mbabane
hr: Afrika/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
hr: Afrika/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
hr: Afrika/Monrovia

en: Africa/Nairobi
hr: Afrika/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
hr: Afrika/Ndjamena

en: Africa/Niamey
hr: Afrika/Niamey

en: Africa/Nouakchott
hr: Afrika/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
hr: Afrika/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
hr: Afrika/Porto-Novo

en: Africa/Pretoria
hr: Afrika/Pretoria

en: Africa/Sao_Tome
hr: Afrika/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
hr: Afrika/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
hr: Afrika/Tripoli

en: Africa/Tunis
hr: Afrika/Tunis

en: Africa/Windhoek
hr: Afrika/Windhoek

en: America/Adak
hr: Amerika/Adak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
hr: Aleutski otoci

en: America/Anchorage
hr: Amerika/Anchorage

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
hr: Aljaško vrijeme

en: America/Anguilla
hr: Amerika/Anguilla

en: America/Antigua
hr: Amerika/Antigua

en: America/Araguaina
hr: Amerika/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
hr: Amerika/Argentina/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
hr: Amerika/Argentina/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
hr: Amerika/Argentina/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
hr: Amerika/Argentina/Cordoba

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
hr: većina lokacija (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
hr: većina lokacija (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
hr: Amerika/Argentina/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
hr: Amerika/Argentina/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
hr: Amerika/Argentina/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
hr: Amerika/Argentina/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/Salta
hr: Amerika/Argentina/Salta

en: America/Argentina/San_Juan
hr: Amerika/Argentina/San_Juan

en: America/Argentina/San_Luis
hr: Amerika/Argentina/San_Luis

en: America/Argentina/Tucuman
hr: Amerika/Argentina/Tucuman

en: America/Argentina/Ushuaia
hr: Amerika/Argentina/Ushuaia

en: America/Aruba
hr: Amerika/Aruba

en: America/Asuncion
hr: Amerika/Asuncion

en: America/Atikokan
hr: Amerika/Atikokan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
hr: Istočno standardno vrijeme – Atikokan, Ontario i Southampton I, Nunavut

en: America/Atka
hr: Amerika/Atka

en: America/Bahia
hr: Amerika/Bahia

en: America/Barbados
hr: Amerika/Barbados

en: America/Belem
hr: Amerika/Belem

en: America/Belize
hr: Amerika/Belize

en: America/Blanc-Sablon
hr: Amerika/Blanc-Sablon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
hr: Atlansko standardno vrijeme – Quebec – Lower North Shore

en: America/Boa_Vista
hr: Amerika/Boa_Vista

en: America/Bogota
hr: Amerika/Bogota

en: America/Boise
hr: Amerika/Boise

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
hr: Planinsko vrijeme – južni Idaho & istočni Oregon

en: America/Buenos_Aires
hr: Amerika/Buenos_Aires

en: America/Calgary
hr: Amerika/Calgary

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
hr: Planinsko vrijeme – Alberta, istočna Britanska Kolumbija & zapadni Saskatchewan

en: America/Cambridge_Bay
hr: Amerika/Cambridge_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
hr: Planinsko vrijeme – zapadni Nunavut

en: America/Campo_Grande
hr: Amerika/Campo_Grande

en: America/Cancun
hr: Amerika/Cancun

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
hr: Središnje vrijeme – Quintana Roo

en: America/Caracas
hr: Amerika/Caracas

en: America/Catamarca
hr: Amerika/Catamarca

en: America/Cayenne
hr: Amerika/Cayenne

en: America/Cayman
hr: Amerika/Cayman

en: America/Chicago
hr: Amerika/Chicago

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
hr: Središnje vrijeme

en: America/Chihuahua
hr: Amerika/Chihuahua

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
hr: Planinsko vrijeme – Chihuahua

en: America/Coral_Harbour
hr: Amerika/Coral_Harbour

en: America/Cordoba
hr: Amerika/Cordoba

en: America/Costa_Rica
hr: Amerika/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
hr: Amerika/Cuiaba

en: America/Curacao
hr: Amerika/Curacao

en: America/Danmarkshavn
hr: Amerika/Danmarkshavn

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
hr: istočna obala, sjeverno od Scoresbysunda

en: America/Dawson
hr: Amerika/Dawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
hr: Tihooceansko vrijeme – sjeverni Yukon

en: America/Dawson_Creek
hr: Amerika/Dawson_Creek

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
hr: Planinsko standardno vrijeme – Dawson Creek & Fort Saint John, Britanska Kolumbija

en: America/Denver
hr: Amerika/Denver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
hr: Planinsko vrijeme

en: America/Detroit
hr: Amerika/Detroit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
hr: Istočno vrijeme – Michigan – većina lokacija

en: America/Dominica
hr: Amerika/Dominica

en: America/Edmonton
hr: Amerika/Edmonton

en: America/Eirunepe
hr: Amerika/Eirunepe

en: America/El_Salvador
hr: Amerika/El_Salvador

en: America/Ensenada
hr: Amerika/Ensenada

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
hr: Tihooceansko vrijeme

en: America/Fort_Wayne
hr: Amerika/Fort_Wayne

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
hr: Istočno vrijeme – Indiana – većina lokacija

en: America/Fortaleza
hr: Amerika/Fortaleza

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
hr: SI Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
hr: Amerika/Fredericton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
hr: Atlantsko vrijeme – Nova Škotska (većina lokacija), PEI

en: America/Glace_Bay
hr: Amerika/Glace_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
hr: Atlantsko vrijeme – Nova Škotska – mjesta koja se nisu pratila ljetna računanja vremena od1966. do 1971.

en: America/Godthab
hr: Amerika/Godthab

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
hr: većina lokacija

en: America/Goose_Bay
hr: Amerika/Goose_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
hr: Atlantsko vrijeme – Labrador – većina lokacija

en: America/Grand_Turk
hr: Amerika/Grand_Turk

en: America/Grenada
hr: Amerika/Grenada

en: America/Guadeloupe
hr: Amerika/Guadaloupe

en: America/Guatemala
hr: Amerika/Guatemala

en: America/Guayaquil
hr: Amerika/Guayaquil

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
hr: kontinent

en: America/Guyana
hr: Amerika/Guyana

en: America/Halifax
hr: Amerika/Halifax

en: America/Havana
hr: Amerika/Havana

en: America/Hermosillo
hr: Amerika/Hermosillo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
hr: Planinsko standardno vrijeme – Sonora

en: America/Indiana/Indianapolis
hr: Amerika/Indiana/Indianapolis

en: America/Indiana/Knox
hr: Amerika/Indiana/Knox

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
hr: Istočno vrijeme – Indiana – okrug Starke

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
hr: Središnje vrijeme – Indiana – okrug Starke

en: America/Indiana/Marengo
hr: Amerika/Indiana/Marengo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
hr: Istočno vrijeme – Indiana – okrug Crawford

en: America/Indiana/Petersburg
hr: Amerika/Indiana/Petersburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
hr: Središnje vrijeme – Indiana – okrug Pike

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
hr: Istočno vrijeme – Indiana – okrug Pike

en: America/Indiana/Tell_City
hr: Amerika/Indiana/Tell_City

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
hr: Središnje vrijeme – Indiana – okrug Perry

en: America/Indiana/Vevay
hr: Amerika/Indiana/Vevay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
hr: Istočno vrijeme – Indiana – okrug Switzerland

en: America/Indiana/Vincennes
hr: Amerika/Indiana/Vincennes

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
hr: Istočno vrijeme – Indiana – Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties

en: America/Indiana/Winamac
hr: Amerika/Indiana/Winamac

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
hr: Istočno vrijeme – Indiana – okrug Pulaski

en: America/Indianapolis
hr: Amerika/Indianapolis

en: America/Inuvik
hr: Amerika/Inuvik

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
hr: Planinsko vrijeme – zapadni Sjevernozapadni teritorij

en: America/Iqaluit
hr: Amerika/Iqaluit

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
hr: Istočno vrijeme – istočni Nunavut – većina lokacija

en: America/Jamaica
hr: Amerika/Jamaica

en: America/Jujuy
hr: Amerika/Jujuy

en: America/Juneau
hr: Amerika/Juneau

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
hr: Aljaško vrijeme – Aljaska prevlaka

en: America/Kentucky/Louisville
hr: Amerika/Kentucky/Louisville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
hr: Istočno vrijeme – Kentucky – područje Louisville

en: America/Kentucky/Monticello
hr: Amerika/Kentucky/Monticello

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
hr: Istočno vrijeme – Kentucky – okrug Wayne

en: America/Knox_IN
hr: Amerika/Knox_IN

en: America/La_Paz
hr: Amerika/La_Paz

en: America/Lima
hr: Amerika/Lima

en: America/Los_Angeles
hr: Amerika/Los_Angeles

en: America/Louisville
hr: Amerika/Louisville

en: America/Maceio
hr: Amerika/Maceio

en: America/Managua
hr: Amerika/Managua

en: America/Manaus
hr: Amerika/Manaus

en: America/Marigot
hr: Amerika/Marigot

en: America/Martinique
hr: Amerika/Martinique

en: America/Mazatlan
hr: Amerika/Mazatlan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
hr: Planinsko vrijeme – S Baja, Nayarit, Sinaloa

en: America/Mendoza
hr: Amerika/Mendoza

en: America/Menominee
hr: Amerika/Menominee

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
hr: Središnje vrijeme – Michigan – okruzi Dickinson, Gogebic, Iron i Menominee

en: America/Merida
hr: Amerika/Merida

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
hr: Središnje vrijeme – Campeche, Yucatan

en: America/Mexico_City
hr: Amerika/Mexico_City

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
hr: Središnje vrijeme – većina lokacija

en: America/Miquelon
hr: Amerika/Miquelon

en: America/Moncton
hr: Amerika/Moncton

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
hr: Atlantsko vrijeme – Novi Brunswick

en: America/Monterrey
hr: Amerika/Monterrey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
hr: Središnje vrijeme – Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas

en: America/Montevideo
hr: Amerika/Montevideo

en: America/Montreal
hr: Amerika/Montreal

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
hr: Istočno vrijeme – Quebec – većina lokacija

en: America/Montserrat
hr: Amerika/Montserrat

en: America/Nassau
hr: Amerika/Nassau

en: America/New_York
hr: Amerika/New_York

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
hr: Istočno vrijeme

en: America/Nipigon
hr: Amerika/Nipigon

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
hr: Istočno vrijeme – Ontario & Quebec – mjesta koja se nisu pratila ljetna računanja vremena od 1967. od 1973.

en: America/Nome
hr: Amerika/Nome

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
hr: Aljaško vrijeme – zapadna Aljaska

en: America/Noronha
hr: Amerika/Noronha

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
hr: Atlantski otoci

en: America/North_Dakota/Center
hr: Amerika/Sjeverna_Dakota/Sredina

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
hr: Središnje vrijeme – Indiana – okrug Oliver

en: America/North_Dakota/New_Salem
hr: Amerika/Sjeverna_Dakota/New_Salem

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
hr: Središnje vrijeme – Sjeverna Dakota – okrug Mortony (bez područja Mandan)

en: America/Ontario
hr: Amerika/Ontario

en: America/Panama
hr: Amerika/Panama

en: America/Pangnirtung
hr: Amerika/Pangnirtung

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
hr: Istočno vrijeme – Pangnirtung, Nunavut

en: America/Paramaribo
hr: Amerika/Paramari

en: America/Phoenix
hr: Amerika/Phoenix

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
hr: Planinsko standardno vrijeme – Arizona

en: America/Port-au-Prince
hr: Amerika/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
hr: Amerika/Port_of_Spain

en: America/Porto_Acre
hr: Amerika/Porto_Acre

en: America/Porto_Velho
hr: Amerika/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
hr: Amerika/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
hr: Amerika/Rainy_River

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
hr: Središnje vrijeme – Rainy River & Fort Frances, Ontario

en: America/Rankin_Inlet
hr: Amerika/Rankin_Inlet

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
hr: Središnje vrijeme – središnji Nunavut

en: America/Recife
hr: Amerika/Recife

en: America/Regina
hr: Amerika/Regina

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
hr: Središnje standardno vrijeme – Saskatchewan – većina lokacija

en: America/Resolute
hr: Amerika/Resolute

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
hr: Istočno vrijeme – Resolute, Nunavut

en: America/Rio_Branco
hr: Amerika/Rio_Branco

en: America/Rosario
hr: Amerika/Rosario

en: America/Santarem
hr: Amerika/Santarem

en: America/Santiago
hr: Amerika/Santiago

en: America/Santo_Domingo
hr: Amerika/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
hr: Amerika/Sao_Paulo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
hr: J & JI Brazila (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
hr: Amerika/Saskatoon

en: America/Scoresbysund
hr: Amerika/Scoresbysund

en: America/Shiprock
hr: Amerika/Shiprock

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
hr: Planinsko vrijeme – Navajo

en: America/St_Barthelemy
hr: Amerika/St_Barthelemy

en: America/St_Johns
hr: Amerika/St_Johns

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
hr: Newfoundlandsko vrijeme, uključujući u JI Labrador

en: America/St_Kitts
hr: Amerika/St_Kitts

en: America/St_Lucia
hr: Amerika/St_Lucia

en: America/St_Thomas
hr: Amerika/St_Thomas

en: America/St_Vincent
hr: Amerika/St_Vincent

en: America/Swift_Current
hr: Amerika/Swift_Current

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
hr: Središnje standardno vrijeme – Saskatchewan – sredozapad

en: America/Tegucigalpa
hr: Amerika/Tegucigalpa

en: America/Thule
hr: Amerika/Thule

en: America/Thunder_Bay
hr: Amerika/Thunder_Bay

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
hr: Istočno vrijeme – Thunder Bay, Ontario

en: America/Tijuana
hr: Amerika/Tijuana

en: America/Toronto
hr: Amerika/Toronto

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
hr: Istočno vrijeme – Ontario – većina lokacija

en: America/Tortola
hr: Amerika/Tortola

en: America/Vancouver
hr: Amerika/Vancouver

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
hr: Tihooceansko vrijeme – zapadna Britanska Kolumbija

en: America/Virgin
hr: Amerika/Virginija

en: America/Whitehorse
hr: Amerika/Whitehorse

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
hr: Tihooceansko vrijeme – južni Yukon

en: America/Winnipeg
hr: Amerika/Winnipeg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
hr: Središnje vrijeme – Manitoba & zapadni Ontario

en: America/Yakutat
hr: Amerika/Yakutat

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
hr: Aljaško vrijeme – vrat Aljaskine prevlake

en: America/Yellowknife
hr: Amerika/Yellowknife

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
hr: Planinsko vrijeme – središnji Sjevernozapadni teritorij

en: Antarctica/Casey
hr: Antarktika/Casey

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
hr: Postaja Casey, Bailey Peninsula

en: Antarctica/Davis
hr: Antarktika/Davis

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
hr: Postaja Davis, gorje Vestfold

en: Antarctica/DumontDUrville
hr: Antarktika/DumontDUrville

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
hr: Postaja Dumont-d'Urville, Terre Adelie

en: Antarctica/Mawson
hr: Antarktika/Mawson

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
hr: Postaja Mawson, uvala Holme

en: Antarctica/McMurdo
hr: Antarktika/McMurdo

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
hr: Postaja McMurdo, otok Ross

en: Antarctica/Palmer
hr: Antarktika/Palmer

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
hr: Postaja Palmer, otok Anvers

en: Antarctica/Rothera
hr: Antarktika/Rothera

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
hr: Postaja Rothera, otok Adelaide

en: Antarctica/South_Pole
hr: Antarktika/Južni_pol

en: Antarctica/Syowa
hr: Antarktika/Syowa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
hr: Postaja Syowa, E Ongul I

en: Antarctica/Vostok
hr: Antarktika/Vostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
hr: Postaja Vostok, S magnetski pol

en: Arctic/Longyearbyen
hr: Arktik/Longyearbyen

en: Asia/Aden
hr: Azija/Aden

en: Asia/Almaty
hr: Azija/Almaty

en: Asia/Amman
hr: Azija/Amman

en: Asia/Anadyr
hr: Azija/Anadyr

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
hr: Moskva+10 – Beringovo more

en: Asia/Aqtau
hr: Azija/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
hr: Azija/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
hr: Azija/Ashgabat

en: Asia/Ashkhabad
hr: Azija/Ashkhabad

en: Asia/Baghdad
hr: Azija/Bagdad

en: Asia/Bahrain
hr: Azija/Bahrain

en: Asia/Baku
hr: Azija/Baku

en: Asia/Bangkok
hr: Azija/Bangkok

en: Asia/Beijing
hr: Azija/Peking

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
hr: istočna China – Peking, Guangdong, Shanghai, itd.

en: Asia/Beirut
hr: Azija/Beirut

en: Asia/Bishkek
hr: Azija/Bishkek

en: Asia/Brunei
hr: Azija/Brunei

en: Asia/Calcutta
hr: Azija/Kalkuta

en: Asia/Choibalsan
hr: Azija/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
hr: Azija/Chongqing

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
hr: središnja Kina – Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, itd.

en: Asia/Chungking
hr: Azija/Chungking

en: Asia/Colombo
hr: Azija/Colombo

en: Asia/Dacca
hr: Azija/Dacca

en: Asia/Damascus
hr: Azija/Damascus

en: Asia/Dhaka
hr: Azija/Dhaka

en: Asia/Dili
hr: Azija/Dili

en: Asia/Dubai
hr: Azija/Dubai

en: Asia/Dushanbe
hr: Azija/Dušanbe

en: Asia/Gaza
hr: Azija/Gaza

en: Asia/Harbin
hr: Azija/Harbin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
hr: Heilongjiang (bez Mohe), Jilin

en: Asia/Ho_Chi_Minh
hr: Azija/Ho_Chi_Minh

en: Asia/Hong_Kong
hr: Azija/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
hr: Azija/Hovd

en: Asia/Irkutsk
hr: Azija/Irkutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
hr: Moskva+05 – Bajkalsko jezero

en: Asia/Jakarta
hr: Azija/Jakarta

en: Asia/Jayapura
hr: Azija/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
hr: Azija/Jeruzalem

en: Asia/Kabul
hr: Azija/Kabul

en: Asia/Kamchatka
hr: Azija/Kamčatka

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
hr: Moskva+09 – Kamčatka

en: Asia/Karachi
hr: Azija/Karachi

en: Asia/Kashgar
hr: Azija/Kashgar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
hr: zapadni Tibet & Xinjiang

en: Asia/Katmandu
hr: Azija/Katmandu

en: Asia/Kolkata
hr: Azija/Kolkata

en: Asia/Krasnoyarsk
hr: Azija/Krasnojarsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
hr: Moskva+04 – rijeka Jenisej

en: Asia/Kuala_Lumpur
hr: Azija/Kuala_Lumpur

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
hr: poluotočna Malezija

en: Asia/Kuching
hr: Azija/Kuching

en: Asia/Kuwait
hr: Azija/Kuvajt

en: Asia/Macao
hr: Azija/Macao

en: Asia/Macau
hr: Azija/Macau

en: Asia/Magadan
hr: Azija/Magadan

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
hr: Moskva+08 – Magadan

en: Asia/Makassar
hr: Azija/Makassar

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, west Timor
hr: istok i jug Bornea, Celebes, Bali, Nusa Tengarra, zapadni Timor

en: Asia/Manila
hr: Azija/Manila

en: Asia/Muscat
hr: Azija/Muscat

en: Asia/Nicosia
hr: Azija/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
hr: Azija/Novosibirsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
hr: Moskva+03 – Novosibirsk

en: Asia/Omsk
hr: Azija/Omsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
hr: Moskva+03 – zapadni Sibir

en: Asia/Oral
hr: Azija/Oral

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
hr: Zapadni Kazahstan

en: Asia/Phnom_Penh
hr: Azija/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
hr: Azija/Pontianak

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
hr: zapadni i središnji Borneo

en: Asia/Pyongyang
hr: Azija/Pyongyang

en: Asia/Qatar
hr: Azija/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
hr: Azija/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
hr: Azija/Rangoon

en: Asia/Riyadh
hr: Azija/Riyadh

en: Asia/Saigon
hr: Azija/Saigon

en: Asia/Sakhalin
hr: Azija/Sahalin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
hr: Moskva+7 – otok Sahalin

en: Asia/Samarkand
hr: Azija/Samarkand

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
hr: zapadni Uzbekistan

en: Asia/Seoul
hr: Azija/Seul

en: Asia/Shanghai
hr: Azijia/Shanghai

en: Asia/Singapore
hr: Azija/Singapore

en: Asia/Taipei
hr: Azija/Taipei

en: Asia/Tashkent
hr: Azija/Taškent

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
hr: istočni Uzbekistan

en: Asia/Tbilisi
hr: Azija/Tbilisi

en: Asia/Tehran
hr: Azija/Teheran

en: Asia/Tel_Aviv
hr: Azija/Tel_Aviv

en: Asia/Thimbu
hr: Azija/Thimbu

en: Asia/Thimphu
hr: Azija/Thimphu

en: Asia/Tokyo
hr: Azija/Tokio

en: Asia/Ujung_Pandang
hr: Azija/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
hr: Azija/Ulaanbaatar

en: Asia/Ulan_Bator
hr: Azija/Ulan_Bator

en: Asia/Urumqi
hr: Azija/Urumqi

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
hr: većina Tibeta i Xinjianga

en: Asia/Vientiane
hr: Azija/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
hr: Azija/Vladivostok

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
hr: Moskva+07 – rijeka Armur

en: Asia/Yakutsk
hr: Azija/Jakutsk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
hr: Moskva+06 – rijeka Lena

en: Asia/Yekaterinburg
hr: Azija/Jekaterinburg

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
hr: Moskva+02 – Ural

en: Asia/Yerevan
hr: Azija/Jerevan

en: Atlantic/Azores
hr: Atlantik/Azores

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
hr: Azori

en: Atlantic/Bermuda
hr: Atlantik/Bermuda

en: Atlantic/Canary
hr: Atlantik/Kanari

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
hr: Kanarski otoci

en: Atlantic/Cape_Verde
hr: Atlantik/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
hr: Atlantik/Faeroe

en: Atlantic/Faroe
hr: Atlantik/Faroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
hr: Atlantik/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
hr: Atlantik/Madeira

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
hr: Otoci Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
hr: Atlantik/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
hr: Atlantik/Južna_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
hr: Atlantik/Sv._Helena

en: Atlantic/Stanley
hr: Atlantik/Stanley

en: Australia/ACT
hr: Australija/ACT

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
hr: Novi južni Wales – većina lokacija

en: Australia/Adelaide
hr: Australija/Adelaide

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
hr: Južna Australija

en: Australia/Brisbane
hr: Australija/Brisbane

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
hr: Queensland – većina lokacija

en: Australia/Broken_Hill
hr: Australija/Broken_Hill

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
hr: Novi južni Wales – Yancowinna

en: Australia/Canberra
hr: Australija/Canberra

en: Australia/Currie
hr: Australija/Currie

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
hr: Tasmanija – Kraljevski otok

en: Australia/Darwin
hr: Australija/Darwin

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
hr: Sjeverni teritorij

en: Australia/Eucla
hr: Australija/Eucla

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
hr: Zapadna Australija – područje Eucla

en: Australia/Hobart
hr: Australija/Hobart

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
hr: Tasmanija – većina lokacija

en: Australia/LHI
hr: Australija/LHI

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
hr: Lord Howe otoci

en: Australia/Lindeman
hr: Australija/Lindeman

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
hr: Queensland – Blagdanski otoci

en: Australia/Lord_Howe
hr: Australija/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
hr: Australija/Melbourne

en: Australia/NSW
hr: Australija/NSW

en: Australia/North
hr: Australija/North

en: Australia/Perth
hr: Australija/Perth

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
hr: Zapadna Australija – većina lokacija

en: Australia/Queensland
hr: Australija/Queensland

en: Australia/South
hr: Australija/Jug

en: Australia/Sydney
hr: Australija/Sydney

en: Australia/Tasmania
hr: Australija/Tasmania

en: Australia/Victoria
hr: Australija/Victoria

en: Australia/West
hr: Australija/Zapad

en: Australia/Yancowinna
hr: Australija/Yancowinna

en: Brazil/East
hr: Brazil/Istok

en: Brazil/West
hr: Brazil/Zapad

en: Canada/Atlantic
hr: Kanada/Atlantik

en: Canada/Central
hr: Kanada/Središnja

en: Canada/East-Saskatchewan
hr: Kanada/Istočna-Saskatchewan

en: Canada/Eastern
hr: Kanada/Istočna

en: Canada/Mountain
hr: Kanada/Planine

en: Canada/Newfoundland
hr: Kanada/Newfoundland

en: Canada/Pacific
hr: Kanada/Tihi ocean

en: Canada/Saskatchewan
hr: Kanada/Saskatchewan

en: Canada/Yukon
hr: Kanada/Yukon

en: Chile/Continental
hr: Čile/Kontinentalni

en: Chile/EasterIsland
hr: Čile/Uskršnji otoci

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
hr: Uskršnji otoci & Sala y Gomez

en: Cuba
hr: Kuba

en: Egypt
hr: Egipat

en: Europe/Amsterdam
hr: Europa/Amsterdam

en: Europe/Andorra
hr: Europa/Andora

en: Europe/Athens
hr: Europa/Atena

en: Europe/Belfast
hr: Europa/Belfast

en: Europe/Belgrade
hr: Europa/Beograd

en: Europe/Berlin
hr: Europa/Berlin

en: Europe/Bratislava
hr: Europa/Bratislava

en: Europe/Brussels
hr: Europa/Bruxelles

en: Europe/Bucharest
hr: Europa/Bukurešt

en: Europe/Budapest
hr: Europa/Budimpešta

en: Europe/Chisinau
hr: Europa/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
hr: Europa/Copenhagen

en: Europe/Dublin
hr: Europa/Dublin

en: Europe/Gibraltar
hr: Europa/Gibraltar

en: Europe/Guernsey
hr: Europa/Guernsey

en: Europe/Helsinki
hr: Europa/Helsinki

en: Europe/Isle_of_Man
hr: Europa/Otok Man

en: Europe/Istanbul
hr: Europa/Istanbul

en: Europe/Jersey
hr: Europa/Jersey

en: Europe/Kaliningrad
hr: Europa/Kalinjingrad

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
hr: Moskva-01 – Kaliningrad

en: Europe/Kiev
hr: Europa/Kijev

en: Europe/Lisbon
hr: Europa/Lisabon

en: Europe/Ljubljana
hr: Europa/Ljubljana

en: Europe/London
hr: Europa/London

en: Europe/Luxembourg
hr: Europa/Luxemburg

en: Europe/Madrid
hr: Europa/Madrid

en: Europe/Malta
hr: Europa/Malta

en: Europe/Mariehamn
hr: Europa/Mariehamn

en: Europe/Minsk
hr: Europa/Minsk

en: Europe/Monaco
hr: Europa/Monaco

en: Europe/Moscow
hr: Europa/Moskva

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
hr: Moskva+00 – zapadna Rusija

en: Europe/Oslo
hr: Europa/Oslo

en: Europe/Paris
hr: Europa/Pariz

en: Europe/Podgorica
hr: Europa/Podgorica

en: Europe/Prague
hr: Europa/Prag

en: Europe/Riga
hr: Europa/Riga

en: Europe/Rome
hr: Europa/Rim

en: Europe/Samara
hr: Europa/Samara

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
hr: Moskva+01 – Samarska oblast, Udmurtska

en: Europe/San_Marino
hr: Europa/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
hr: Europa/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
hr: Europa/Sevastopolj

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
hr: središnji Krim

en: Europe/Skopje
hr: Europa/Skopje

en: Europe/Sofia
hr: Europa/Sofija

en: Europe/Stockholm
hr: Europa/Stockholm

en: Europe/Tallinn
hr: Europa/Tallinn

en: Europe/Tirane
hr: Europa/Tirana

en: Europe/Tiraspol
hr: Europa/Tiraspol

en: Europe/Uzhgorod
hr: Europa/Užgorod

en: Europe/Vaduz
hr: Europa/Vaduz

en: Europe/Vatican
hr: Europa/Vatikan

en: Europe/Vienna
hr: Europa/Beč

en: Europe/Vilnius
hr: Europa/Vilnius

en: Europe/Volgograd
hr: Europa/Volgograd

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
hr: Moskva+00 – Kaspijsko jezero

en: Europe/Warsaw
hr: Europa/Varšava

en: Europe/Zagreb
hr: Europa/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
hr: Europa/Zaporožje

en: Europe/Zurich
hr: Europa/Cirih

en: Iceland
hr: Island

en: Indian/Antananarivo
hr: Indijski_ocean/Antananarivo

en: Indian/Chagos
hr: Indijski_ocean/Chagos

en: Indian/Christmas
hr: Indijski_ocean/Božićni_otoci

en: Indian/Cocos
hr: Indijski_ocean/Cocos

en: Indian/Comoro
hr: Indijski_ocean/Comoro

en: Indian/Kerguelen
hr: Indijski_ocean/Kerguelen

en: Indian/Mahe
hr: Indijski_ocean/Mahe

en: Indian/Maldives
hr: Indijski_ocean/Maldives

en: Indian/Mauritius
hr: Indijski_ocean/Mauritius

en: Indian/Mayotte
hr: Indijski_ocean/Mayotte

en: Indian/Reunion
hr: Indijski_ocean/Reunion

en: Israel
hr: Izrael

en: Jamaica
hr: Jamajka

en: Libya
hr: Libija

en: Mexico/BajaNorte
hr: Meksiko/BajaNorte

en: Mexico/BajaSur
hr: Meksiko/General

en: Mexico/General
hr: Meksiko/Opće

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
hr: Otoci Chatham

en: Pacific/Apia
hr: Tihi_ocean/Apia

en: Pacific/Auckland
hr: Tihi_ocean/Auckland

en: Pacific/Chatham
hr: Tihi_ocean/Chatham

en: Pacific/Easter
hr: Tihi_ocean/Uskršnji_otoci

en: Pacific/Efate
hr: Tihi_ocean/Efate

en: Pacific/Enderbury
hr: Tihi_ocean/Enderbury

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
hr: Otoci Phoenix

en: Pacific/Fakaofo
hr: Tihi_ocean/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
hr: Tihi_ocean/Fiji

en: Pacific/Funafuti
hr: Tihi_ocean/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
hr: Tihi_ocean/Galapagos

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
hr: Otočje Galapagos

en: Pacific/Gambier
hr: Tihi_ocean/Gambier

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
hr: Otoci Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
hr: Tihi_ocean/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
hr: Tihi_ocean/Guam

en: Pacific/Honolulu
hr: Tihi_ocean/Honolulu

en: Pacific/Johnston
hr: Tihi_ocean/Johnston

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
hr: Johnston Atol

en: Pacific/Kiritimati
hr: Tihi_ocean/Kiritimati

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
hr: Linijski otoci

en: Pacific/Kosrae
hr: Tihi_ocean/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
hr: Tihi_ocean/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
hr: Tihi_ocean/Majuro

en: Pacific/Marquesas
hr: Tihi_ocean/Marquesas

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
hr: Otoci Marquesas

en: Pacific/Midway
hr: Tihi_ocean/Midway

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
hr: Otoci Midway

en: Pacific/Nauru
hr: Tihi_ocean/Nauru

en: Pacific/Niue
hr: Tihi_ocean/Niue

en: Pacific/Norfolk
hr: Tihi_ocean/Norfolk

en: Pacific/Noumea
hr: Tihi_ocean/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
hr: Tihi_ocean/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
hr: Tihi_ocean/Palau

en: Pacific/Pitcairn
hr: Tihi_ocean/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
hr: Tihi_ocean/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
hr: Tihi_ocean/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
hr: Tihi_ocean/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
hr: Tihi_ocean/Saipan

en: Pacific/Samoa
hr: Tihi_ocean/Samoa

en: Pacific/Tahiti
hr: Tihi_ocean/Tahiti

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
hr: Društveni otoci

en: Pacific/Tarawa
hr: Tihi_ocean/Tarawa

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
hr: Gilbertski otoci

en: Pacific/Tongatapu
hr: Tihi_ocean/Tongatapu

en: Pacific/Truk
hr: Tihi_ocean/Truk

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
hr: Truk (Chuuk) i Yap

en: Pacific/Wake
hr: Tihi_ocean/Wake

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
hr: Otoci Wake

en: Pacific/Wallis
hr: Tihi_ocean/Wallis

en: Pacific/Yap
hr: Tihi_ocean/Yap

en: Poland
hr: Poljska

en: Singapore
hr: Singapur

en: Turkey
hr: Turska

en: US/Alaska
hr: US/Aljaska

en: US/Central
hr: US/Središnje

en: US/East-Indiana
hr: US/Istočna-Indiana

en: US/Eastern
hr: US/Istočno

en: US/Mountain
hr: US/Planinsko

en: US/Pacific
hr: US/Tihi_ocean
