kppplogview 0 - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: CSV
hr: ZRV

en: File Format
hr: Format datoteka

en: Loading log files
hr: Dnevnici se učitavaju

en: KPPP log viewer
hr: kPPP preglednik dnevnika

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
hr: © 1999–2002 KPPP Razvijatelji

en: Run in KPPP mode
hr: Pokreni u KPPP modu

en: Connection
hr: Veza

en: Day
hr: Dan

en: From
hr: Od

en: Until
hr: Do

en: Duration
hr: Trajanje

en: Costs
hr: Troškovi

en: Bytes In
hr: Bajtova u

en: Bytes Out
hr: Bajtova van

en: All Connections
hr: Sve veze

en: &Next Month
hr: &Slijedeći mjesec

en: &Export...
hr: &Izvoz …

en: Statistics:
hr: Statistika:

en: n/a
hr: nedostupno

en: Connection log for %1 %2
hr: Dnevnik spajanja za %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
hr: Ne postoji dnevnik spajanja za %1 %2

en: A document with this name already exists.
hr: Dokument s ovim imenom već postoji.

en: Overwrite file?
hr: Prepiši datoteku?

en: An error occurred while trying to open this file
hr: Došlo je do pogreške prilikom pokušaja otvaranja ove datoteke

en: An error occurred while trying to write to this file.
hr: Došlo je do pogreške prilikom pokušaja upisa u ovu datoteku.
