KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
hu: Már létezik egy régebbi, „%1” nevű fájl.

en: A similar file named '%1' already exists.
hu: Már létezik egy hasonló dátumú, „%1” nevű fájl.

en: A newer file named '%1' already exists.
hu: Már létezik egy újabb, „%1” nevű fájl.

en: Source File
hu: Forrásfájl

en: Existing File
hu: Létező fájl

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
hu: Felül szeretné írni a fájlt a jobb oldalon láthatóval?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
hu: A hangfájl nem a helyi
    gépen található.
    Kattintson ide a fájl betöltéséhez.

en: Unable to load audio file
hu: A hangfájl betöltése nem sikerült

en: Artist: %1
hu: Előadó: %1

en: Title: %1
hu: Cím: %1

en: Comment: %1
hu: Megjegyzés: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
hu: Bitráta: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
hu: Mintavételi ráta: %1 %2

en: Length:
hu: Hossz:
