KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (8 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
hu: a:az:
    egy:
    én:te:ő:
    mi:ti:ők
    fel:le:
    be:ki:
    alá:fölé:
    elé:mögé:
    ha:
    itt:ott:
    még:már:
    egy:kettő:három:négy:öt:
    hat:hét:nyolc:kilenc:tíz:
    igen:nem:sem:
    újabb:
    egyrészt:másrészt:
    de:azonban:
    majd:tovább:túl:
    is:szóba:
    terhére:közzé:után:
    maga:legalább:
    több:kevesebb:
    sok:kevés:
    száz:ezer:millió:milliárd:
    szerint:eszerint:szinten:
    míg:volt:van:lesz:
    ami:amit:amié:aminek:amiben:
    senki:semmi:
    enyém:tiéd:övé:
    miénk:tiétek:övék:
    első:utolsó:
    akár:lehetne:számára:
    néhány:akárhány:
    és:sőt:
    mikor:merre:meddig:
    ilyen:olyan:
    ugyanis:időben:vesszük:
    nettó:bruttó:
    képest:mondható:tűnik:
    miatt:végett:
    együtt:külön:
    valószínű:esetleges:
    addig:azóta:
    minek:kinek:
    volt:van:lesz:
    akárhol:bárhol:
    állítólag:belüli:
    konkrét:általános:
    csak:mindenki:
    bár:megfelelően:
    nélkül:működik:
    engem:téged:őt:
    minket:titeket:őket

en: KDE Index generator for help files.
hu: KDE indexgenerátor segítségfájlokhoz.

en: The language to index
hu: Az indexelés nyelve

en: Generating Index
hu: Index létrehozása

en: Scanning for files
hu: A fájlok megvizsgálása

en: Extracting search terms
hu: A keresési kifejezések összegyűjtése

en: Generating index...
hu: Index létrehozása...

en: Files processed: %1
hu: Eddig feldolgozva: %1 fájl
