KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
hu: Felül szeretné írni a bal oldalon látható képet a jobb oldalival?

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
hu: Ez a kép nem a helyi
    gépen található.
    Kattintson ide a kép letöltéséhez.

en: Unable to load image
hu: A kép betöltése nem sikerült

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
hu: Színmélység: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
hu: Méretek: %1x%2
