KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
hu: Nem sikerült megjelölni ezt a menübejegyzést: „%1”

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
hu: KDE menügeneráló program.
    Ezzel az eszközzel megkereshető, hogy egy adott alkalmazás melyik menübejegyzésben szerepel.
    A --highlight argumentummal vizuálisan is megjelölhető
    találat esetén a menübejegyzés.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
hu: (C) Waldo Bastian, 2003.

en: Author
hu: Szerző

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
hu: A kimeneti adatok UTF-8 kódolással legyenek eltárolva a helyi kódolás helyett

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
hu: Kiírja az alkalmazást tartalmazó
    menübejegyzés azonosítóját

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
hu: Kiírja az alkalmazást tartalmazó
    menübejegyzés nevét (feliratát)

en: Highlight the entry in the menu
hu: A bejegyzés megjelölése vizuálisan

en: Do not check if sycoca database is up to date
hu: Nem kell ellenőrizni a sycoca adatbázis frissességét

en: The id of the menu entry to locate
hu: A keresett menübejegyzés azonosítója

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
hu: Meg kell adni egy alkalmazásazonosítót, pl. 'kde4-konsole.desktop'

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
hu: Legalább egyet meg kell adni ezek közül: --print-menu-id, --print-menu-name vagy --highlight

en: No menu item '%1'.
hu: Nincs „%1” menübejegyzés.

en: Menu item '%1' not found in menu.
hu: Nem található ilyen bejegyzés a menüben: „%1”.
