KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
hu: %1: Nem támogatott NFS-verzió

en: RPC error %1
hu: RPC-hiba: %1

en: No space left on device
hu: Nem maradt szabad hely az eszközön

en: Read only file system
hu: Csak olvasható fájlrendszer

en: Filename too long
hu: Túl hosszú fájlnév

en: Disk quota exceeded
hu: Túllépte a lemezkvótában engedélyezett mennyiséget

en: NFS error %1 - %2
hu: NFS-hiba: %1 - %2

en: Failed to mount %1
hu: Nem sikerült csatolni: %1

en: Unknown target
hu: Ismeretlen cél
