KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
hu: A kép automatikus forgatása

en: No MIME Type specified.
hu: Nincs megadva MIME-típus.

en: No or invalid size specified.
hu: Nincs megadva vagy érvénytelen a méret.

en: Cannot create thumbnail for directory
hu: Nem sikerült gyorsnézetet létrehozni a könyvtárhoz

en: No plugin specified.
hu: Nincs megadva bővítmény.

en: Cannot load ThumbCreator %1
hu: Nem sikerült betölteni: ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
hu: Nem sikerült gyorsnézetet létrehozni: %1

en: Failed to create a thumbnail.
hu: Nem sikerült gyorsnézetet létrehozni.

en: Could not write image.
hu: Nem sikerült kiírni a képet.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
hu: Nem sikerült kapcsolódni egy osztott memóriablokkhoz: %1

en: Image is too big for the shared memory segment
hu: A kép túl nagy a megosztott memóriablokkhoz
