KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (27 entries)

en:  day |  days
hu[0]:  nap
hu[1]:  nap

en: <para>KDE's wastebin is configured to use the <b>Finder</b>'s Trash.<br></para>
hu: <para>A KDE szemetese úgy van beállítva, hogy a <b>Finder</b> kukáját használja.<br></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Emptying KDE's wastebin will remove only KDE's trash items, while<br>emptying the Trash through the Finder will delete everything.</para><para>KDE's trash items will show up in a folder called KDE.trash, in the Trash can.</para>
hu: <para>A KDE szemetesének ürítése csak a KDE kukaelemeket fogja törölni, míg<br>a Finderen keresztül történő ürítés mindent törölni fog.</para><para>A KDE kukaelemek a KDE.trash nevű mappában fognak megjelenni a szemetesben.</para>

en: Delete files older than:
hu: Az ennél régebbi fájlok törlése:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
hu: <para>Jelölje be ezt a dobozt a megadottnál régebbi fájlok <b>automatikus törlésének</b> bekapcsolásához. Hagyja üresen, ha <b>nem</b> szeretne automatikusan törölni semmit egy bizonyos idő után.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
hu: <para>Megadja, hogy hány napig maradjanak a fájlok a kukában. Minden ennél régebbi fájl automatikusan törlésre kerül.</para>

en: Limit to maximum size
hu: Maximális méret beállítása

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
hu: <para>Jelölje be ezt, ha korlátozni szeretné a kuka által használható maximális lemezterületet, a korlátot lentebb adhatja meg.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
hu: <para>A lemezterület kuka által használható maximális százaléka.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
hu: <para>A kuka által használható maximális, számolt lemezterület.</para>

en: Maximum size:
hu: Maximális méret:

en: When limit reached:
hu: A korlát elérésekor:

en: Warn Me
hu: Figyelmeztetést kérek

en: Delete Oldest Files From Trash
hu: A legrégebbi törölt fájlok eltávolítása

en: Delete Biggest Files From Trash
hu: A legnagyobb törölt fájlok eltávolítása

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
hu: <para>Ha eléri a méretkorlátot, a megadott típusú fájlokat törli először. Ha figyelmeztetés van beállítva automatikus törlés helyett, figyelmezteti Önt.</para>

en: Malformed URL %1
hu: Hibás formátumú URL - %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
hu: Már nem létezik %1 nevű könyvtár, ezért az elem nem állítható vissza az eredeti helyére. Hozza létre újból az eredeti könyvtárat és próbálkozzon akkor a helyreállítással, vagy húzza át az elemet egy másik könyvtárba.

en: This file is already in the trash bin.
hu: Ez a fájl már a kukában van.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
hu: Belső hiba a copyOrMove-ban, soha nem szabadna megtörténnie

en: not supported
hu: nem támogatott

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
hu: A KDE kukáját kezelő segédprogram
    Megjegyzés: ha egy fájlt a kukába szeretne helyezni, ne a ktrash-t, hanem a „kioclient move 'url' trash:/” parancsot használja

en: Empty the contents of the trash
hu: A Kuka ürítése

en: Restore a trashed file to its original location
hu: Törölt fájl visszaállítása az eredeti helyére

en: Ignored
hu: Figyelmen kívül hagyva

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
hu: A kuka betelt (elérte a megengedett maximális méretet).
    Kérjük szabadítson fel benne egy kis helyet.

en: The file is too large to be trashed.
hu: Ez a fájl túl nagy, nem helyezhető a kukába.
