KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hu: Adjon egy nevet a <i>WebDAV-os mappá</i>nak, továbbá adja meg a kiszolgáló nevét és a mappa elérési útját, majd kattintson a <b>Mentés, majd csatlakozás</b> gombra.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hu: Adjon egy nevet az <i>SSH-kapcsolat</i>nak, továbbá adja meg a kiszolgáló nevét, portját és a mappa elérési útját, majd kattintson a <b>Mentés, majd csatlakozás</b> gombra.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hu: Adjon egy nevet az <i>FTP-kapcsolat</i>nak, továbbá adja meg a kiszolgáló nevét, portját és a mappa elérési útját, majd kattintson a <b>Mentés, majd csatlakozás</b> gombra.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
hu: Adjon egy nevet a <i>Microsoft Windows-os hálózati meghajtó</i>nak, továbbá adja meg a kiszolgáló nevét és a mappa elérési útját, majd kattintson a <b>Mentés, majd csatlakozás</b> gombra.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
hu: Nem sikerült csatlakozni a kiszolgálóhoz. Ellenőrizze a beállításokat és próbálkozzon újból.

en: Save && C&onnect
hu: Men&tés, majd csatlakozás

en: C&onnect
hu: &Csatlakozás

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
hu: Hálózatimappa-varázsló

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
hu: Hálózati mappa hozzáadása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
hu: Válassza ki, milyen típusú hálózati mappához szeretne csatlakozni, majd nyomja meg a Tovább gombot.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
hu: Leg&utóbbi kapcsolat:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
hu: &WebDAV

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
hu: &SSH

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
hu: &Microsoft® Windows®-os hálózati meghajtó

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
hu: A hálózati mappa adatai

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
hu: Adjon meg egy nevet ehhez: <i>%1</i>, továbba adja meg a kiszolgáló nevét (vagy címét) és portját illetve a mappa elérési útját, majd kattintson a Következő gombra.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
hu: Né&v:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
hu: &Felhasználó:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
hu: Ki&szolgáló:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
hu: &Protokoll:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
hu: M&appa:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
hu: Kódolás:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
hu: &Ikon létrehozása ehhez a hálózati mappához

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
hu: &Titkosítás

en: KDE Network Wizard
hu: KDE hálózatvarázsló

en: (c) 2004 George Staikos
hu: (C) George Staikos, 2004.

en: Primary author and maintainer
hu: Elsődleges szerző és karbantartó
