KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
hu: Eszközértesítések

en: Could not mount the following device: %1
hu: A következő eszköz nem csatolható: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
hu: A következő eszköz nem választható le: %1
    Egy vagy több fájl az eszközről meg van nyitva egy alkalmazásban

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
hu: A következő eszköz most már biztonságosan eltávolítható: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
hu: A következő eszköz nem adható ki: %1
    Egy vagy több fájl az eszközről meg van nyitva egy alkalmazásban

en: The following device can now be safely removed: %1
hu: A következő eszköz most már biztonságosan eltávolítható: %1

en: KDE Notification Daemon
hu: KDE értesítő szolgáltatás

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
hu: (C) A KDE fejlesztői, 1997-2008.

en: Current Maintainer
hu: Jelenlegi karbantartó

en: Previous Maintainer
hu: Előző karbantartó

en: Sound support
hu: Hangtámogatás

en: Porting to KDE 4
hu: Portolás a KDE 4-re

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
hu: Nem sikerült elindítani a Jovie szövegfelolvasó szolgáltatást
