KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
hu: Parancssoros segédprogram alkalmazások bezárásához

en: Quit a D-Bus enabled application easily
hu: D-Bus-alapú alkalmazások egyszerű bezárása

en: (c) 2006, Aaron Seigo
hu: (C) Aaron Seigo, 2006.

en: Current maintainer
hu: Jelenlegi karbantartó

en: Full service name, overrides application name provided
hu: Teljes szolgáltatásnév, felülbírálja az alkalmazás nevét, ha meg van adva

en: Path in the D-Bus interface to use
hu: Elérési út a D-Bus névtérben

en: The name of the application to quit
hu: A bezárandó alkalmazás neve

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
hu: Nem található %1 nevű alkalmazás - szolgáltatás: %2, elérési út: %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
hu: Nem sikerült bezárni ezt az alkalmazást: %1. A hibaüzenet:
    
         %2 : %3
