KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Images
hu: Képek

en: Configuration Definitions
hu: Definíciók

en: User Interface
hu: Felhasználói felület

en: Data Files
hu: Adatfájlok

en: Executable Scripts
hu: Végrehajtható parancsfájlok

en: Translations
hu: Fordítások

en: Animation scripts
hu: Animációs szkriptek

en: Main Script File
hu: Fő parancsfájl

en: Unable to load script file: %1
hu: Nem sikerült betölteni a parancsfájlt: %1

en: debug takes one argument
hu: A debug egy argumentumot fogad

en: print() takes one argument
hu: A print() egy argumentumot fogad

en: listAddons takes one argument: addon type
hu: A listAddons egy argumentumot fogad: bővítménytípus

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
hu: A loadAddon két argumentumot fogad: bővítménytípus és a betöltendő bővítmény neve

en: Failed to find Addon %1 of type %2
hu: A(z) %1 bővítmény nem található (típus: %2)

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
hu: Nem sikerült megnyitni a(z) %1 bővítmény szkriptfájlját: %2

en: setData() takes at least one argument
hu: A setData() legalább egy argumentumot igényel

en: Could not extract the DataEngineObject
hu: Nem sikerült kibontani a DataEngineObjectet

en: Could not extract the DataEngine
hu: Nem sikerült kibontani a DataEngine-t

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
hu: A removeAllData() legalább egy argumentumot igényel, a forrás nevét

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
hu: A removeData() legalább két argumentumot igényel, a forrás és a kulcs nevét

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
hu: A Service legalább egy paramétert igényel, a szolgáltatás nevét

en: Requested service %1 was not found in the Package.
hu: A kért szolgáltatás (%1) nem található a csomagban.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
hu: Az azonosítás a kért kiterjesztéshez („%1”) megtagadva.

en: loadui() takes one argument
hu: A loadui() egy argumentumot fogad

en: Unable to open '%1'
hu: Nem sikerült megnyitni: "%1"

en: Constructor takes at least 1 argument
hu: A konstruktornak legalább 1 argumentumot át kell adni

en: dataEngine() takes one argument
hu: A dataEngine() egy argumentumot fogad

en: Could not extract the Applet
hu: Nem sikerült kibontani a kisalkalmazást

en: service() takes two arguments
hu: A service() két argumentumot fogad

en: service() takes one argument
hu: A service() egy argumentumot fogad

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
hu: Hiba a(z) %1 %2. sorában.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
hu: Az animation() egy argumentumot fogad

en: %1 is not a known animation type
hu: %1 ismeretlen animációtípus

en: i18n() takes at least one argument
hu: Az i18n() legalább egy argumentumot igényel

en: i18nc() takes at least two arguments
hu: Az i18nc() legalább két argumentumot igényel

en: i18np() takes at least two arguments
hu: Az i18np() legalább két argumentumot igényel

en: i18ncp() takes at least three arguments
hu: Az i18ncp() legalább három argumentumot igényel
