KDE 4.2 - en to hu translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: A new device has been detected.<br><b>What do you want to do?</b>
hu: Új eszköz található a gépben.<br><b>Mit szeretne tenni?</b>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, descriptionLabel)
en: ...
hu: …

en: Do nothing
hu: Nincs teendő

[ctx: A default name for an action without proper label]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: '%1' needs a password to be accessed. Please enter a password.
hu: „%1” eléréséhez jelszó megadása szükséges.
