KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (26 entries)

en: Output file
hu: Kimeneti fájl

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
hu: DocBook-elemeket generál műveletek billentyűkombinációihoz

en: There is no documentation available for %1.
hu: Nem érhető el dokumentáció ehhez: %1.

en: Looking up correct file
hu: A megfelelő fájl megkeresése

en: Preparing document
hu: A dokumentum előkészítése

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
hu: A kért dokumentációs fájl feldolgozása nem sikerült:<br />%1

en: Saving to cache
hu: Mentés a gyorsítótárba

en: Using cached version
hu: A gyorsítótárban tárolt verzió felhasználása

en: Looking up section
hu: Szakasz keresése

en: Could not find filename %1 in %2.
hu: Nem található a(z) %1 fájlnév itt: %2.

en: Stylesheet to use
hu: A használni kívánt stíluslap

en: Output whole document to stdout
hu: Az egész dokumentum kiírása a standard kimenetre

en: Output whole document to file
hu: Az egész dokumentum kiírása egy fájlba

en: Create a ht://dig compatible index
hu: Ht://dig-kompatibilis index létrehozása

en: Check the document for validity
hu: A dokumentum érvényességének ellenőrzése

en: Create a cache file for the document
hu: Gyorstárfájl létrehozása a dokumentumhoz

en: Set the srcdir, for kdelibs
hu: A forráskönyvtár beállítása a kdelibs-hez

en: Parameters to pass to the stylesheet
hu: A stíluslapnak átadni kívánt paraméterek

en: The file to transform
hu: Az átalakítandó fájl

en: XML-Translator
hu: XML-átalakító

en: KDE Translator for XML
hu: KDE-alapú XML-átalakító

en: Could not write to cache file %1.
hu: Nem sikerült írni a(z) %1 gyorsítótárfájlba.

en: Parsing stylesheet
hu: A stíluslap feldolgozása

en: Parsing document
hu: Dokumentum feldolgozása

en: Applying stylesheet
hu: A stíluslap alkalmazása

en: Writing document
hu: A dokumentum kiírása
