KDE 4.4 - en to hu translation catalogue (130 entries)

en: Network Shares
hu: Hálózati megosztások

en: NFS and SMB shares declared in your system
hu: A rendszerben deklarált NFS- és SMB-megosztások

en: WLAN Interface
hu: WLAN-csatoló

en: Networking Interface
hu: Hálózati csatoló

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
hu: Külső %1%2 meghajtó

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
hu: %1%2 meghajtó

en: External Floppy Drive
hu: Külső floppy-meghajtó

en: Floppy Drive
hu: Floppy-meghajtó

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
hu: %1 külső merevlemez

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
hu: %1 merevlemez

en: External Hard Drive
hu: Külső merevlemez

en: Hard Drive
hu: Merevlemez

en: Drive
hu: Meghajtó

en: Blank CD-R
hu: Üres CD-R

en: Blank CD-RW
hu: Üres CD-RW

en: Blank DVD-RAM
hu: Üres DVD-RAM

en: Blank DVD-R
hu: Üres DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
hu: Üres DVD+R (kétrétegű)

en: DVD+R Dual-Layer
hu: DVD+R (kétrétegű)

en: Blank DVD-RW
hu: Üres DVD-RW

en: Blank DVD+R
hu: Üres DVD+R

en: Blank DVD+RW
hu: Üres DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
hu: Üres DVD+RW (kétrétegű)

en: DVD+RW Dual-Layer
hu: DVD+RW (kétrétegű)

en: Blank BD-R
hu: Üres BD-R

en: Blank BD-RE
hu: Üres BD-RE

en: Blank HD DVD-R
hu: Üres HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
hu: Üres HD DVD-RW

en: Audio CD
hu: Hang-CD

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
hu: %1 titkosított konténer

en: Encrypted Container
hu: Titkosított konténer

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
hu: %1 cserélhető média

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
hu: %1 média

en: UPnP Internet Gateway Device
hu: UPnP internetes átjáróeszköz

en: UPnP devices
hu: UPnP-eszközök

en: UPnP Media Server v1
hu: UPnP médiakiszolgáló v1

en: UPnP Media Server v2
hu: UPnP médiakiszolgáló v2

en: UPnP Media Server v3
hu: UPnP médiakiszolgáló v3

en: Computer
hu: Számítógép

en: Processor
hu: Processzor

en: Portable Media Player
hu: Hordozható médialejátszó

en: Camera
hu: Fényképezőgép

en: Devices
hu: Eszközök

en: Devices declared in your system
hu: A rendszerben deklarált eszközök

en: You are not authorized to perform this operation.
hu: Nincs jogosultsága a művelet végrehajtásához.

en: The device is currently busy.
hu: Az eszköz jelenleg foglalt.

en: The requested operation has failed.
hu: A kért művelet végrehajtása nem sikerült.

en: The requested operation has been canceled.
hu: A kért művelet megszakításra került.

en: An invalid or malformed option has been given.
hu: Érvénytelen vagy hibás opció lett megadva.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
hu: Nem érhető el kernel-illesztőprogram ehhez a fájlrendszertípushoz.

en: An unspecified error has occurred.
hu: Meghatározatlan hiba történt.

en: Storage
hu: Tároló

en: Storage devices
hu: Tárolóeszközök

en: Loop Device
hu: Hurokeszköz

en: Swap Space
hu: Lapozóterület

en: External Floppy Drive
hu: Külső floppy-meghajtó

en: Floppy Drive
hu: Floppy-meghajtó

en: External Hard Drive
hu: Külső merevlemez

en: Hard Drive
hu: Merevlemez

en: Drive
hu: Meghajtó

en: Blank CD-R
hu: Üres CD-R

en: Blank CD-RW
hu: Üres CD-RW

en: Blank DVD-RAM
hu: Üres DVD-RAM

en: Blank DVD-R
hu: Üres DVD-R

en: Blank DVD+R Dual-Layer
hu: Üres DVD+R (kétrétegű)

en: DVD+R Dual-Layer
hu: DVD+R (kétrétegű)

en: Blank DVD-RW
hu: Üres DVD-RW

en: Blank DVD+R
hu: Üres DVD+R

en: Blank DVD+RW
hu: Üres DVD+RW

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
hu: Üres DVD+RW (kétrétegű)

en: DVD+RW Dual-Layer
hu: DVD+RW (kétrétegű)

en: Blank BD-R
hu: Üres BD-R

en: Blank BD-RE
hu: Üres BD-RE

en: Blank HD DVD-R
hu: Üres HD DVD-R

en: Blank HD DVD-RW
hu: Üres HD DVD-RW

en: Audio CD
hu: Hang-CD

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
hu: %1 titkosított meghajtó

en: Encrypted Drive
hu: Titkosított meghajtó

en: You are not authorized to perform this operation
hu: Nincs jogosultsága a művelet végrehajtásához

en: The device is currently busy
hu: Az eszköz jelenleg foglalt

en: The requested operation has failed
hu: A kért művelet végrehajtása nem sikerült

en: The requested operation has been canceled
hu: A kért művelet megszakításra került

en: An invalid or malformed option has been given
hu: Érvénytelen vagy hibás opció lett megadva

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
hu: Nem érhető el kernel-illesztőprogram ehhez a fájlrendszertípushoz

en: The device is already mounted
hu: Az eszköz már csatolva van

en: The device is not mounted
hu: Az eszköz nincs csatolva

en: The device is mounted by another user
hu: Az eszközt egy másik felhasználó csatolta

en: The device is already unmounting
hu: Az eszköz már le van választva

en: The operation timed out
hu: A művelet túllépte az időkorlátot

en: The operation would wake up a disk that is in a deep-sleep state
hu: A művelet felkeltheti a lemezt, amely mélyalvó állapotban van

en: The operation has already been canceled
hu: A művelet már megszakításra került

en: An unspecified error has occurred
hu: Meghatározatlan hiba történt

en: Storage
hu: Tároló

en: Storage devices
hu: Tárolóeszközök

en: UPnP Devices
hu: UPnP-eszközök

en: UPnP devices detected on your network
hu: A hálózaton észlelt UPnP-eszközök

en: A/C Adapter
hu: Hálózati csatlakozó

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
hu: %1 akkumulátor

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
hu: Lítiumion

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
hu: Lítiumpolimer

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
hu: Lítium-vasfoszfát

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
hu: Ólmos-savas

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
hu: Nikkel-kadmium

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
hu: Nikkel-fém hibrid

[ctx: battery technology]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Power Management
hu: Energiakezelő

en: Batteries and other sources of power
hu: Akkumulátorok és egyéb energiaforrások

[ctx: battery technology]
en: Nickel  Zinc
hu: Nikkel  Cink

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
hu: Ismeretlen

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
hu: Általános csatoló

[ctx: Processor device type]
en: Processor
hu: Processzor

[ctx: Block device type]
en: Block
hu: Blokkos

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
hu: Tárolóelérés

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
hu: Tároló meghajtó

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
hu: Optikai meghajtó

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
hu: Tároló kötet

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
hu: Optikai lemez

[ctx: Camera device type]
en: Camera
hu: Fényképezőgép

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
hu: Hordozható médialejátszó

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
hu: Hálózati csatoló

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
hu: Hálózati adapter

[ctx: Battery device type]
en: Battery
hu: Telep

[ctx: Button device type]
en: Button
hu: Gomb

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
hu: Hangcsatoló

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
hu: DVB-csatoló

[ctx: Video device type]
en: Video
hu: Videó

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
hu: Soros csatoló

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
hu: Csipkártyaolvasó

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
hu: Internetes átjáróeszköz

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
hu: Hálózati megosztás
