KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
hu: Letöltéskezelő

en: Show Drop Target
hu: Ejtési tálca megjelenítése

en: List All Links
hu: Az összes link kilistázása

en: List Selected Links
hu: A kijelölt linkek kilistázása

en: No downloadable links were found.
hu: Nem találhatók letölthető hivatkozások.

en: No Links
hu: Nincs link

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
hu: Nem lehet kommunikálni a KGet letöltéskezelővel.

en: Communication Error
hu: Kommunikációs hiba

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök
