KDE 4.0 - en to hu translation catalogue (46 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
hu: Exportálás szöveges fájlba. Pontosvessző lesz az elválasztójel.<p></p>Használható táblázatkezelő programokkal is, például a <i>KSpread</i>del.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
hu: Exportálás HTML fájlba.<p></p>Ez a formátum használható fel legkönnyebben az <i>internetes</i> programokban.

en: Export Wizard for kPPP Logs
hu: Exportálási varázsló a KPPP naplófájljaihoz

en: List with possible output formats
hu: Kilistázás a lehetséges kimeneti formátumokkal

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
hu: <qt><b>Válassza ki a bal oldalon a kimeneti formátumot.</b></qt>

en: Selection of Filetype
hu: A fájltípus kiválasztása

en: Filename:
hu: Fájlnév:

en: [No file selected]
hu: [Nincs kiválasztva fájl]

en: &Select File...
hu: Fájl&választás…

en: Select the filename of the exported output file
hu: Válassza ki az exportálási fájl nevét

en: Selection of Filename
hu: A fájlnév kiválasztása

en: File Format
hu: Fájlformátum

en: Please Choose File
hu: Válasszon egy fájlt

en: Connection log for %1
hu: Kapcsolatnapló - %1

en: Loading log files
hu: A naplófájl betöltése folyik

en: KPPP log viewer
hu: KPPP naplófájl-megtekintő

en: KPPP Log Viewer
hu: KPPP naplófájl-megtekintő

en: Monthly Log
hu: Havi napló

en: &File
hu: &Fájl

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
hu: © A KPPP fejlesztői, 1999-2002.

en: Run in KPPP mode
hu: Futás KPPP módban

en: Connection
hu: Kapcsolat

en: Day
hu: Nap

en: From
hu: Ettől

en: Until
hu: Eddig

en: Duration
hu: Időtartam

en: Costs
hu: Költség

en: Bytes In
hu: Bájt le

en: Bytes Out
hu: Bájt fel

en: All Connections
hu: Az összes kapcsolat

en: &Prev Month
hu: &Előző hónap

en: &Next Month
hu: &Következő hónap

en: C&urrent Month
hu: Az &aktuális hónap

en: &Export...
hu: E&xportálás…

en: Statistics:
hu: Statisztika:

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
hu[0]: Kiválasztás (%1 kapcsolat)
hu[1]: Kiválasztás (%1 kapcsolat)

en: %1 connection | %1 connections
hu[0]: %1 kapcsolat
hu[1]: %1 kapcsolat

en: Monthly estimates
hu: Havi becslések

en: Connection log for %1 %2
hu: Kapcsolatnapló - %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
hu: Ehhez nincs napló: %1 %2

en: A document with this name already exists.
hu: Már létezik ilyen nevű dokumentum.

en: Overwrite file?
hu: Felül szeretné írni a fájlt?

en: An error occurred while trying to open this file
hu: Hiba történt a fájl megnyitása közben

en: Sorry
hu: Hiba történt

en: Monthly estimates (%1)
hu: Havi becslések (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
hu: Hiba történt a fájlba történő írás közben.
