KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (231 entries)

en: New Session
hu: Új munkafolyamat

en: Open URL...
hu: URL megnyitása...

en: Close Session
hu: Munkafolyamat bezárása

en: Download New Stylesheets...
hu: Stíluslapok letöltése az internetről...

en: Configure KLinkStatus...
hu: A KLinkStatus beállítása...

en: About KLinkStatus
hu: A KLinkStatus névjegye

en: &Report Bug...
hu: Hibabe&jelentés...

en: All...
hu: Mind...

en: Broken...
hu: Törött...

en: Create Site Map...
hu: Oldaltérkép létrehozása…

en: &Follow Last Link
hu: Az &utolsó link megnyitása

en: Follow last Link checked (slower)
hu: Az ut&olsó ellenőrzött link megnyitása (lassabb)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
hu: A keresőpanel &elrejtése

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
hu: A keresési beállítások &alapállapotba hozása

en: &Disable Updates on Results Table
hu: Frissítések &letiltása a találatlistában

en: Disable Updates on Results Table (faster)
hu: Frissítések &letiltása a találatlistában (gyorsabb)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
hu: &Indítás

en: &Pause Search
hu: Szüne&t

en: St&op Search
hu: Á&llj

en: Search in Background
hu: Keresés a háttérben

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
hu: A linkellenőrzés a háttérben folyik, befejezés után frissülnek a találatok (gyorsabb)

en: &Broken Links
hu: Ér&vénytelen linkek

en: &Displayed Links
hu: Megjelenített l&inkek

en: &Unreferred Documents...
hu: Hivatkozás nélküli &dokumentumok...

en: &Fix All...
hu: &Javítás...

en: Check Links
hu: Linkellenőrzés

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
hu: Hivatkozás nélküli dokumentumok

en: Previous View
hu: Előző nézet

en: Next View
hu: Következő nézet

en: Previous Session
hu: Előző munkafolyamat

en: Next Session
hu: Következő munkafolyamat

en: Change View
hu: Nézetváltás

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
hu: A beállított valódi név és e-mail cím használata

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
hu: A felhasználóhoz rendelt név

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
hu: A felhasználóhoz rendelt e-mail cím

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
hu: Az URL-es kombinált listákban a bejegyzések max. száma.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
hu: Az egyszerre lehetséges kapcsolatok max. száma.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
hu: A várakozási idő URL lekérdezésekor.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
hu: Az URL-es kombinált listák előzményei.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
hu: A max. ellenőrzési mélység.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
hu: A szülőkönyvtárak ellenőrzése.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
hu: A külső linkek ellenőrzése.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
hu: A mélység stb. beállítások elmentése kilépéskor.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
hu: A Quanta projekt előnézeti előtagját kell használni URL ellenőrzésekor.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
hu: Az eredmények nézete egyszerű vagy fastruktúrás legyen-e.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
hu: Az eredményablak oszlopai automatikusan legyenek-e méretezve (nem használt).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
hu: Az eredménynézetben megnyíljon-e mindig az utolsó ellenőrzött link.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
hu: Küldjön-e a program böngészőazonosító sztringet HTTP kéréseknél.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
hu: HTTP kéréseknél a program ezt a böngészőazonosító sztringet küldi el.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
hu: Ennek segítségével láthatja a felhasználó, hogy a beírt kód érvényes-e (külön oszlop jelenik meg jelzőikonnal).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
hu: HTML-formátumú exportáláshoz elérhető stíluslapok

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
hu: Az itt beállított stíluslappal lesz exportálva az eredmény HTML-fájlba

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
hu: Ennyi szóközzel fogja a Tidy behúzni a dokumentum bekezdéseit, ha engedélyezve van a behúzás.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
hu: Sortördelés engedélyezése.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
hu: Ilyen hossz elérésekor tördeli el a Tidy a dokumentum sorait. A Tidy megpróbál ennél nem hosszabb sorokat kialakítani.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
hu: Ha be van jelölve, a Tidy nagybetűs címkeneveket fog használni a kimenetben. Alapértelmezésben kikapcsolt, ilyenkor a címkenevek kisbetűsek lesznek, kivéve XML-fájloknál, ahol nem változnak a címkenevek.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
hu: Ha be van jelölve, a Tidy nagybetűs attribútumneveket fog használni. Alapértelmezésben kikapcsolt, ilyenkor az attribútumnevek kisbetűsek lesznek, kivéve XML-fájloknál, ahol nem változnak a címkenevek.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
hu: Itt lehet megadni, milyen DOCTYPE sztringet használjon a Tidy a kimenetben. Ha "kihagyás" van beállítva, akkor a kimenetben nem lesz DOCTYPE sztring. Ha "automatikus" van beállítva (ez az alapértelmezés), akkor a Tidy megpróbál egy megfelelő értéket választani a dokumentum tartalma alapján. Ha "strict" van beállítva, akkor a Tidy strict DTD-t állít be DOCTYPE-nak. Ha "transitional" van beállítva, akkor a DOCTYPE transitional DTD lesz. Kézzel is megadható a kvánt azonosító (FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
hu: Ha be van jelölve, a Tidy átformázza a bemenő adatokat, jólformázott XML adatokat írva a kimenetre. Az XML 1.0 szabványban nem szereplő címkék numerikus módban lesznek kiírva, hogy az XML-értelmező feldolgozhassa őket. A címkék és attribútumok nevei nem változnak.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
hu: ha be van jelölve, a Tidy átalakítja a prezentációs címkéket és attribútumokat stílusutasításokká és strukturális címkékké, ha ez indokolt. Elsősorban Microsoft Office termékekből származó fájloknál érdemes használni.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
hu: Ezt a karakterkódolást használja a Tidy a bemenetben és a kimenetben.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
hu: A beállítás neve, pl. kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
hu: Ellenőrzési időköz

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
hu: A végrehajtási idő (óra)

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
hu: Az ellenőrzendő webhely URL-je

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
hu: Nem HTTP-alapú protokoll esetében adja meg a fájlok gyökérmappáját, pl.: "/var/www".

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
hu: A rekurzív keresés mélysége, -1 esetén nincs korlát

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
hu: A szülőmappák ellenőrzése

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
hu: A külső linkek ellenőrzése

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
hu: A kifejezéshez illeszkedő URL-ek nem lesznek ellenőrizve

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
hu: Csak a hibás linkek

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
hu: A keresés eredménye ebbe a mappába kerüljön

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
hu: Erre a címre lesz elküldve a keresés eredménye

en: No Content
hu: Nincs tartalom

en: redirection
hu: átirányítás

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
hu: Nem található a KLinkStatus objektum. A konfigurálásnál megadta-e a '--prefix=/$KDEDIR' kapcsolót a 'make install' kiadása előtt?

en: A Link Checker
hu: Linkellenőrző

en: Check
hu: Ellenőrzés

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
hu: Találatok

en: Identification
hu: Azonosító

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
hu: A program által elküldött tájékoztató adatok beállítása

en: Mail Transport
hu: Továbbítási mód

en: KLinkStatus Part
hu: KLinkStatus objektum

en: (C) 2004 Paulo Moura Guedes
hu: (c) Paulo Moura Guedes, 2004.

en: Andras Mantia
hu: Mantia András

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
hu: &Fájl

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
hu: Exportálás HTML-fájlba

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
hu: &Beállítások

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
hu: Né&zet

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
hu: &Keresés

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
hu: Ellenőrzés

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
hu: &Validálás

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
hu: Kézi javítás

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
hu: &Ablak

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
hu: Navigálás

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
hu: &Súgó

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
hu: Alap eszköztár

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
hu: &Eszközök

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
hu: Linkellenőrző.
    
    A KLinkStatus a KDE kdewebdev csomagjának része.

en: (C) 2004-2008 Paulo Moura Guedes
hu: (c) Paulo Moura Guedes, 2004-2008.

en: Document to open
hu: A megnyitandó dokumentum

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
hu: A beállított identitás használata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
hu: Valódi név

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
hu: E-mail cím

en: Configure PIM information
hu: E-mail

en: User Information
hu: Felhasználói adatok

en: Hourly
hu: Óránként

en: Daily
hu: Naponta

en: Weekly
hu: Hetente

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
hu: Ütemezés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
hu: Név

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
hu: Időköz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
hu: Óra

note: i18n: ectx: property (inputMask), widget (KLineEdit, kcfg_Hour)
en: 00:00;
hu: 00.00;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
hu: Csak a hibás linkek mutatása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
hu: Találatmappa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
hu: E-mail cím

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
hu: Keresési beállítások

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
hu: A dokumentumok alapmappája

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
hu: Mélység

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
hu: Korlátlan

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
hu: A szülőmappák ellenőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
hu: A külső linkek ellenőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
hu: Nem kell ellenőrizni, ha illeszkedik ez a reguláris kifejezés

en: Configure Site check Automation
hu: Site-ellenőrző automatizmus

en: New...
hu: Új...

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: empty
hu: üres

en: Could not delete configuration file %1
hu: Nem sikerült törölni ezt a beállítófájlt: %1

en: Recurring Check Name
hu: Ellenőrzésnév

en: Schedule Link Checks...
hu: Linkellenőrzés ütemezése...

en: Edit Script Actions...
hu: Szkriptműveletek szerkesztése...

en: Reset Script Actions...
hu: A szkriptműveletek alapállapotba hozása...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
hu: A linkek ellenőrizve

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
hu: Állapot

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
hu: Jó

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
hu: Hibás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
hu: Meghatározatlan

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
hu: Statisztika

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
hu: Statisztika szkript

en: Choose a Document Root
hu: Válassza ki a dokumentumok alapmappáját

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
hu: Nem a HTTP protokollt használja, ezért
    nem lehet meghatározni, mi a dokumentumok alapmappája.
    Csak ennek ismeretében lehet értelmezni a "/" jellel kezdődő relatív
    útvonalakat.
    Kérem adja meg az alapmappát:

en: Login Input
hu: Bejelentkezés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
hu: Tartomány

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
hu: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A HTTP POST kérés cél-URL-je, pl.: '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Általában ugyanaz, mint az űrlap action nevű attribútumának értéke, pl.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
hu: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">A HTTP POST kérések cél-URL-je, pl.: 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
hu: POST adat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the fields to send to the POST request. Typically, the keys are <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> and <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attributes in the <span style=" font-weight:600;">input</span> elements inside the form definition</p></body></html>
hu: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Szúrja be a POST kérésben elküldendő mezőket. Ezek általában a <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> és <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attribútumok az <span style=" font-weight:600;">input</span> elemben, az űrlap definíciójában.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
hu: Kulcs

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
hu: Érték

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
hu: Hozzáadás

en: S&earch:
hu: &Keresés:

en: Status:
hu: Állapot:

en: All Links
hu: Az összes link

en: Good Links
hu: Jó linkek

en: Broken Links
hu: Érvénytelen linkek

en: Malformed Links
hu: Hibás formátumú linkek

en: Undetermined Links
hu: Meghatározatlan linkek

en: Clear filter
hu: A szűrő törlése

en: Enter the terms to filter the result link list
hu: Az eredménylista szűrési kifejezésének megadása

en: Choose what kind of link status to show in result list
hu: Válassza ki, milyen állapotot szeretne megjeleníteni az eredménylistában

en: Markup
hu: Jelölés

en: Label
hu: Címke

en: Javascript not supported
hu: A Javascript nem támogatott

en: Checking...
hu: Ellenőrzés...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
hu: Üres URL-t nem lehet ellenőrizni.

en: Stopped
hu: Leállítva

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
hu: Kész

en: Finished checking %1
hu: %1 ellenőrzése befejeződött

en: Paused
hu: Szünet

en: Adding level...
hu: Szint hozzáadása...

en: Resuming
hu: Folytatás

en: Export Results as HTML
hu: A ta&lálatok mentése HTML-fájlba

en: Create XML Site Map
hu: XML oldaltérkép létrehozása

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
hu: A HTTP-től eltérő protokollt használjon, hogy a fájlok menthetőek legyenek, például: file, ftp, sftp, fish.

en: Checking %1
hu: %1 ellenőrzése

en: Done rechecking %1
hu: %1 újraellenőrzése kész

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
hu: Keresés

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
hu: Cookie-alapú felhasználóazonosítás (csak HTTP-alapú protokollnál lehetséges).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
hu: Bejelentkezés

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
hu: Mélység:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
hu: A &szülőkönyvtárak ellenőrzése nélkül

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
hu: A &külső linkek ellenőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
hu: Nem kell ellenőrizni ezt a reguláris kifejezést:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
hu: Ellenőrzött linkek:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeValueLabel)
en: hh:mm:ss
hu: hh.mm.ss

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
hu: Az eltelt idő:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, textedit_elapsed_time_value)
en: 00:00:00
hu: 00.00.00

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
hu: HTTP felhasználóazonosítás

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
hu: Azonosító küldése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
hu: Böngészőazonosító

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
hu: Alapértelmezés

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
hu: Azonosító

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
hu: Nézet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
hu: Fastruktúra

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
hu: Egyszerű (gyors)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
hu: Egyéb

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
hu: Az utolsó ellenőrzött link megnyitása

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
hu: A találatok exportálása

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
hu: Stíluslap:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
hu: Hálózat

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
hu: Az egyszerre létrehozható kapcsolatok száma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
hu: Várakozási idő (s):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
hu: Bemenet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
hu: A külső linkek ellenőrzése

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
hu: Az URL-napló bejegyzéseinek száma:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
hu: A szülőkönyvtárak ellenőrzése

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
hu: Jelölje be ezt az opciót, ha URL ellenőrzésekor a Quanta projektelőnézeti előtagját szeretné használni

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
hu: Előnézeti előtag használata

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
hu: Az állapot elmentése kilépéskor

en: Open new tab
hu: Új lap

en: Close the current tab
hu: Az aktuális lap bezárása

en: Session%1
hu: Munkafolyamat%1

en: KLinkStatus - Link Checker
hu: Linkellenőrző

en: Invalid URL.
hu: Az URL érvénytelen.

en: ROOT URL.
hu: Gyökér-URL.

en: Edit Referrer
hu: A hivatkozó szerkesztése

en: All
hu: Mind

en: Open URL
hu: Az URL megnyitása

en: Open Referrer URL
hu: A hivatkozó URL megnyitása

en: Copy URL
hu: Az URL másolása

en: Copy Referrer URL
hu: A hivatkozó URL másolása

en: Copy Cell Text
hu: A cella szövegének másolása

en: Delete checked Documents
hu: Az ellenőrzött dokumentumok törlése

en: Delete All Documents
hu: Az összes dokumentum törlése

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
hu: HTTP-vel nem lehet alkönyvtárakat végignézni.
    
    használható például ftp, sftp vagy fish.

en: Crawling folders...
hu: Könyvtárak ellenőrzése...

en: Matching results...
hu: Találatok...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
hu: Hivatkozás nélküli dokumentumok elem

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
hu: Alapkönyvtár:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
hu: Dokumentumok szűrése...
