KDE 4.3 - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
hu: Figyelem: valószínűleg nincsenek telepítve az alap GStreamer-modulok.
           Nem lesz sem videó-, sem hangtámogatás.

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Disable
hu: Letiltás

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
hu: Egy vagy több bővítmény hiányzik a GStreamer telepítéséből.

en: Missing codec helper script assistant.
hu: Hiányzik egy kodekkezelő szkript.

en: Plugin codec installation failed.
hu: A bővítmények telepítése meghiúsult.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
hu: A Phonon érvénytelen kodeket próbált meg telepíteni.

en: The codec installer crashed.
hu: A kodektelepítő összeomlott.

en: The required codec could not be found for installation.
hu: A kért kodek nem található telepítéshez.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
hu: Meghatározatlan hiba történt a kodektelepítés során.

en: Not all codecs could be installed.
hu: Nem minden kodeket sikerült telepíteni.

en: User aborted codec installation
hu: A felhasználó megszakította a kodektelepítést

en: Could not update plugin registry after update.
hu: Nem sikerült frissíteni a bővítményadatbázist a frissítés után.
