htmlsearch - en to id translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
id: Generator Indeks KDE untuk berkas bantuan.

en: The language to index
id: Bahasa untuk diindeks

en: Generating Index
id: Membuat Indeks

en: Scanning for files
id: Memindai berkas

en: Extracting search terms
id: Mengekstrak term pencarian

en: Generating index...
id: Membuat indeks...

en: Files processed: %1
id: Berkas diproses: %1
