imagerename_plugin - en to id translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
id: Anda ingin menimpa gambar di kiri dengan gambar yang ada di kanan.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
id: Gambar ini tidak disimpan
    di penyimpanan lokal.
    Klik di label ini untuk memuatnya.

en: Unable to load image
id: Tak dapat memuat citra

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
id: Ketajaman: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
id: Dimensi: %1x%2
