kio_bookmarks - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Places
id: Tempat

en: My bookmarks
id: Penanda saya

en: Initial developer
id: Pengelola awal

en: There are no bookmarks to display yet.
id: Tidak ada penanda yang ditampilkan.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
id: Berkas CSS kio_bookmarks tak ditemukan. Keluaran akan tampak jelek.
    Cek instalasi anda.

en: My Bookmarks
id: Penanda Saya
