kio_fish - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
id: Menyambung...

en: Initiating protocol...
id: Menginisiasi protokol...

en: Local Login
id: Masuk Lokal

en: SSH Authentication
id: Otentikasi SSH

en: Disconnected.
id: Terputus.
