kio_nfs - en to id translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
id: %1: Versi NFS tak didukung

en: RPC error %1
id: Galat RPC %1

en: No space left on device
id: Tak ada ruang kosong tersisa di divais

en: Read only file system
id: Sistem berkas hanya baca

en: Filename too long
id: Nama berkas terlalu panjang

en: Disk quota exceeded
id: Kuota cakram terlampaui

en: NFS error %1 - %2
id: Galat NFS %1 - %2

en: Failed to mount %1
id: Gagal mengaitkan %1

en: Unknown target
id: Target tak diketahui
