nepomuk - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
id: Sisa Layanan Nepomuk

en: Maintainer
id: Pengelola

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
id: Layanan untuk dijalankan

en: No service name specified
id: Tak ada nama layanan yang ditentukan

en: Unknown service name:
id: Nama layanan tak diketahui:
