imagerename_plugin - en to is translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
is: Þú vilt skrifa yfir vinstri myndina með þeirri til hægri.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
is: Þessi mynd er ekki geymd
    á þessarri vél. Smelltu á 
    þennan texta til að sækja hana.

en: Unable to load image
is: Get ekki opnað myndina

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
is: Litadýpt: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
is: Stærð: %1x%2
