kget - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
is: Niðurhalsstjóri

en: Show Drop Target
is: Sýna sleppiúttak

en: List All Links
is: Lista alla tengla

en: List Selected Links
is: Lista valda tengla

en: No downloadable links were found.
is: Engir niðurhalanlegir tenglar fundust.

en: No Links
is: Engir tenglar

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
is: Tókst ekki að tengjast KGet niðurhalsstjóranum.

en: Communication Error
is: Samskiptavilla

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
is: Verk&færi
