nepomuk - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
ja: Nepomuk サービススタブ

en: Maintainer
ja: メンテナ

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
ja: 開始するサービス

en: No service name specified
ja: サービス名が指定されていません

en: Unknown service name:
ja: 未知のサービス名:
