kget - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Download Manager
ja: ダウンロードマネージャ

en: Show Drop Target
ja: ドロップターゲットを表示

en: List All Links
ja: すべてのリンクを表示

en: List Selected Links
ja: 選択したリンクを表示

en: No Links
ja: リンクがありません

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
ja: KGet ダウンロードマネージャと通信できませんでした。

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
ja: ツール(&T)
