htmlsearch - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
kk: KDE-нің анықтамасының индексін құрушы.

en: The language to index
kk: Қай тілде индекс құрылады

en: Generating Index
kk: Индекс құрылуда

en: Scanning for files
kk: Файлдарды қарау

en: Extracting search terms
kk: Табылған терминдерді шығару

en: Generating index...
kk: Индекс құрылуда...

en: Files processed: %1
kk: Қаралған файлдар саны: %1
