imagerename_plugin - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
kk: Сол жақтағы суретті оң жақтағымен ауыстыру.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
kk: Бұл сурет жергілікті хостта
    сақталмаған. Оны жүктеп
    алу үшін жарлығынан түртіңіз.

en: Unable to load image
kk: Кескін жүктелмеді

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
kk: Түстер байлығы: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
kk: Көлемі: %1x%2
