kcm_emoticons - en to kk translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
kk: Көңіл күй белгінің жолын келтіріңіз. Бірнешесін қаласаңыз, оларды бос орындармен бөліңіз.

en: Emoticons
kk: Көңіл күй белгілері

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
kk: Көңіл күй белгілер нақышының URL-сілтемесін келіріңіз

en: Emoticon themes must be installed from local files.
kk: Көңіл күй белгілер нақышы жергілікті файлдан орнатылу тиіс.

en: Could Not Install Emoticon Theme
kk: Көңіл күй белгілер нақышы орнатылмайды

en: Do you want to remove %1 too?
kk: %1 дегенді де өршірмексіз бе7

en: Delete emoticon
kk: Көңіл күй белгіні өшіру

en: Add Emoticon
kk: Көңіл күй белгіні қосу

en: Edit Emoticon
kk: Көңіл күй белгіні өңдеу

en: New Emoticon Theme
kk: Жаңа көңіл күй белгілер нақышы

en: Enter the name of the new emoticon theme:
kk: Көңіл күй белгілер нақышының атауы:

en: %1 theme already exists
kk: %1 нақышы бар екен

en: Choose the type of emoticon theme to create
kk: Көңіл күй белгілер нақышының түрін таңданыз

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
kk: Көңіл күй белгілер менеджері

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
kk: Көңіл күй белгіні құру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
kk: Таңбашасын және жазуын келтіріп жаңа көңіл күй белгісін құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
kk: Қосу...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
kk: Таңдалған көңіл күй белгінің таңбашасын не жазуын өзгерту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
kk: Таңдалған көңіл күй белгінің таңбашасын не жазуын өңдеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
kk: Өңдеу...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
kk: Көңіл күй белгіні өшіру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
kk: Таңдалған көңіл күй белгіні дискіңізден кетіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
kk: Өшіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
kk: Көңіл күй белгінің айнала бос орын керек

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
kk: Жаңа көңіл күй белгіні құрастыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
kk: Атауын беріп жаңа нақышты бастаңыз. Оң жақтағы Қосу батырманы басып нақышқа көңіл күй белгісін келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
kk: Жаңа нақыш...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
kk: Жаңа нақыштарын Интернеттен алу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
kk: Бұл әрекетті істеу үшін Интернетке қосылып тұру керек.  http://www.kde-look.org сайттағы көңіл күй белгілер нақыштар тізімі ұсыну диалогы көрсетіледі. Нақышқа сәйкесті батырманы түртіп оны компьютеріңізге орната аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
kk: Жаңа нақыштарға қол жеткізу...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
kk: Компьютеріңізде бар нақыш архив файлды орнату

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
kk: Көңіл күй белгілер нақыш архиві компьютеріңізде бар болса, бұл батырманы басып оны тарқатып KDE қолданбаларына қол жеткізетін қыласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
kk: Нақыш файлын орнату...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
kk: Таңдалған нақышты дискіңізден кетіру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
kk: Бұл таңдалған нақышты дискіңізден өшіреді.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
kk: Нақышты өшіру
