kcm_phonon - en to kk translation catalogue (60 entries)

en: Playback (%1)
kk: Ойнату (%1)

en: Recording (%1)
kk: Жазу (%1)

en: Independent Devices
kk: Жеке құрылғылар

en: KDE Audio Hardware Setup
kk: KDE аудио жабдықтарын баптау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, hardwareGroupBox)
en: Hardware
kk: бдық

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
kk: Профилі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
kk: Дыбыстық тақша

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
kk: Құрылғы конфигурациясы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
kk: Түйістіргіш

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
kk: Дыбыс құрылғысы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
kk: Динамигін орналастыру және сынау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
kk: Кіріс деңгейлері

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
kk: Тетігінің өзгертуін іске асыру үшін жүйеден шығып қайта кіру керек.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
kk: Жүйеңізде Phonon тетіктер тізімі табылды.  Осында табылған ретімен Phonon оларды пайдаланады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
kk: Артықтығын көтеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
kk: Артықтығын төмендету

en: Audio Playback
kk: Аудио ойнату

en: Audio Recording
kk: Дыбысты жазу

en: Video Recording
kk: Бейнені жазу

en: Invalid
kk: Жарамсыз

en: Test the selected device
kk: Таңдалған құрылғыны сынау

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
kk: Дербес санаттарымен ауыстыруға болатын құрылғылардың әдетті кезегі.

en: Default Audio Playback Device Preference
kk: Әдетті дыбыс ойнатқыш құрылғының баптауы

en: Default Audio Recording Device Preference
kk: Әдетті дыбыс жазғыш құрылғының баптауы

en: Default Video Recording Device Preference
kk: Әдетті бейне жазғыш құрылғының баптауы

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
kk: '%1' санаттағы әдетті дыбыс ойнатқыш құрылғысы

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
kk: '%1' санаттағы әдетті дыбыс жазғыш құрылғысы

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
kk: '%1' санаттағы әдетті бейне жазғыш құрылғысы

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
kk: Көрсетілген құрылғы басымдылықтар тізімі келесі өзге дыбыс ойнатқыш сантатарына қолданылсын:

en: Default/Unspecified Category
kk: Әдетті/Көрсетілмеген санаты

en: Failed to set the selected audio output device
kk: Таңдалған аудио шығыс құрылғысы орнатылмады

en: Your backend may not support audio recording
kk: Тетік бағдарламаңыз дыбыс жазбайтын сияқты

en: Your backend may not support video recording
kk: Тетік бағдарламаңыз бейне жазбайтын сияқты

en: Testing %1
kk: %1 дегенді сынау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
kk: Түрлі медиа қолдану санаттары.  Әрбір санат үшін қай құрылғы Phonon қолданбасы пайдаланатынын таңдауға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
kk: Үздік құрылғыларын көрсету

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
kk: Назардағы құрылғылар тізімін өзге саннтатарына қолдану.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
kk: Құрылғылар тізімін қолдану...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
kk: Жүйеңізде табылған құрылғылар таңдаған санатқа жарайды. Қолданбада пайдаланатын құрылғыны таңдаңыз.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
kk: Реті құрылғылардың басымдылықтарын анықтайды. Бір себеппен Phonon бірінші құрылғыны қолдана алмай қалса, екіншісіне көшеді, солай тізім бойынша.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
kk: Сынақ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
kk: таңдалғаны - артығы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
kk: таңдалғаны - артығы емес

en: Phonon Configuration Module
kk: Phonon баптау модулі

en: Device Preference
kk: Құрылғы баптауы

en: Backend
kk: Тетігі

en: Audio Hardware Setup
kk: Аудио жабдықты баптау

en: Front Left
kk: Сол жақ - қарсы

en: Front Left of Center
kk: Ортадан сол жақ - қарсыда

en: Front Center
kk: Қарсы - ортада

en: Mono
kk: Моно

en: Front Right of Center
kk: Ортадан оң жақ - қарсыда

en: Front Right
kk: Оң жақ - қарсы

en: Side Left
kk: Сол жағында

en: Side Right
kk: Оң жағында

en: Rear Left
kk: Сол жақ - артта

en: Rear Center
kk: Арт жақ - ортада

en: Rear Right
kk: Оң жақ - артта

en: Subwoofer
kk: Сабвуфер

en: Unknown Channel
kk: Беймәлім арна
