kcmcgi - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Paths to Local CGI Programs
kk: Жергілікті CGI бағдарламаларға жететін жолы

en: Add...
kk: Қосу...

en: Remove
kk: Өшіру

en: CGI KIO Slave Control Module
kk: CGI KIO Slave басқару модулі

en: <h1>CGI Scripts</h1> The CGI KIO slave lets you execute local CGI programs without the need to run a web server. In this control module you can configure the paths that are searched for CGI scripts.
kk: <h1>CGI скрипттер</h1> CGI KIO slave Сізге жергілікті CGI бағдарламаларды веб серверсіз орындауға мүмкіндік береді. Бұл модульде CGI скриптерді іздейтін жолын көрсете аласыз.
