kcmicons - en to kk translation catalogue (56 entries)

en: Use of Icon
kk: Таңбашаның пайдалануы

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
kk: Белсенді

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
kk: Бұғатталған

en: Size:
kk: Өлшемі:

en: Animate icons
kk: Таңбашаларды анимациялау

en: Set Effect...
kk: Әффектті орнату...

en: Desktop
kk: Үстел

en: Toolbar
kk: Құралдар панелі

en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: Small Icons
kk: Кішкентай таңбашалар

en: Panel
kk: Панель

en: Dialogs
kk: Диалогтар

en: All Icons
kk: Барлық таңбашалар

en: Setup Default Icon Effect
kk: Әдетті таңбашалар эффектін орнату

en: Setup Active Icon Effect
kk: Белсенді таңбашалар эффектін орнату

en: Setup Disabled Icon Effect
kk: Бұғатталған таңбашалар эффектін орнату

en: &Effect:
kk: &Эффекті:

en: No Effect
kk: Жоқ

en: To Gray
kk: Сұр түсті

en: Colorize
kk: Түрлі түсті

en: Gamma
kk: Гамма

en: Desaturate
kk: Қанықсыз

en: To Monochrome
kk: Қара мен ақ

en: &Semi-transparent
kk: &Шала мөлдір

en: Preview
kk: Қарау

en: Effect Parameters
kk: Эффекттің параметрлері

en: &Amount:
kk: Ш&амасы:

en: Co&lor:
kk: Тү&сі:

en: &Second color:
kk: &Екінші түсі:

en: Name
kk: Атауы

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Install Theme File...
kk: Нақыш файлын орнату...

en: Install a theme archive file you already have locally
kk: Компьютеріңізде бар нақыш архиві файлын орнату

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
kk: Егер нақыш архиві компьютеріңізде бар болса, осы батырманы басып оны архивтен шығарып KDE-де қолдануға дайын қыла аласыз

en: Get New Themes...
kk: Жаңа нақыштарды алу...

en: Get new themes from the Internet
kk: Жаңа нақыштарды Интернеттен алу

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
kk: Бұл амалды жасау үшін Интернетке қосулы болу керек. Нақыштар тізімі http://www.kde.org вебсайтынан алынып ұсынылады. Нақышқа сәйкес "Орнату" батырмасын түртіп керек нақышты компьютеріңізге түсіріп аласыз.

en: Remove Theme
kk: Нақышты өшіру

en: Remove the selected theme from your disk
kk: Дискіңізден таңдаған нақышты кетіру

en: This will remove the selected theme from your disk.
kk: Бұл дискіңізден таңдаған нақышты кетіру

en: Select the icon theme you want to use:
kk: Пайдаланатын таңбаша нақышын таңдаңыз:

en: Drag or Type Theme URL
kk: Нақыштың URL-адресін жазып не сүйреп келтіріңіз

en: Unable to find the icon theme archive %1.
kk: %1 деген таңбашалар нақышының архиві табылмады.

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
kk: Таңбашалар нақышының архиві жүктелмеді.
    %1 деген адресі дұрыс екенін тексеріңіз.

en: The file is not a valid icon theme archive.
kk: Бұл жарамды таңбашалар нақышының архиві емес.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
kk: Орнату кезде қате пайда болды, бірақ архивтегі нақыштардың көбі орнатылды

en: Installing icon themes
kk: Танбаша нақыштарды орнату

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
kk: <qt><strong>%1</strong> нақышын орнату</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
kk: <qt><strong>%1</strong> деген таңбашалар нақышын өшіргіңіз келгені рас па?<br /><br />Осы нақышымен орнатылған файлдар өшіріледі.</qt>

en: Confirmation
kk: Құптау

en: &Theme
kk: &Нақыш

en: Ad&vanced
kk: Қосым&ша

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Icons Control Panel Module
kk: Таңбашаларды басқару панелінің модулі

en: <h1>Icons</h1>This module allows you to choose the icons for your desktop.<p>To choose an icon theme, click on its name and apply your choice by pressing the "Apply" button below. If you do not want to apply your choice you can press the "Reset" button to discard your changes.</p><p>By pressing the "Install Theme File..." button you can install your new icon theme by writing its location in the box or browsing to the location. Press the "OK" button to finish the installation.</p><p>The "Remove Theme" button will only be activated if you select a theme that you installed using this module. You are not able to remove globally installed themes here.</p><p>You can also specify effects that should be applied to the icons.</p>
kk: <h1>Таңбашалар</h1> Бұл модуль үстеліңізге таңбашаларды таңдауға мүмкіндік береді.<p> Таңбашалардың нақышын таңдап "Іске асыру" деген төмендегі батырмасын басыңыз. Таңдаудан айнысаңыз "Ысырып тастау" дегенді басыңыз.</p><p>"Нақыш файлын орнату..." дегенді басып, шыққан жолға нақыш файлының адресін жазып не шолып таңдап келтіре аласыз. Орнатуды аяқтау үшін "ОК" батырмасын басыңыз.</p><p> "Нақышты өшіру" деген батырма, осы модулімен орнатылған нақышының біреуін таңдағанда рұқсат етіледі. Бұнымен жалпы жүйелік деңгейде орнатылған нақышты өшіре алмайсыз.</p> <p>Сонымен қатар, таңбашалды бірер эффекттермен безендіруге болады.</p>
