kcmkded - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: KDE Service Manager
kk: KDE қызметтер менеджері

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
kk: <h1>Қызметтер менеджері</h1><p> Бұл модульде барлық KDE қызметтін (басқаша KDE демоны деп аталатын) плагиндерінің шолуын көре аласыз. Жалпы, қызметтердің екі түрі болады:</p><ul> <li>KDE сеансы басталғанда жегілетін</li> <li>Арнаулы шақырлып жегілетін</li></ul><p> Соңғылары мұнда тек мәлімет үшін келтіріліген. Басталғанда жегілетін қызметтерді тоқтатуға, кейін қайта жегуге болады. Әкімші күйінде, қай қызметтер бастағанда жүктелетінін анықтауға болады.</p><p><b> Байқаңыз, кейбір қызметтер KDE істеуіне өте маңызды. Маңызың білмейтін қызметке тимеңіз.</b></p>

en: Running
kk: Жегілген

en: Not running
kk: Жегілмеген

en: Load-on-Demand Services
kk: Арнаулы шақырлып жегілетін

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
kk: Барлық арнаулы шақырлып жегілетін қызметтер тізімі. Бұлар мұнда тек мәлімет үшін келтірілген.

en: Service
kk: Қызмет

en: Status
kk: Күй-жайы

en: Description
kk: Сиптатамасы

en: Startup Services
kk: Басталғанда жегілетін қызметтер

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
kk: Мұнда KDE сеансы басталғанда жегілетін қызметтер көрсетілген. Құсбелгісі қойылған қызметтер келесі сеанс басталғанда жегіледі. Білмейтін қызметті тоқтатпаңыз.

en: Use
kk: Таңдау

en: Start
kk: Жегу

en: Stop
kk: Тоқату

en: Unable to contact KDED.
kk: KDED қызметімен байланыс жоқ.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
kk: <em>%1</em> сервері жегілмеді.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
kk: <em>%1</em> сервері жегілмеді.<br /><br /><i>Қатесі: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
kk: <em>%1</em> сервері тоқтатылмады.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
kk: <em>%1</em> сервері тоқтатылмады.<br /><br /><i>Қатесі: %2</i>
