kcmnotify - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
kk: <h1> Жүйелік құлақтандыру</h1> KDE жүйеңізде орын алған оқиғалар туралы құлақтандыру жолдарын баптауға мүмкіндік береді. Аталған жолдары мынындай:<ul> <li>Қолданбаның өз құрамындағы құлақтандыру амалдары. </li><li>Дыбысты құлақтандыру.</li><li>Қосымша мәліметі келтірілген қалқымалы терезелер арқылы.</li><li>Қосымша көрінетін не естілетін хабарламасыз тек оқиға журналына жазып алу.</li></ul>

en: Event source:
kk: Оқиға көзі:

en: &Applications
kk: Қолд&анбалар

en: &Player Settings
kk: &Ойнатқышты баптау

en: System Notification Control Panel Module
kk: Жүйелік құлақтандыруды баптау панель модулі

en: (c) 2002-2006 KDE Team
kk: (c) 2002-2006 KDE тобы

en: Original implementation
kk: Өз құрамындағы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
kk: &KDE дыбыс жүйесі пайдалансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
kk: Сыртқы ойнатқышы &пайдаланылсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
kk: &Ойнатқыш:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
kk: Дыбыс шығарыл&масын
