kcmshell - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
kk: KDE Басқару модулі

en: A tool to start single KDE control modules
kk: Жалғыз KDE бақылау модульдерін жегу құралы

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
kk: (c) 1999-2004, KDE жасаушылары

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: List all possible modules
kk: Барлық модульдер тізімі көрсетілсін

en: Configuration module to open
kk: Ашатын баптау модулі

en: Specify a particular language
kk: Керек тілді келтіру

en: Do not display main window
kk: Негізгі терезесі көрсетілмесін

en: Arguments for the module
kk: Модульдың аргументтері

en: The following modules are available:
kk: Қол жеткізер модульдері келесі:

en: No description available
kk: Сипаттамасы жоқ

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
kk: '%1' модулі табылмады. kcmshell4 --list деп модульдерінің толық тізімін қараңыз.
