kdebugdialog - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
kk: Жөндеу баптаулары

en: File
kk: Файл

en: Message Box
kk: Хабар терезесі

en: Shell
kk: Қоршау-орта

en: Syslog
kk: Жүйелік журналы

en: None
kk: Жоқ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
kk: Мәлімет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
kk: Келесіге шығару:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
kk: Файл атауы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
kk: Қате

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
kk: Түзелмейтін қатеде доғару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
kk: Барлық жөндеу шығысын бұғаттау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
kk: Ескерту

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
kk: Түзелмейтін қате

en: &Select All
kk: Барлығын &таңдау

en: &Deselect All
kk: Барлық таңдаудан &айну

en: A dialog box for setting preferences for debug output
kk: Жөндеу шығарылымын баптау диалогы

en: Maintainer
kk: Жетілдіруші

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
kk: Әдетті диалогтың орнына толық диалог көрсетілсін

en: Turn area on
kk: Аумағы болсын

en: Turn area off
kk: Аумағы болмасын
