kio_fish - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Connecting...
kk: Байланысты құру...

en: Initiating protocol...
kk: Протоколды бастау күйіне келтіру...

en: Local Login
kk: Жергілікті жүйеге кіру

en: SSH Authentication
kk: SSH аутентификациясы

en: Disconnected.
kk: Байланыс жоғалды.
