kio_sftp - en to kk translation catalogue (28 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
kk: Кілт тізбегі дұрыс емес не жарамсыз

en: SFTP Login
kk: SFTP хостына кіру

en: Use the username input field to answer this question.
kk: Бұған жауап беру үшін пайдаланушы атауының өрісін пайдаланыңыз.

en: Please enter your password.
kk: Пароліңізді келтіріңіз.

en: Site:
kk: Сайт:

en: Could not allocate callbacks
kk: Қайтарма шақырлымдарына жад бөлінбеді

en: Could not set log verbosity.
kk: Журналды жете жүргізуі орнатылмады.

en: Could not create a new SSH session.
kk: Жаңа SSH сеансы бастауға келмеді.

en: Could not set a timeout.
kk: Күту уақыты орнатылмады.

en: Could not set compression.
kk: Сығу режімі орнатылмады.

en: Could not set host.
kk: Хост атауы орнатылмады.

en: Could not set port.
kk: Порт орнатылмады.

en: Could not set username.
kk: Пайдаланушы атауы орнатылмады.

en: Could not parse the config file.
kk: Баптау файл талдауға келмеді.

en: Opening SFTP connection to host %1:<numid>%2</numid>
kk: %1 хостымен SFTP байланыс құру:<numid>%2</numid>

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
kk: Серверінің хост кілті табылмады, бірақ басқа түрі бар.
    Бір шабулшы, клиентіңізді, кілт жоқ деп алдап, әдетті сервер кілтін өзгертіп жібергені мүмкін.
    Жүйе әкімшісімен хабарласыңыз.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
kk: %1 серверінің хост кілті өзгертілген.
    Бұл DNS SPOOFING дегені орын алғанын немесе хосттың IP адресімен оның хост кілті біржәолата өзгергенін көрсетеді.
    Қашықтағы хост жіберген кілттің қолтаңбасы:
     %2
    Жүйе әкімшісімен хабарласыңыз.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
kk: Ескерту: хосттың идентификация тексерісі болмады.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
kk: %1 хостының шындылығы анықталмады.
    Кілттің қолтаңбасы: %2
    Байланысуды жалғастыруын қалайсызба?

en: Authentication failed.
kk: Идентификация тексерісі өтпеді.

en: Authentication failed. The server didn't send any authentication methods
kk: Аутентификация өтпеді. Сервер ешбір аудентификация тәсілін жіберген жоқ.

en: Please enter your username and password.
kk: Пайдаланушының атауыңыз мен пароліңізді келтіріңіз.

en: Incorrect username or password
kk: Пайдаланушының атауы не пароль дұрыс емес

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
kk: SFTP ішкі жүйемен байланыс болмады. Серверіңізде SFTP рұқсат етілгенін тексеріңіз.

en: Could not initialize the SFTP session.
kk: SFTP сеансы бастауға келмеді.

en: Successfully connected to %1
kk: %1 дегенімен байланыс сәтті құрылды

en: Could not read link: %1
kk: Келесі сілтеме оқылмады: %1

en: Could not change permissions for
    %1
kk: %1 дегеннің
    рұқсаттары өзгертілмеді
