kio_thumbnail - en to kk translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
kk: Кескін автоматты түрде бұралсын

en: No MIME Type specified.
kk: MIME түрі келтірілмеген.

en: No or invalid size specified.
kk: Өлшемі дұрыс емес не келтірілмеген.

en: Cannot create thumbnail for directory
kk: Қапшықтың нобай суреті жасалмады

en: No plugin specified.
kk: Модулі келтірілмеген.

en: Cannot load ThumbCreator %1
kk: %1 нобай сурет жасаушысы жүктелмеді

en: Cannot create thumbnail for %1
kk: %1 үшін нобай сурет жасалмады

en: Failed to create a thumbnail.
kk: Нобай сурет жасау қатесі.

en: Could not write image.
kk: Кескін жазылмады.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
kk: %1 ортақ жад сегментіне салу қатесі

en: Image is too big for the shared memory segment
kk: Кескін тым үлкен - ортақ жад сегментіне сыймайды
