kio_trash - en to kk translation catalogue (25 entries)

en:  day |  days
kk[0]:  күн

en: Delete files older than:
kk: Келесіден ескі файлдар өшірілсін:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
kk: <para>Келтірілген уақыттан кейін файлдары <b>automatic автоматты түрде жойылсын</b> десеңіз, осы белгіні қойыңыз. Көзін белгілемей қалдырсаңыз, ескіргендерін автоматты түрде кетіруі <b>болмайды</b></para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
kk: <para>Өшірілгендер қапшығында файлдар анша күн жататынын көрсетіңіз. Көрсетілгеннен ескі файлдар автоматты түрде жойылады.</para>

en: Limit to maximum size
kk: Макс. өлшемінің шегі

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
kk: <para>Өшірілгендер қапшығына бөлінетін дискідегі орын шектеулі болсын десеңіз, осы белгіні қойыңыз. Әйтпесе, ол шексіз болады.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
kk: <para>Өшірілгендер қапшығына бөлінетін дискініңпайызы.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
kk: <para>Өшірілгендер қапшығына бөлінетін дискідегі есептелген орны.</para>

en: Maximum size:
kk: Макс. өлшемі:

en: When limit reached:
kk: Шегіне жеткенде:

en: Warn Me
kk: Ескерту

en: Delete Oldest Files From Trash
kk: Ең ескі файлдарды жою

en: Delete Biggest Files From Trash
kk: Ең үлкен файлдарды жою

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
kk: <para>Шегіне жеткенде, жоюды өлдымен келтірген файл түрінен бастайды. If this is set to warn you, Бұны орнатсаңыз, автоматты жоюнын орына ескерту болады.</para>

en: Malformed URL %1
kk: Жарамсыз URL %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
kk: %1 деген қапшық енді жоқ. Сондықтан файлды бұрынғы орынға қайтару мүмкін емес. Қапшықты жаңадан құрып қана, файлды қайтаруға болады, немесе керек файлды жай ғана басқа қапшыққа сүйреп тастауға да болады.

en: This file is already in the trash bin.
kk: Бұл файл өшірілгендерде бар ғой.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
kk: copyOrMove дегенде, болуы тиіс емес, бір ішкі қате

en: not supported
kk: қолдауы жоқ

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
kk: KDE өшірілгендер шелегініңкөмекші бағдарламасы
    Ескерту: файлдарды Шелекке тастау үшін ktrash-ты қолданбайды, ол үшін "kfmclient move 'url' trash:/" дегенді қолдану керек

en: Empty the contents of the trash
kk: Өшірілгендер шелегін тазалау

en: Restore a trashed file to its original location
kk: Шелекке тастаған файлды орнына қайтару

en: Ignored
kk: Елемей қалдырылды

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
kk: Өшірілгендер көлемі шегіне жетті!
    Капшықты қолмен тазалаңыз.

en: The file is too large to be trashed.
kk: Бұл файл Шелекке тастау үшін тым үлкен.
