knotify4 - en to kk translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
kk: Құрылғылардың құлақтандыруы

en: Could not mount the following device: %1
kk: Келесі құрылғы тіркеуге келмеді: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
kk: Келесі құрылғы тіркеуден шығарылмады: %1
    Құрылғыдағы бір не бірнеше файл келесі қолданбада ашық тұр:

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
kk: Келесі құрылғыны енді қауіпсіз алып-шығуға болады: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
kk: Келесі құрылғы алып-шығарылмады: %1
    Құрылғыдағы бір не бірнеше файл келесі қолданбада ашық тұр:

en: The following device can now be safely removed: %1
kk: Келесі құрылғыны енді қауіпсіз алып-шығуға болады: %1

en: KDE Notification Daemon
kk: KDE құлақтандыру қызметі

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
kk: (C) 1997-2008, KDE құрастырушылар

en: Current Maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Previous Maintainer
kk: Бұрынғы жетілдірушісі

en: Sound support
kk: Дыбыс шығаруы

en: Porting to KDE 4
kk: KDE 4-ке бейімдеу

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
kk: Jovie мәтінді дауыстап оқу қызметін жегу жаңылысы
