kquitapp - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Command-line application quitter
kk: Команда жолынан қолданбаны доғару

en: Quit a D-Bus enabled application easily
kk: D-Bus рұқсатты қолданбаны оңай доғару

en: Current maintainer
kk: Қазіргі жетілдірушісі

en: Full service name, overrides application name provided
kk: Толық қызмет атауы, келірілген қолданба атауын басады

en: Path in the D-Bus interface to use
kk: Пайдаланатын D-Bus интерфейстегі жолы

en: The name of the application to quit
kk: Доғаранын қолданбаның атауы

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
kk: %1 қолданбасы %2 қызметімен %3 жолында табылмады.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
kk: %1 қолданбасын доғару жаңылсы. Қате хабарламасы:
    
         %2 : %3
