kreadconfig - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
kk: KConfig жазуларды оқу - қоршау-орта скрипттері үшін

en: Use <file> instead of global config
kk: Жалпы баптау орнына <file> қолданылсын

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
kk: Ішінде іздейтін топ. Ішіндегі топтар үшін қайта қолданыңыз.

en: Key to look for
kk: Кілті

en: Default value
kk: Әдеттегі мәні

en: Type of variable
kk: Айнымалының түрі
