kded_phononserver - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Invalid Driver
kk: Жарамсыз драйвер

en: Video 4 Linux
kk: Video4Linux

en: <html>This device is currently not available (either it is unplugged or the driver is not loaded).</html>
kk: <html>Бұл құрылғы қазір істемейді (ажыратылған не драйвері орнатылмаған).</html>

en: <html>This will try the following devices and use the first that works: <ol>%1</ol></html>
kk: <html>Бұл келесі құрылғыларды қолданып көреді де бірінші істейтінің пайдаланады: <ol>%1</ol></html>

[ctx: unknown sound card]
en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Output: %1
kk: Шығысы: %1

en: Capture: %1
kk: Қармауы: %1

en: Video: %1
kk: Видео: %1

en: Removed Sound Devices
kk: Кетірген дыбыс құрылығылар

en: Removed Video Devices
kk: Кетірген дыбыс құрылығылар

en: Forget about the sound devices.
kk: Дыбыс құрылығылар туралы ұмыт.

en: Forget about the video devices
kk: Бейне құрылығылар туралы ұмыт

[ctx: short string for a button, it opens the Phonon page of System Settings]
en: Manage Devices
kk: Құрылығыларды басқару

en: Open the System Settings page for device configuration where you can manually remove disconnected devices from the cache.
kk: Дыбыс құрылығы ажыратылған құрылғыларды кэштен өшіруге мүмкіндік беретін Жүйе параметрлері бетін ашу.

en: <html><p>KDE detected that one or more internal devices were removed.</p><p><b>Do you want KDE to permanently forget about these devices?</b></p><p>This is the list of devices KDE thinks can be removed:<ul><li>%1</li></ul></p></html>
kk: <html><p>KDE бір не бірнеше дыбыс құрылығылар кетірілгенін байқады.</p><p><b>KDE ол құрылғылар туралы ұмытсын ба?</b></p><p>KDE-нің пікірінше кетірілмек құрылғылар:<ul><li>%1</li></ul></p></html>

en: Do not ask again for these devices
kk: Бұл құрылғылар туралы ендігәрі суралмасын
