kcmcrypto - en to kk translation catalogue (172 entries)

en: X509 Certificate Export
kk: X509 куәлігін экспорттау

en: Format
kk: Пішім

en: &Text
kk: &Мәтін

en: Filename:
kk: Файл атауы:

en: &Export
kk: &Экспорттау

en: &Cancel
kk: Қ&айту

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
kk: Ішкі қате. kfm-devel@kde.org адресіне хабарлаңыз.

en: Error converting the certificate into the requested format.
kk: Куәлікті сұралган пішімге аудару қатесі.

en: Error opening file for output.
kk: Файл жазу үшін ашу қатесі.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
kk: Куәлік құру шебері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
kk: Куәлік түрі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
kk: Кілт тізбегі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
kk: Кілт тізбегі (тексеру):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
kk: Елдің коды:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
kk: Облыс/уәлаяты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
kk: Шаһар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
kk: Ұйым атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
kk: Ұйым бөлімі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
kk: Серверінің толық хост атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
kk: Эл. пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
kk: Жарамды күндер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
kk: Өзі қолтаңбалаған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
kk: Дайджесті:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
kk: Бүркеншік атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
kk: RSA орнына DSA пайдалансын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
kk: Мықтылығы, бит:

en: %1 (%2 of %3 bits)
kk: %1 (%2 жалпы %3 биттен)

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
kk: <h1>Шифрлау</h1>Бұл модульде көптеген KDE қолданбалары үшін SSL (Secure Socket Layer) деректерді қорғау протоколын баптай аласыз, сонымен қатар өзіңіздің жеке куәлігіңізді басқара аласыз да куәландыру қызметтерді таңдай аласыз.

en: KDE Crypto Control Module
kk: KDE шифрлауды басқару модулі

en: SSL Ciphers to Use
kk: Қолданатын SSL шифрлары

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
kk: SSL протоколында қолданатын шифрларды таңдаңыз. Нақты қолданатын шифры сервермен байланыс құрған кезде келісім етіледі.

en: Cipher Wizard
kk: Шифрлар шебері

en: Strong Ciphers Only
kk: Тек мықты шифрлар

en: Export Ciphers Only
kk: Тек экспорттық шифрлар

en: Enable All
kk: Барлық шифрлар

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
kk: <qt>SSL шифрлауын баптауды жеңілдету үшін дайын режімдерді қолданыңыз. Дайындары мынау::<ul><li><b>Тек мықты шифрлар: </b> тек мықты (&gt;= 128 бит) шифрлар ғана қолданылады.</li> <li><b>Тек экспорттық шифрлар:</b> тек осал (&lt;= 56 бит) шифрлар ғана қолданылады. </li><li><b>Барлық шифрлар:</b> барлық SSL шифрлар мен әдістер қолданылады.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
kk: SSL режіміне &кіргенде ескерту

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
kk: Белгісі койылса, SSL пайдаланатын сайтқа кіргеніңіз туралы хабарланады

en: Warn on &leaving SSL mode
kk: SSL режімінен &шыққанда ескерту

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
kk: Белгісі қойылса, SSL негіздеген сайттан шығу кезі ескертіледі.

en: Warn on sending &unencrypted data
kk: &Шифрланбаған деректерді жіберуі алдында ескертілсін

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
kk: Белгісі қойылса, шифрланбаған деректерді шолғыш арқылы жіберу алдында ескертіледі.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
kk: &Аралас SSL/SSL емес парақтар кездескені ескерілсін

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
kk: Белгісі қойылса, шифрланғаны және шифрланбағаны аралас парақтарды қарағанда, ескерту жасалынады.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
kk: OpenSSL ортақ жинағына бару жолы

en: &Test
kk: &Сынау

en: Use EGD
kk: EGD қолданылсын

en: Use entropy file
kk: Энтропия файлы қолданылсын

en: Path to EGD:
kk: EGD жолы:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
kk: Белгісі қойылса, псевдокездейсоқ сандардың генераторын инициализациялау үшін OpenSSL энтропияны жинақтау қызметін (EGD) қолданатын болады.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
kk: Белгісі қойылса, псевдокездейсоқ сандардың генераторын инициализациялау үшін OpenSSL келтірітлген файлды энтропия көзі ретінде қолданатын болады.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
kk: Энтропияны жинақтау қызметі жасаған сокеттің жолын (немесе энтропия файлын) келтіріңіз.

en: Click here to browse for the EGD socket file.
kk: EGD сокет файылын таңдау үшін осыны басыңыз.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
kk: Бұл тізім KDE жүйеңізге мәлім куәліктерді көрсетеді. Олар осыдан оңай басқарылады.

en: Common Name
kk: Жалпы атауы

en: Email Address
kk: Эл. пошта адресі

en: I&mport...
kk: И&мпорттау...

en: &Export...
kk: &Экспорттау...

en: Remo&ve
kk: Өші&ру

en: &Unlock
kk: &Бұғатын шешу

en: Verif&y
kk: &Тексеру

en: Chan&ge Password...
kk: Парольді өз&герту...

en: This is the information known about the owner of the certificate.
kk: Куәліктің иесі туралы мәлімет.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
kk: Куәлікті шығарушы туралы мәлімет.

en: Valid from:
kk: Мерзімінің басы:

en: Valid until:
kk: Мерзімінің соңы:

en: The certificate is valid starting at this date.
kk: Куәлік осы күннен бастап жарамды.

en: The certificate is valid until this date.
kk: Куәлік осы күнге дейін жарамды.

en: MD5 digest:
kk: MD5-дайджесті:

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
kk: Жедел идентификациялау үшін қолданатын куәлік хэші.

en: On SSL Connection...
kk: SSL қосылғанда...

en: &Use default certificate
kk: Әдетті куәлік қо&лданылсын

en: &List upon connection
kk: &Қосылғаннан кейінгі тізім

en: &Do not use certificates
kk: Куәліктер қолданыл&масын

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
kk: SSL куәліктері бапталынбайды, себебі бұл модуль OpenSSL протоколсыз құрылған.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
kk: Әдеттегі әрекеті

en: &Send
kk: &Жіберу

en: &Prompt
kk: &Сұрау

en: Do &not send
kk: Жібер&меу

en: Default certificate:
kk: Әдеттегі куәлік:

en: Host authentication:
kk: Хостың шындылығын тексеру:

en: Host
kk: Хост

en: Certificate
kk: Куәлік

en: Policy
kk: Ереже

en: Host:
kk: Хост:

en: Certificate:
kk: Куәлік:

en: Action
kk: Әрекет

en: Send
kk: Жіберу

en: Prompt
kk: Сұрау

en: Do not send
kk: Жібермеу

en: Ne&w
kk: &Жаңа

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
kk: Бұл тізім KDE жүйеңізге мәлім сайт және тұлғалардың куәліктерін көрсетеді. Олар осыдан оңай басқарылады.

en: Organization
kk: Ұйым

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
kk: Бұл батырма таңдалған куәлікті әртүрлі пішімдегі файлға экспорттауға мүмкіндік береді.

en: &Remove
kk: Өші&ру

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
kk: Бұл батырма таңдалған куәлікті тізімінен өшіреді.

en: &Verify
kk: &Тексеру

en: This button tests the selected certificate for validity.
kk: Бұл батырма таңдалған куәліктің жарамылығын тексереді.

en: Cache
kk: Кэш

en: Permanentl&y
kk: Тұрақт&ы

en: &Until
kk: &Уақытша

en: Select here to make the cache entry permanent.
kk: Куәлікті шексіз уақыт қолданылатын қылады.

en: Select here to make the cache entry temporary.
kk: Куәлікті уақытша қолданылатын қылады.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
kk: Куәлік мерзімінің бітетін күні мен уақыты.

en: Accep&t
kk: Қабы&лдау

en: Re&ject
kk: Қабылда&мау

en: Select this to always accept this certificate.
kk: Бұл куәлікті әрқашан қабылдау үшін осыны таңдаңыз.

en: Select this to always reject this certificate.
kk: Бұл куәлікті әрқашан қабылдамау үшін осыны таңдаңыз.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
kk: Өсы куәлік келген сайын қабылдау-қабылдамауын сұралу үшін осыны таңдаңыз.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
kk: Бұл тізім KDE жүйеңізге мәлім куәліктік шығарушы қызметтерін көрсетеді. Олар осыдан оңай басқарылады.

en: Organizational Unit
kk: Ұйымдар бірлігі

en: Res&tore
kk: Қалпына кел&тіру

en: Accept for site signing
kk: Сайтты қолтаңбалау үшін қабылдансын

en: Accept for email signing
kk: Эл. поштаны қолтаңбалау үшін қолдану

en: Accept for code signing
kk: Кодты қолдану

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
kk: &Шала қолтаңбаланған куәлік пен беймәлім куәліктеуқызметі кездескенде ескертілсін

en: Warn on &expired certificates
kk: &Мерзімі біткен куәлік кездескенде ескертілсін

en: Warn on re&voked certificates
kk: Қа&йтарып алынған куәлік кездескенде ескертілсін

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
kk: Бұнда, тексеруден өтпей қалған кезде де куәліктері қабылданатынсайттар тізімделген.

en: &Add
kk: &Қосу

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
kk: Бұл параметрлер бапталынбайды, себебі бұл модуль OpenSSL протоколсыз құрылған.

en: Your Certificates
kk: Куәліктеріңіз

en: Authentication
kk: Аутентификация

en: Peer SSL Certificates
kk: Тең SSL куәліктері

en: SSL Signers
kk: SSL қолтаңба иелері

en: Validation Options
kk: Тексеріс параметрлері

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
kk: Егер кемінде бір шифр таңдалмаса, SSL істемейді.

en: SSL Ciphers
kk: SSL шифрлары

en: Could not open the certificate.
kk: Куәлік ашылмайды.

en: Error obtaining the certificate.
kk: Куәлікті алудың қатесі.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
kk: Куәлік тексеруден сәтті өтті.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
kk: Куәлік тексеруден өтпей жарамсыз деп емсептелуі тиіс.

en: Certificate Password
kk: Куәлік паролі

en: Certificate password
kk: Куәлік паролі

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
kk: Куәлік файлы жүктелімеді. Басқа парольмен көреміз бе?

en: Try
kk: Басқа пароль

en: Do Not Try
kk: Керегі жоқ

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
kk: Былай аталған куәлік бар ғой. Үстінен жазуғыңыз келе ме?

en: Replace
kk: Алмастыру

en: Enter the certificate password:
kk: Куәліктің паролі:

en: Password For '%1'
kk: '%1' үшін пароль

en: Decoding failed. Please try again:
kk: Декодтау қатесі. Қайталап көріңіз:

en: Export failed.
kk: Экспорттау қатесі.

en: Enter the OLD password for the certificate:
kk: Куәліктің ЕСКІ паролі:

en: Enter the new certificate password
kk: Куәліктің жаңа паролі

en: This is not a signer certificate.
kk: Бұл қолтаңба иесінің куәлігі емес.

en: You already have this signer certificate installed.
kk: Қолтаңба иесінің куәлігі әлден бар ғой.

en: The certificate file could not be loaded.
kk: Куәлік файлы жүктелмейді.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
kk: Бұл куәлікті KMail де қолданатындай етіп жасағыңыз келе ме?

en: Make Available
kk: Қолданатын қылу

en: Do Not Make Available
kk: Қолданатын қылмау

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
kk: Kleopatra бағдарламасы орындалмады. kdepim дестесін орнату немесе жаңарту керек.

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
kk: Бұл әрекет Сіздің куәліктеріңіздің тізімін әдеттегі KDE куәліктеріне аударады.
    Бұл әрекеттен қайтуға болмайды.
    Жалғастыруды қалайсыз ба?

en: Revert
kk: Аударылсын

en: Failed to load OpenSSL.
kk: OpenSSL жүктеу қатесі.

en: libssl was not found or successfully loaded.
kk: libssl табылмады не жүктелмеді.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
kk: libcrypto табылмады не жүктелмеді.

en: OpenSSL was successfully loaded.
kk: OpenSSL сәтті жүктелді.

en: Path to entropy file:
kk: Энтропия файлдың жолы:

en: Personal SSL
kk: Дербес SSL

en: Server SSL
kk: Серверлік SSL

en: SSL Personal Request
kk: Дербес SSL талабы

en: SSL Server Request
kk: Серверлік SSL талабы

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
kk: Серверлік куәлік шығарушы

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
kk: Дербес куәлік шығарушы

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
kk: S/MIME куәлік шығарушы

[ctx: No Certificates on List]
en: None
kk: Жоқ

en: Don't Send
kk: Жібермеу

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
kk: Күні мен уақытын таңдау

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
kk: Сағат:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
kk: Минут:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
kk: Секунд:
