kdelibs4 - en to kk translation catalogue (2322 entries)

en: Name
kk: Атауы

en: Host
kk: Хост

en: Port
kk: Порт

en: i18n() takes at least one argument
kk: i18n() кемінде бір аргументті қабылдайды

en: i18nc() takes at least two arguments
kk: i18nc() кемінде екі аргументті қабылдайды

en: i18np() takes at least two arguments
kk: i18np() кемінде екі аргументті қабылдайды

en: i18ncp() takes at least three arguments
kk: i18ncp() кемінде үш аргументті қабылдайды

en: System Default (currently: %1)
kk: Жүйедегі әдеттісі (қазір: %1)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditorChooser)
en: Editor Chooser
kk: Өңдегішін таңдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please choose the default text editing component that you wish to use in this application. If you choose <B>System Default</B>, the application will honor your changes in the System Settings. All other choices will override that setting.
kk: Осы қолданбада әдетте пайдаланатын мәтін өңдеу компонентін таңдаңыз. Егер <B>Жүйедегі әдеттісі</B> дегенді таңдасаңыз, қолданба Жүйе параметрлері дегенде жасалған таңдауға ереді. Басқа таңдауларыңыз ол баптауыңызды елемейді.

en: The template needs information about you, which is stored in your address book.
    However, the required plugin could not be loaded.
    
    Please install the KDEPIM/Kontact package for your system.
kk: Үлгілерге адрестік кітапшаңызда жазылатын Сіз туралы мәлімет керек.
    Қажетті плагині жүктелмеді.
    
    Жүйеңізге KDEPIM/Kontact дестесін орнатып алыңыз

en: Only local files are supported.
kk: Тек жергілікті файлдар қолдау табады.

en: Keep output results from scripts
kk: Скрипттің шығыс мәліметін сақтау

en: Check whether config file itself requires updating
kk: Конфигурация файлын өзі жаңартуды талап ете ме, тексерілсін

en: File to read update instructions from
kk: Жаңарту туралы нұсқауды оқитын файл

en: KConf Update
kk: KConf жаңартуы

en: KDE Tool for updating user configuration files
kk: Пайдаланушылардың конфигурация файлдарын жаңарту KDE құралы

en: &About
kk: Осы &туралы

en: No information available.
    The supplied KAboutData object does not exist.
kk: Мәлімет жоқ.
    Келтірілген KAboutData нысаны жоқ.

en: A&uthor
kk: А&вторы

en: A&uthors
kk: &Авторлары

en: Please use <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> to report bugs.
kk: Қателер туралы <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> дегенге хабарлаңыз.

en: Please report bugs to <a href="mailto:%1">%2</a>.
kk: Қателер туралы <a href="mailto:%1">%2</a> дегенге хабарлаңыз.

en: &Thanks To
kk: &Алғыстар

en: T&ranslation
kk: А&ударма

en: &License Agreement
kk: &Лицензиялық келісім

en: Author
kk: Авторы

en: Email
kk: Эл.поштасы

en: Homepage
kk: Мекен парағы

en: Task
kk: Тапсырма

en: <html><font size="5">%1</font><br/><b>version %2</b><br/>Using KDE %3</html>
kk: <html><font size="5">%1</font><br/><b>%2-нұсқасы</b><br/>KDE %3 жүйесінде істейді</html>

en: Other Contributors:
kk: Басқа үлес қосушылар:

en: (No logo available)
kk: (Логотипі жоқ)

en: About %1
kk: %1 туралы

en: Undo: %1
kk: %1 амалынан қайту

en: Redo: %1
kk: %1 амалын қайталау

en: &Undo
kk: &Қайту

en: &Redo
kk: &Қайталау

en: &Undo: %1
kk: %1 амалынан қ&айту

en: &Redo: %1
kk: %1 амалын &қайталау

en: Close
kk: Жабу

[ctx: Freeze the window geometry]
en: Freeze
kk: Бекіту

[ctx: Dock this window]
en: Dock
kk: Орнықтыру

en: Detach
kk: Айыру

en: Hide %1
kk: %1 дегенді жасыру

en: Show %1
kk: %1 дегенді көрсету

en: Search Columns
kk: Іздейтін бағандар

en: All Visible Columns
kk: Барлық көрсетілетін бағандар

[ctx: Column number %1]
en: Column No. %1
kk: № %1-баған

en: S&earch:
kk: &Іздеу:

en: &Password:
kk: &Пароль:

en: &Keep password
kk: Парольді &жаттау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Verify:
kk: &Тексеру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelStrengthMeter)
en: Password strength meter:
kk: Паролінің мықтылығы:

en: The password strength meter gives an indication of the security of the password you have entered.  To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols, such as #, as well as letters.
kk: Парольдің мықтылығы келтірген парольдің қауіпсіздігін көрсетеді. Парольдің мықтылығын арттыру үшін:
     - ұзындығы жеткілікті болсын;
     - үлкен және кіші әріптер де кіретін болсын;
     - әріптермен қатар сандар және # секілді арнайы таңбалар болсын.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, labelMatch)
en: Passwords do not match
kk: Парольдеріңіз сәйкес келмейді

en: You entered two different passwords. Please try again.
kk: Келтірген парольдер бірдей емес. Қайталап теріңіз.

en: The password you have entered has a low strength. To improve the strength of the password, try:
     - using a longer password;
     - using a mixture of upper- and lower-case letters;
     - using numbers or symbols as well as letters.
    
    Would you like to use this password anyway?
kk: Келтірген пароль мықты емес. Парольдің мықтылығын арттыру үшін:
     - ұзындығы жеткілікті болсын;
     - үлкен және кіші әріптер де кіретін болсын;
     - әріптермен қатар сандар мен арнайы таңбалар болсын. Соңда да келтірген пароль бола берсін бе?

en: Low Password Strength
kk: Мықтылығы нашар пароль

en: Password Input
kk: Пароль кірісі

en: Password is empty
kk: Бос пароль

en: Password must be at least 1 character long | Password must be at least %1 characters long
kk[0]: Пароль %1 таңбадан кем болмау керек

en: Passwords match
kk: Парольдер сәйкес келеді

[ctx: @option:check]
en: Do Spellchecking
kk: Емлені тексеру

[ctx: @option:check]
en: Create &root/affix combinations not in dictionary
kk: &Түбір/жұрнақ тіркесімдерді сөздіктен тыс құру

[ctx: @option:check]
en: Consider run-together &words as spelling errors
kk: &Бірлесіп жазылған сөздерді қате деп санау

[ctx: @label:listbox]
en: &Dictionary:
kk: &Сөздігі:

[ctx: @label:listbox]
en: &Encoding:
kk: &Кодтамасы:

[ctx: @item:inlistbox Spell checker]
en: International <application>Ispell</application>
kk: Халықаралық <application>Ispell</application>

[ctx: @label:listbox]
en: &Client:
kk: Кл&иенті:

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hebrew
kk: Иврит

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Turkish
kk: Түрік

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: English
kk: Ағылшын

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Spanish
kk: Испандық

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Danish
kk: Дат

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German
kk: Неміс

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: German (new spelling)
kk: Неміс (жаңа емле)

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Brazilian Portuguese
kk: Бразилия португалдық

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Portuguese
kk: Португалдық

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Esperanto
kk: Эсперанто

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Norwegian
kk: Норвег

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Polish
kk: Поляк

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Russian
kk: Орыс

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovenian
kk: Словен

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Slovak
kk: Словак

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Czech
kk: Чех

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swedish
kk: Швед

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Swiss German
kk: Швецария неміс

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Ukrainian
kk: Украин

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Lithuanian
kk: Литва

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: French
kk: Француз

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Belarusian
kk: Беларус

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Hungarian
kk: Мадяр

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: Unknown
kk: Беймәлім

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ISpell</application> Default
kk: Әдетті <application>ISpell</application>

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name, %2 file name]
en: Default - %1 [%2]
kk: Әдетті - %1 [%2]

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>ASpell</application> Default
kk: Әдетті <application>ASpell</application>

[ctx: @item Spelling dictionary: %1 dictionary name]
en: Default - %1
kk: Әдетті - %1

[ctx: @item Spelling dictionary]
en: <application>Hunspell</application> Default
kk: Әдетті <application>Hunspell</application>

en: You have to restart the dialog for changes to take effect
kk: Өзгерістер күшіне ену үшін диалогты қайта бастау қажет

en: Spell Checker
kk: Емлені тексеру

en: Check Spelling
kk: Емлесін тексеру

en: &Finished
kk: &Болды

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: <qt><p>This word was considered to be an "unknown word" because it does not match any entry in the dictionary currently in use. It may also be a word in a foreign language.</p>
    <p>If the word is not misspelled, you may add it to the dictionary by clicking <b>Add to Dictionary</b>. If you do not want to add the unknown word to the dictionary, but you want to leave it unchanged, click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b>.</p>
    <p>However, if the word is misspelled, you can try to find the correct replacement in the list below. If you cannot find a replacement there, you may type it in the text box below, and click <b>Replace</b> or <b>Replace All</b>.</p>
    </qt>
kk: <qt><p>Қолданыстағы сөздікте жоқтығынан бұл "беймәлім сөз" деп саналады. Бұл шет тіліндегі сөз болу да мүмкін.</p>
    <p>Емлесі дұрыс сөз деп санасаңыз, <b>Сөздікке қосу</b> дегенді басуға болады. Егер сөзді осылай қалдырып бірақ сөздікке қоспауды ұйғарсаңыз <b>Елемеу</b> немесе <b>Бәрін елемеу</b> дегенге басыңыз.</p>
    <p>Егер де бұл емлесі қате сөз болса, дұрысын төмендегі тізімінен таңдап, не қолмен түзеп, <b>Алмастыру</b> немесе <b>Бәрін алмастыру</b> дегенді басыңыз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Unknown word:
kk: Беймәлім сөз:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: Unknown word
kk: Беймәлім сөз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_unknownWord)
en: <b>misspelled</b>
kk: <b>емлесі қате</b>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_language)
en: <qt>
    <p>Select the language of the document you are proofing here.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Тексерілмек құжаттың тілін таңдаңыз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Language:
kk: &Тілі:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: Text excerpt showing the unknown word in its context.
kk: Беймәлім сөз кездескен мәтін үзіндісі.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: <qt>
    <p>Here you can see a text excerpt showing the unknown word in its context. If this information is not sufficient to choose the best replacement for the unknown word, you can click on the document you are proofing, read a larger part of the text and then return here to continue proofing.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Мұнда беймәлім сөз кездескен мәтін үзіндісі көрсетілген. Бұл үзінді жеткілікті болмаса, құжатты түртіп, мәтіннің жеткілікті үзіндісін қарап алып, осындағы емлесін тексеруге оралыңыз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_contextLabel)
en: ... the <b>misspelled</b> word shown in context ...
kk: ... <b>емлесі қате</b> сөз кездескен контекстінде ...

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_addBtn)
en: <qt>
    <p>The unknown word was detected and considered unknown because it is not included in the dictionary.<br>
    Click here if you consider the unknown word not to be misspelled, and you want to avoid wrongly detecting it again in the future. If you want to let it remain as is, but not add it to the dictionary, then click <b>Ignore</b> or <b>Ignore All</b> instead.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Беймәлім сөз табылды. Беймәлім деп саналған себебі - ол сөздікте жоқ.<br>
    Бұны емлесі дұрыс сөз деп ұйғарып, келешекте бұған оралмау үшін, осында түртіңіз. Сөзді сөздікке қоспай осылай қалдыру үшін, <b>Елемеу</b> немесе <b>Бәрін елемеу</b> дегенге басыңыз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_addBtn)
en: << Add to Dictionary
kk: << Сөздікке қосу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_replaceAllBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to replace all occurrences of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Беймәлім мәтіннің бүкіл кездесулерді жоғарығы өңдеу өрісінде көрсетілген мәтінмен алмастыру үшін осында түртіңіз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_replaceAllBtn)
en: R&eplace All
kk: &Бәрін алмастыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, m_suggestions)
en: Suggestion List
kk: Ұсыныс тізімі

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, m_suggestions)
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should check if the correction for it is available and if it is, click on it. If none of the words in this list is a good replacement you may type the correct word in the edit box above.</p>
    <p>To correct this word click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Егер сөздің емлесінде қате болса, ұсынылған тізімінен дұрыс емлесін таңдаңыз, немесе оны қолмен түзеңіз.</p>
    <p>Тек осы сөзді түзету үшін <b>Алмастыру</b> дегенді басыңыз, ал осы сөздің барлық кездескендерін түзету үшін <b>Бәрін алмастыру</b> дегенді басыңыз. </p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, m_suggestions) i18n: ectx: property (text), widget (QListView, m_suggestions)
en: Suggested Words
kk: Ұсынылған сөздер

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_replaceBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to replace this occurrence of the unknown text with the text in the edit box above (to the left).</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Сөздің осы кездескенін жоғардағы өрістегі мәтінмен алмастыру үшін осыны түртіңіз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_replaceBtn)
en: &Replace
kk: &Алмастыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_replacement)
en: <qt>
    <p>If the unknown word is misspelled, you should type the correction for your misspelled word here or select it from the list below.</p>
    <p>You can then click <b>Replace</b> if you want to correct only this occurrence of the word or <b>Replace All</b> if you want to correct all occurrences.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Егер сөздің емлесі қате болса, осында дұрыс емлесін келтіріңіз, не төмендегі тізімінен таңдап алыңыз.</p>
    <p>Содан кейін, осы сөзді түзету үшін <b>Алмастыру</b> дегенді басыңыз, ал осы сөздің барлық кездескендерін түзету үшін <b>Бәрін алмастыру</b> дегенді басыңыз.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Replace &with:
kk: &Мынамен алмастыру:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: <qt>
    <p>Click here to let this occurrence of the unknown word remain as is.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Сөзді осы түрде қалдыру үшін осында түртіңіз.</p>
    <p>Бұл ат, қысқарту, шет тілінің сөзі немесе басқа, сөздікке жазылмайтын сөз кездескенде пайдалы.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipBtn)
en: &Ignore
kk: &Елемеу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_skipAllBtn) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, m_autoCorrect)
en: <qt>
    <p>Click here to let all occurrences of the unknown word remain as they are.</p>
    <p>This action is useful when the word is a name, an acronym, a foreign word or any other unknown word that you want to use but not add to the dictionary.</p>
    </qt>
kk: <qt>
    <p>Сөздің барлық кездескендерін осы түрде қалдыру үшін осыны түртіңіз.</p>
    <p>Бұл ат, қысқарту, шет тілінің сөзі немесе басқа, сөздікке жазылмайтын сөз кездескенде пайдалы.</p>
    </qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_skipAllBtn)
en: I&gnore All
kk: Бә&рін елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_suggestBtn)
en: S&uggest
kk: Ұс&ыну

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, m_language)
en: Language Selection
kk: Тілді таңдау

en: As-you-type spell checking enabled.
kk: Теріп жатқанда емлесін тексеруі рұқсатты.

en: As-you-type spell checking disabled.
kk: Теріп жатқанда емлесін тексеруі рұқсат етілмеген.

en: Incremental Spellcheck
kk: Инкременттік емле тексеру

en: Too many misspelled words. As-you-type spell checking disabled.
kk: Емле қателері тым көп. Теріп жатқанда емлесін тексеруі бұғатталды.

en: Check Spelling...
kk: Емлені тексеру...

en: Auto Spell Check
kk: Емлені автотексеру

en: Allow Tabulations
kk: Кестелеуді рұқсат ету

en: Spell Checking
kk: Емлені тексеру

en: &Back
kk: &Шегіну

[ctx: Opposite to Back]
en: &Next
kk: &Келесі

en: Unknown View
kk: Беймәлім көрініс

en: A command-line application that can be used to run KUnitTest modules.
kk: KUnitTest модулін орындау үшін пайдалануға болатын команда жолылық қолданба.

en: Only run modules whose filenames match the regexp.
kk: Файл атауы үлгі өрнегіне сәйкес келетін модульдерді орындаңыз.

en: Only run tests modules which are found in the folder. Use the query option to select modules.
kk: Осы қапшықта табылған сынақ модульдерді тек орындау үшін. Модульдерді таңдау үшін арнаулы сұраныс жасауға болады.

en: Disables debug capturing. You typically use this option when you use the GUI.
kk: Жөндеу қармауын рұқсат етпейді. Әдетте бұл мүмкіншілік графиқалық интерфейсті қолданғанда пайдаланады.

en: DBus Backend error: connection to helper failed. %1
kk: DBus серверінің қатесі: көмекшісімен байланыс жаңылысы. %1

en: DBus Backend error: could not contact the helper. Connection error: %1. Message error: %2
kk: DBus серверінің қатесі: көмекшісімен байланыс құрылмады. Байланыс қатесі: %1. Хабарламасы: %2

en: DBus Backend error: received corrupt data from helper %1 %2
kk: DBus серверінің қатесі: көмекшісінен бүлінген дерек келді %1 %2

en: Please contact your system administrator.
kk: Жүйеңіздің әкімшісімен қатынаңыз.

en: Configuration file "%1" not writable.
kk: "%1" баптау файлы жазылмайды.

en: No target filename has been given.
kk: Мақсатты файл атауы берілмеген.

en: Already opened.
kk: Файл ашылған ғой.

en: Insufficient permissions in target directory.
kk: Мақсаттаған каталогқа рұқсаттарыңыз жеткіліксіз.

en: Unable to open temporary file. Error was: %1.
kk: Уақытша файл ашылмады. Қатесі: %1

en: Synchronization to disk failed
kk: Дискімен қадамдастыруы жаңылды

en: Error during rename.
kk: Файл атауын өзгерту кезінде қате пайда болды.

en: A little program to output installation paths
kk: Орнату жолдарын шығаратын шағын бағдарлама

en: Left for legacy support
kk: Баяғылармен үйлесу үшін қалдырылған

en: Compiled in prefix for KDE libraries
kk: Компиляцияланған KDE жиындардың prefix параметры

en: Compiled in exec_prefix for KDE libraries
kk: Компиляцияланған KDE жиындардың exec_prefix параметрі

en: Compiled in library path suffix
kk: Компиляцияланған жиындар жолының suffix параметрі

en: Prefix in $HOME used to write files
kk: $HOME айнымалыдағы файлдар жазу орнын көрсететін prefix

en: Compiled in version string for KDE libraries
kk: Компиляцияланған KDE жиындардың нұсқа жазуы

en: Available KDE resource types
kk: Бар KDE ресурс түрлері

en: Search path for resource type
kk: Ресурс түрлерін іздеу жолы

en: Find filename inside the resource type given to --path
kk: --path параметрінде берілген көздер түрінінде файлды табу

en: User path: desktop|autostart|document
kk: Пайдаланушының жолы: desktop|autostart|document

en: Prefix to install resource files to
kk: Ресурс файлдарды орнату жолын көрсететін prefix

en: Installation prefix for Qt
kk: Qt орнату префиксі

en: Location of installed Qt binaries
kk: Qt бинарлықтар орнатылған орны

en: Location of installed Qt libraries
kk: Qt жиындар орнатылған орны

en: Location of installed Qt plugins
kk: Qt плагиндер орнатылған орны

en: Applications menu (.desktop files)
kk: Қолданбалардың мәзірлері (.desktop файлдары)

en: Autostart directories
kk: Автобастау қапшықтары

en: Cached information (e.g. favicons, web-pages)
kk: Кэштегі ақпарат (мысалы, favicon, веб-парақтар)

en: CGIs to run from kdehelp
kk: kdehelp орындайтын CGI скриптері

en: Configuration files
kk: Баптау файлдары

en: Where applications store data
kk: Қолданбалар деректерін сақтайтын орын

en: Emoticons
kk: Көңіл күйі белгілері

en: Executables in $prefix/bin
kk: $prefix/bin каталогтағы орындалатын файлдар

en: HTML documentation
kk: HTML құжаттамасы

en: Icons
kk: Таңбашалар

en: Configuration description files
kk: Баптау сипаттама файлдары

en: Libraries
kk: Жиын файлдар

en: Translation files for KLocale
kk: KLocale-ге арналған аударым файлдары

en: Mime types
kk: MIME түрлері

en: Loadable modules
kk: Жүктелетін модульдер

en: Legacy pixmaps
kk: Баяғы нүктелік суреттері

en: Qt plugins
kk: Qt плагиндері

en: Services
kk: Қызметтер

en: Service types
kk: Қызмет түрлері

en: Application sounds
kk: Қолданбаның дыбыстары

en: Templates
kk: Үлгілер

en: Wallpapers
kk: Тұсқағаздар

en: XDG Application menu (.desktop files)
kk: XDG қолданба мәзірі (.desktop файлдары)

en: XDG Menu descriptions (.directory files)
kk: XDG мәзірінің сипаттамалары (.directory файлдары)

en: XDG Icons
kk: XDG таңбашалары

en: XDG Mime Types
kk: XDG MIME түрлері

en: XDG Menu layout (.menu files)
kk: XDG мәзірінің орналасуы (.menu файлдар)

en: XDG autostart directory
kk: XDG автобастау қапшығы

en: Temporary files (specific for both current host and current user)
kk: Уақытша файлдар (осы хосттың да, пайдаланушының да)

en: UNIX Sockets (specific for both current host and current user)
kk: UNIX Sockets (осы хосттың да, пайдаланушының да)

en: %1 - unknown type
kk: %1 - беймәлім түрі

en: %1 - unknown type of userpath
kk: %1 - userpath жолының беймәлім түрі

en: No licensing terms for this program have been specified.
    Please check the documentation or the source for any
    licensing terms.
kk: Бұл бағдарламаның лицензиялық шарттары келтірілмеген.
    Лицензиялық шарттарын бағдарламаның құжаттамасынан
    не бастапқы мәтінінен қараңыз.

en: This program is distributed under the terms of the %1.
kk: Бағдарламаны тарату шарттары: %1.

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 2
kk: GNU GPL лицензиясының 2-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 2
kk: GNU Lesser GPL лицензиясының 2-нұсқасы

[ctx: @item license (short name)]
en: BSD License
kk: BSD лицензиясы

[ctx: @item license]
en: BSD License
kk: BSD лицензиясы

[ctx: @item license (short name)]
en: Artistic License
kk: Көркемдік лицензия

[ctx: @item license]
en: Artistic License
kk: Көркемдік лицензия

[ctx: @item license]
en: GNU General Public License Version 3
kk: GNU GPL лицензиясының 3-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: GNU Lesser General Public License Version 3
kk: GNU Lesser GPL лицензиясының 3-нұсқасы

[ctx: @item license]
en: Custom
kk: Басқа

[ctx: @item license]
en: Not specified
kk: Келтірілмеген

[ctx: replace this with information about your translation team]
en: <p>KDE is translated into many languages thanks to the work of the translation teams all over the world.</p><p>For more information on KDE internationalization visit <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a></p>
kk: <p>Дүниежүзіндегі аударушылар тобтарының арқасында KDE көп тілдерге аударылған.</p><p>KDE жергілікті тілдерге аудару туралы <a href="http://l10n.kde.org">http://l10n.kde.org</a> деген сайтты қараңыз.</p>

en: Use the X-server display 'displayname'
kk: X-сервердің 'displayname' дисплейін пайдалану

en: Use the QWS display 'displayname'
kk: QWS 'displayname' дисплейін пайдалану

en: Restore the application for the given 'sessionId'
kk: Келтірілген 'sessionId' бойынша қолданбаны қалпына келтіру

en: Causes the application to install a private color
    map on an 8-bit display
kk: Дисплейі 8-биттік болса, қолданба
    өзінің түстер кестесін орнатады

en: Limits the number of colors allocated in the color
    cube on an 8-bit display, if the application is
    using the QApplication::ManyColor color
    specification
kk: Дисплейі 8-биттік болса, QApplication::ManyColor
    режімін пайдаланатын қолданбалар үшін
    түстерінің саны шектелсін

en: tells Qt to never grab the mouse or the keyboard
kk: Qt үшін тышқан мен перенетақтаны алып қоюға тыйым салады

en: running under a debugger can cause an implicit
    -nograb, use -dograb to override
kk: жөндеушіде орындау үшін -nograb параметрін қолданыңыз,
    ал бұны өзгерту үшін -dograb

en: switches to synchronous mode for debugging
kk: жөндеу үшін қадамдас режімге ауыстырады

en: defines the application font
kk: қолданбаның қаріпін анықтайды

en: sets the default background color and an
    application palette (light and dark shades are
    calculated)
kk: әдетті ая түсін және қолданбаның палитрасын
    орнатады (жарық және қараңғы көлеңкелер
    есептеледі)

en: sets the default foreground color
kk: әдетті мәтіннің түсін орнатады

en: sets the default button color
kk: әдетті батырмалардың түсін орнатады

en: sets the application name
kk: қолданбаның атауын орнатады

en: sets the application title (caption)
kk: қолданбаның (айдар) атауын орнатады

en: load the testability framework
kk: сынақа арналған құрылымды жүктеу

en: forces the application to use a TrueColor visual on
    an 8-bit display
kk: қолданба 8-биттік дисплейді толық түсті секілді пайдаланады

en: sets XIM (X Input Method) input style. Possible
    values are onthespot, overthespot, offthespot and
    root
kk: енгізу тәртібін XIM (X Input Method) қылып орнатады.
    Мүмкін мәндері: onthespot, overthespot, offthespot және 
    root

en: set XIM server
kk: XIM серверді орнатады

en: disable XIM
kk: XIM дегенді рұқсат етпеу

en: forces the application to run as QWS Server
kk: қолданбаны QWS сервер ретінде жұмсайды

en: mirrors the whole layout of widgets
kk: интерфейс бөлшектерінің бүкіл орналасуын бейнелейді

en: applies the Qt stylesheet to the application widgets
kk: қолданбаның виджеттеріне Qt стильдер кестесі қолданылады

en: use a different graphics system instead of the default one, options are raster and opengl (experimental)
kk: әдетті графика жүйесінің орнына басқасы пайдаланады, оның екеуі бар растрлық және opengl (эксперименттік)

en: QML JS debugger information. Application must be
    built with -DQT_DECLARATIVE_DEBUG for the debugger to be
    enabled
kk: QML JS жөндегіш мәліметі: Бағдарлама жөндегіш істеушін-DQT_DECLARATIVE_DEBUG деген кілтімен құрылу керек.

en: Use 'caption' as name in the titlebar
kk: 'caption' атауын айдары ретінде қолдану

en: Use 'icon' as the application icon
kk: 'icon' таңбашасын қолданбаның таңбашасы ретінде қолдану

en: Use alternative configuration file
kk: Баламалы конфигурация файлын қолдану

en: Disable crash handler, to get core dumps
kk: Жаңылыста core dump алу үшін жаңылыс өңдеушіні өшіріп қою

en: Waits for a WM_NET compatible windowmanager
kk: WM_NET үйлесімді терезе менеджерін күту

en: sets the application GUI style
kk: қолданбаның GUI стилін орнатады

en: sets the client geometry of the main widget - see man X for the argument format (usually WidthxHeight+XPos+YPos)
kk: виджеттің басты терезесінің орналастырады - аргумент пішімін man X анықтамасынан қараңыз (әдетте бұл WidthxHeight+XPos+YPos)

en: KDE Application
kk: KDE қолданбасы

en: Unknown option '%1'.
kk: '%1' деген параметр беймәлім.

[ctx: @info:shell %1 is cmdoption name]
en: '%1' missing.
kk: '%1' деген жоқ.

[ctx: @info:shell message on appcmd --version; do not translate 'Development Platform'%3 application name, other %n version strings]
en: Qt: %1
    KDE Development Platform: %2
    %3: %4
kk: Qt: %1
    KDE Жасау Платформасы: %2
    %3: %4

[ctx: the 2nd argument is a list of name+address, one on each line]
en: %1 was written by
    %2
kk: %1 дегеннің автор(лар)ы
    %2

en: This application was written by somebody who wants to remain anonymous.
kk: Бұл қолданбаны жазған адам беймәлім қалуын қалаған.

en: Please use http://bugs.kde.org to report bugs.
kk: Қателер туралы http://bugs.kde.org дегенге хабарлаңыз.

en: Please report bugs to %1.
kk: Кате туралы хабарламаны %1 дегенге жіберіңіз.

en: Unexpected argument '%1'.
kk: '%1' деген күтпеген аргумент.

en: Use --help to get a list of available command line options.
kk: Қолданатын команда жолының параметрлерін білу үшін --help кілтін пайдаланыңыз.

en: [options]
kk: [параметрлер]

en: [%1-options]
kk: [%1-параметрлер]

en: Usage: %1 %2
kk: Қолдануы: %1 %2

en: 
    Generic options:
kk: 
    Негізгі параметрлері:

en: Show help about options
kk: Параметрлер туралы анықтамасын көрсету

en: Show %1 specific options
kk: %1 дегеннің ерекше параметрлерін көрсету

en: Show all options
kk: Бүкіл параметрлерін көрсету

en: Show author information
kk: Автор туралы мәліметті көрсету

en: Show version information
kk: Нұсқасы жөнінде мәліметін көрсету

en: Show license information
kk: Лицензия мәліметін көрсету

en: End of options
kk: Параметрлердің соңы

en: 
    %1 options:
kk: 
    %1 параметрлері:

en: 
    Options:
kk: 
    Параметрлері:

en: 
    Arguments:
kk: 
    Аргументтері:

en: The files/URLs opened by the application will be deleted after use
kk: Қолданба ашқан файлдар мен URL-дер қолданғаннан кейін жойылады

en: KDE-tempfile
kk: KDE-уқытша файлы

en: Function must be called from the main thread.
kk: Функция негізгі ағымынан шақырлуы тиіс.

en: Error launching %1. Either KLauncher is not running anymore, or it failed to start the application.
kk: %1 жегу қатесі. KLauncher өзі жегілмеген не қолданбаны жеге алмады.

en: KLauncher could not be reached via D-Bus. Error when calling %1:
    %2
kk: KLauncher бағдарламасы D-Bus арқылы қол жеткізбеді, %1 шақыру қатесі:
    %2

en: Could not launch the KDE Help Center:
    
    %1
kk: KDE көмек орталығы жегілмеді:
    
    %1

en: Could not Launch Help Center
kk: Көмек орталығы жегілмеді

en: Could not launch the mail client:
    
    %1
kk: Пошта клиенті жегілмеді:
    
    %1

en: Could not launch Mail Client
kk: Пошта клиенті жегілмеді

note: i18n("Could not launch %1:\n\n%2", exe, error), i18n("Could not launch %1:\n\n%2", htmlApp->exec(), error),
en: Could not launch the browser:
    
    %1
kk: Браузер жегілмеді:
    
    %1

en: Could not launch Browser
kk: Браузер жегілмеді

en: Could not launch the terminal client:
    
    %1
kk: Терминал клиенті жегілмеді:
    
    %1

en: Could not launch Terminal Client
kk: Терминал клиенті жегілмеді

[ctx: @item Text character set]
en: Western European
kk: Батыс Еуропалық

[ctx: @item Text character set]
en: Central European
kk: Орта Еуропалық

[ctx: @item Text character set]
en: Baltic
kk: Балтық

[ctx: @item Text character set]
en: South-Eastern Europe
kk: Оңтүстік-Шығыс Еуропалық

[ctx: @item Text character set]
en: Turkish
kk: Түрік

[ctx: @item Text character set]
en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Traditional
kk: Дәстүрлі қытай

[ctx: @item Text character set]
en: Chinese Simplified
kk: Жеңілдеткен қытай

[ctx: @item Text character set]
en: Korean
kk: Корей

[ctx: @item Text character set]
en: Japanese
kk: Жапон

[ctx: @item Text character set]
en: Greek
kk: Грек

[ctx: @item Text character set]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: @item Text character set]
en: Hebrew
kk: Иврит

[ctx: @item Text character set]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: @item Text character set]
en: Unicode
kk: Юникод

[ctx: @item Text character set]
en: Northern Saami
kk: Солтүстік Саами

[ctx: @item Text character set]
en: Other
kk: Басқа

[ctx: @item]
en: Other encoding (%1)
kk: Басқа кодтама (%1)

[ctx: @item Text character set]
en: Disabled
kk: Рұқсат етілмеген

[ctx: digit set]
en: Arabic-Indic
kk: Араб-Үнді

[ctx: digit set]
en: Bengali
kk: Бенгали

[ctx: digit set]
en: Devanagari
kk: Девангари

[ctx: digit set]
en: Eastern Arabic-Indic
kk: Шығыс Араб-Үнді

[ctx: digit set]
en: Gujarati
kk: Гуджарати

[ctx: digit set]
en: Gurmukhi
kk: Гурмухи

[ctx: digit set]
en: Kannada
kk: Каннада

[ctx: digit set]
en: Khmer
kk: Кхмер

[ctx: digit set]
en: Malayalam
kk: Малайям

[ctx: digit set]
en: Oriya
kk: Ория

[ctx: digit set]
en: Tamil
kk: Тамил

[ctx: digit set]
en: Telugu
kk: Телугу

[ctx: digit set]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: digit set]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: size in bytes]
note: i18n: comments below, they are used by the translators. This prefix is shared by all current dialects. i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 B
kk: %1 Б

[ctx: size in 1000 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 kB
kk: %1 кБ

[ctx: size in 10^6 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
kk: %1 МБ

[ctx: size in 10^9 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
kk: %1 ГБ

[ctx: size in 10^12 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
kk: %1 ТБ

[ctx: size in 10^15 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
kk: %1 ПБ

[ctx: size in 10^18 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
kk: %1 ЕБ

[ctx: size in 10^21 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
kk: %1 ЗБ

[ctx: size in 10^24 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
kk: %1 ЙБ

[ctx: memory size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KB
kk: %1 КБ

[ctx: memory size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MB
kk: %1 МБ

[ctx: memory size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GB
kk: %1 ГБ

[ctx: memory size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TB
kk: %1 ТБ

[ctx: memory size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PB
kk: %1 ПБ

[ctx: memory size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EB
kk: %1 ЕБ

[ctx: memory size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZB
kk: %1 ЗБ

[ctx: memory size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YB
kk: %1 ЙБ

[ctx: size in 1024 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 KiB
kk: %1 КиБ

[ctx: size in 2^20 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 MiB
kk: %1 МиБ

[ctx: size in 2^30 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 GiB
kk: %1 ГиБ

[ctx: size in 2^40 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 TiB
kk: %1 ТиБ

[ctx: size in 2^50 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 PiB
kk: %1 ПиБ

[ctx: size in 2^60 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 EiB
kk: %1 ЕиБ

[ctx: size in 2^70 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 ZiB
kk: %1 ЗиБ

[ctx: size in 2^80 bytes]
note: i18n: Dumb message, avoid any markup or scripting.
en: %1 YiB
kk: %1 ЙиБ

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 days]
en: %1 days
kk: %1 күн

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 hours]
en: %1 hours
kk: %1 сағат

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 minutes]
en: %1 minutes
kk: %1 минут

[ctx: @item:intext %1 is a real number, e.g. 1.23 seconds]
en: %1 seconds
kk: %1 секунд

[ctx: @item:intext]
en: %1 millisecond | %1 milliseconds
kk[0]: %1 милисекунд

[ctx: @item:intext]
en: 1 day | %1 days
kk[0]: %1 күн

[ctx: @item:intext]
en: 1 hour | %1 hours
kk[0]: %1 сағат

[ctx: @item:intext]
en: 1 minute | %1 minutes
kk[0]: %1 минут

[ctx: @item:intext]
en: 1 second | %1 seconds
kk[0]: %1 секунд

[ctx: @item:intext days and hours. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: @item:intext hours and minutes. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: @item:intext minutes and seconds. This uses the previous item:intext messages. If this does not fit the grammar of your language please contact the i18n team to solve the problem]
en: %1 and %2
kk: %1 %2

[ctx: Before Noon KLocale::LongName]
en: Ante Meridiem
kk: Түске Дейін

[ctx: After Noon KLocale::LongName]
en: Post Meridiem
kk: Түстен Кейін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_rangesButton)
en: Today
kk: Бүгін

en: Yesterday
kk: Кеше

[ctx: @note/plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: Note: %1
kk: Мәлімдеме: %1

[ctx: @note/rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <i>Note</i>: %1
kk: <i>Мәлімдеме</i>: %1

[ctx: @warning/plain]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: WARNING: %1
kk: ЕСКЕРТУ: %1

[ctx: @warning/rich]
note: i18n: KUIT pattern, see the comment to the first of these entries above.
en: <b>Warning</b>: %1
kk: <b>Ескерту</b>: %1

[ctx: keyboard-key-name]
en: Delete
kk: Del

[ctx: keyboard-key-name]
en: Insert
kk: Ins

[ctx: keyboard-key-name]
en: Left
kk: Сол жаққа

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageDown
kk: PgDn

[ctx: keyboard-key-name]
en: PageUp
kk: PgUp

[ctx: keyboard-key-name]
en: Right
kk: Оң жаққа

[ctx: keyboard-key-name]
en: Space
kk: Бос орын

[ctx: keyboard-key-name]
en: Up
kk: Жоғары

en: no error
kk: қате жоқ

en: requested family not supported for this host name
kk: сұралған шоғырының бұл хост атауы үшін қолдауы жоқ

en: temporary failure in name resolution
kk: атуларды айыруының уақытша жаңылысы

en: non-recoverable failure in name resolution
kk: атауларды айыруының жөнделмейтін жаңылысы

en: invalid flags
kk: жарамсыз жалаушалар

en: memory allocation failure
kk: жадын арнау жаңылысы

en: name or service not known
kk: беймәлім атау не қызмет

en: requested family not supported
kk: сұралған шоғырдың қолдауы жоқ

en: requested service not supported for this socket type
kk: сұралған қызмет сокеттің бұл түрінің қолдауы жоқ

en: requested socket type not supported
kk: сұралған сокеттің түрінің қолдауы жоқ

en: unknown error
kk: беймәлім қате

[ctx: 1: the i18n'ed system error code, from errno]
en: system error: %1
kk: жүйелік кате: %1

en: request was canceled
kk: сұраудан бас тартылды

[ctx: 1: the unknown socket address family number]
en: Unknown family %1
kk: %1 деген беймәлім шоғыр

[ctx: Socket error code NoError]
en: no error
kk: қате жоқ

[ctx: Socket error code LookupFailure]
en: name lookup has failed
kk: атауын қарастыру қатесі

[ctx: Socket error code AddressInUse]
en: address already in use
kk: адрес қолданыста ғой

[ctx: Socket error code AlreadyBound]
en: socket is already bound
kk: сокеті байланыстырған ғой

[ctx: Socket error code AlreadyCreated]
en: socket is already created
kk: сокеті құрылған ғой

[ctx: Socket error code NotBound]
en: socket is not bound
kk: сокет байланыстырылмаған

[ctx: Socket error code NotCreated]
en: socket has not been created
kk: сокет кұрылмаған

[ctx: Socket error code WouldBlock]
en: operation would block
kk: операция бұғатталады

[ctx: Socket error code ConnectionRefused]
en: connection actively refused
kk: байланыс қабылданбады

[ctx: Socket error code ConnectionTimedOut]
en: connection timed out
kk: байланысты күту мерзімі бітті

[ctx: Socket error code InProgress]
en: operation is already in progress
kk: операция орындалуда ғой

[ctx: Socket error code NetFailure]
en: network failure occurred
kk: желідегі жаңылыс

[ctx: Socket error code NotSupported]
en: operation is not supported
kk: операцияның қолдауы жоқ

[ctx: Socket error code Timeout]
en: timed operation timed out
kk: операцияны күту мерзімі бітті

[ctx: Socket error code UnknownError]
en: an unknown/unexpected error has happened
kk: беймәлім не күтпеген қате

[ctx: Socket error code RemotelyDisconnected]
en: remote host closed connection
kk: қашықтағы хост байланысты жапты

en: NEC SOCKS client
kk: NEC SOCKS клиенті

en: Dante SOCKS client
kk: Dante SOCKS клиенті

en: Specified socket path is invalid
kk: Келтірген сокеттің жолы дұрыс емес

en: The socket operation is not supported
kk: Сокет операцияның қолдауы жоқ

en: Connection refused
kk: Байланыс болмады

en: Permission denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Connection timed out
kk: Қосылымды күту уақыты өтіп кетті

en: Unknown error
kk: Беймәлім қате

en: Could not set non-blocking mode
kk: Блоксыз режімі орнатылмады

en: Address is already in use
kk: Адрес қолданыста бар екен

en: Path cannot be used
kk: Жарамсыз жол

en: No such file or directory
kk: Бұндай файл не қапшық жоқ

en: Not a directory
kk: Қапшық жоқ

en: Read-only filesystem
kk: Тек оқуға арналған файл жүйесі

en: Unknown socket error
kk: Беймәлім сокет қатесі

en: Operation not supported
kk: Операцияның қолдауы жоқ

en: Timed out trying to connect to remote host
kk: Қашықтағы хостқа қосылуын күту уақыты өтті

[ctx: SSL error]
en: No error
kk: Қате жоқ

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is invalid
kk: Куәлік берушісінің куәлігі дұрыс емес

[ctx: SSL error]
en: The certificate has expired
kk: Куәлік ескірген

[ctx: SSL error]
en: The certificate is invalid
kk: Куәлік дұрыс емес

[ctx: SSL error]
en: The certificate is not signed by any trusted certificate authority
kk: Куәлік бірдебір сенімді куәлік берушісімен расталмаған

[ctx: SSL error]
en: The certificate has been revoked
kk: Куәліктін күші жойылған

[ctx: SSL error]
en: The certificate is unsuitable for this purpose
kk: Куәлік бұл мақсатқа жарамайды

[ctx: SSL error]
en: The root certificate authority's certificate is not trusted for this purpose
kk: Куәлік берушісінің түбір куәлігі бұл мақсатқа жарамайды

[ctx: SSL error]
en: The certificate authority's certificate is marked to reject this certificate's purpose
kk: Куәліктер орталығының куәлігі бұл мақсатқа рұқсат бермейді деп белгіленген.

[ctx: SSL error]
en: The peer did not present any certificate
kk: Қарсы жақ бірдебір куәлігін көрсеткен жоқ

[ctx: SSL error]
en: The certificate does not apply to the given host
kk: Куәлік бұл хостқа жарамайды

[ctx: SSL error]
en: The certificate cannot be verified for internal reasons
kk: Куәлік ішкі бір себептерінен тексерілмеді

[ctx: SSL error]
en: The certificate chain is too long
kk: Куәлік тізбегі тым ұзын

[ctx: SSL error]
en: Unknown error
kk: Беймәлім қате

en: address family for nodename not supported
kk: торап атауы үшін адрес шоғырының қолдауы жоқ

en: invalid value for 'ai_flags'
kk: 'ai_flags' мәні жарамсыз

en: 'ai_family' not supported
kk: 'ai_family' қолдауы жоқ

en: no address associated with nodename
kk: бұл торап атауымен ешбір адрес сәйкес келмейді

en: servname not supported for ai_socktype
kk: servname бұл ai_socktype түрі үшін қолданбайды

en: 'ai_socktype' not supported
kk: 'ai_socktype' түрінің қолдауы жоқ

en: system error
kk: жүйе қатесі

en: Could not find mime type <resource>%2</resource> | Could not find mime types:
    <resource>%2</resource>
kk[0]: <resource>%2</resource>
    деген MIME түрі табылмады

en: No mime types installed. Check that shared-mime-info is installed, and that XDG_DATA_DIRS is not set, or includes /usr/share.
kk: MIME түрлері орнатылмаған. Жүйеңізде shared-mime-info орнатылғанын және XDG_DATA_DIRS орнатылмағанын не /usr/share. деген қосылғаннын тексеріңіз.

en: No service matching the requirements was found
kk: Талаптарға сай қызмет табылмады

en: The service '%1' does not provide an interface '%2' with keyword '%3'
kk: '%1' қызметі '%2' интерфейсін '%3' кілт сөзбен қамтамасыз етпейді

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes
kk: -ise жұрнақтар

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes
kk: -ize жұрнақтар

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and with accents
kk: -ise жұрнақтар және акцент белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: -ise suffixes and without accents
kk: -ise жұрнақтар және акцент белгілерісіз

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and with accents
kk: -ize жұрнақтар және акцент белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: -ize suffixes and without accents
kk: -ize жұрнақтар және акцент белгілерісіз

[ctx: dictionary variant]
en: large
kk: үлкен

[ctx: dictionary variant]
en: medium
kk: орташа

[ctx: dictionary variant]
en: small
kk: кіші

[ctx: dictionary variant]
en: variant 0
kk: вариант 0

[ctx: dictionary variant]
en: variant 1
kk: вариант 1

[ctx: dictionary variant]
en: variant 2
kk: вариант 2

[ctx: dictionary variant]
en: without accents
kk: акцент белгілерісіз

[ctx: dictionary variant]
en: with accents
kk: акцент белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: with ye
kk: ye белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: with yeyo
kk: yeyo белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: with yo
kk: yo белгілерімен

[ctx: dictionary variant]
en: extended
kk: кеңейтілген

en: File %1 does not exist
kk: %1 файлы жоқ

en: Cannot open %1 for reading
kk: %1 оқуға ашылмайды

en: Cannot create memory segment for file %1
kk: %1 файлы үшін жады сегменті құрылмады.

en: Could not read data from %1 into shm
kk: %1 дегеннен shm-ге деректер оқылмады

en: Only 'ReadOnly' allowed
kk: Тек 'Оқу үшін' рұқсат етілген

en: Cannot seek past eof
kk: Өткен eof белгісі іздеуге келмейді

en: Library "%1" not found
kk: "%1" жиыны табылған жоқ

en: No service matching the requirements was found.
kk: Талаптарға сай қызмет табылмады.

en: The service provides no library, the Library key is missing in the .desktop file.
kk: Қызмет жиын файлды қамтамасыз етпеді, Library параметрі .desktop файлында жоқ

en: The library does not export a factory for creating components.
kk: Жиын компоненттерді құру үшін қажетті фабриканы экспорт етпеді.

en: The factory does not support creating components of the specified type.
kk: Бұл фабрика келтірілген түрдегі компоненттерді құруын қолдамайды.

en: KLibLoader: Unknown error
kk: KLibLoader: Беймәлім қате

en: Could not find plugin '%1' for application '%2'
kk: '%2' қолданбаның '%1' деген плагині табылмады

en: The provided service is not valid
kk: Көрсетілген қызмет дұрыс емес

en: The service '%1' provides no library or the Library key is missing
kk: '%1' қызметі жиын файлын қамтамасыз етпейді не Library параметрі мынадан жоғалып кеткен:

en: The library %1 does not offer a KDE 4 compatible factory.
kk: %1 жиынында KDE 4 үйлесімді фабрикасы жоқ.

en: The plugin '%1' uses an incompatible KDE library (%2).
kk: '%1' плагині үйлеспейтін KDE жиынын файлын қолданады (%2).

en: KDE Test Program
kk: KDE сынақ бағдарламасы

en: Rebuilds the system configuration cache.
kk: Жүйелік баптауларының кэшін қайта құру.

en: (c) 1999-2002 KDE Developers
kk: (c) 1999-2002 KDE жасаушылары

en: Do not signal applications to update
kk: Қолданбаларға жаңарту сигналын жібермеу

en: Disable incremental update, re-read everything
kk: Инкременттік жаңартуды бұғаттап, бүкілін қайта оқу

en: Check file timestamps
kk: Файлдардың уақыт белгілерін тексеру

en: Disable checking files (dangerous)
kk: Файлдарды тексеруді бұғаттау (қауіпті күй)

en: Create global database
kk: Глобалды деректер қорын құру

en: Perform menu generation test run only
kk: Мәзірді құру тексеруін ғана орындау

en: Track menu id for debug purposes
kk: Мәзірдің идентификаторын жөндеу үшін бақылау

en: KDE Daemon
kk: KDE қызметі

en: KDE Daemon - triggers Sycoca database updates when needed
kk: KDE қызметі - қажеттілігіне сай Sycoca деректер қорын жаңартады

en: Check Sycoca database only once
kk: Sycoca дерек қоры бір рет қана тексерілсін

en: The key sequence '%1' is ambiguous. Use 'Configure Shortcuts'
    from the 'Settings' menu to solve the ambiguity.
    No action will be triggered.
kk: '%1' перне тіркесімі бірнеше мағналы. Бұны 'Баптаулары' мәзіріндегі
    'Перне тіркесімдерін таңдау' деген арқылы шешіңіз.
    Әзірше еш әрекет істелген жоқ.

en: Ambiguous shortcut detected
kk: Көп мағналы тіркесім кездесті

[ctx: Encodings menu]
en: Default
kk: Әдетті

[ctx: Encodings menu]
en: Autodetect
kk: Автобайқау

en: No Entries
kk: Жоқ

en: Clear List
kk: Тізімді тазалау

[ctx: go back]
en: &Back
kk: &Шегіну

[ctx: go forward]
en: &Forward
kk: &Алға

[ctx: home page]
en: &Home
kk: &Басына

[ctx: show help]
en: &Help
kk: &Көмек

en: Show &Menubar
kk: &Мәзірді көрсету

en: Show Menubar<p>Shows the menubar again after it has been hidden</p>
kk: Мәзірді көрсету<p>Жасырған мәзірді қайтадан көрсету</p>

en: Show St&atusbar
kk: &Күй жолағын көрсету

en: Show Statusbar<p>Shows the statusbar, which is the bar at the bottom of the window used for status information.</p>
kk: Күй жолағын көрсету<p>Күй жолағы - терезенің төменінде, қолданбаның күйін көрсететін жол.</p>

en: &New
kk: &Жаңа

en: Create new document
kk: Жаңа құжатты бастау

en: &Open...
kk: &Ашу...

en: Open an existing document
kk: Бар құжатты ашу

en: Open &Recent
kk: &Жуырда ашылған

en: Open a document which was recently opened
kk: Жуырда ашылған құжатты ашу

en: &Save
kk: &Сақтау

en: Save document
kk: Құжатты сақтау

en: Save &As...
kk: &Былай сақтау...

en: Save document under a new name
kk: Құжаттың атауын өзгертіп сақтау

en: Re&vert
kk: &Өзгерістерден қайту

en: Revert unsaved changes made to document
kk: Сақталмаған құжаттың өзгерістерін қайтару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _close)
en: &Close
kk: &Жабу

en: Close document
kk: Құжатты жабу

en: &Print...
kk: Ба&сып шығару...

en: Print document
kk: Құжатты  басып шығару

en: Print Previe&w
kk: Н&обайын басып шығару

en: Show a print preview of document
kk: Басып шығаратын құжатын алдын ала қарап шығу

en: &Mail...
kk: &Поштамен жіберу...

en: Send document by mail
kk: Құжатты поштамен жіберу

en: &Quit
kk: &Шығу

en: Quit application
kk: Қолданбадан шығу

en: Undo last action
kk: Соңғы әрекеттен қайту

en: Re&do
kk: Қайтудан а&йну

en: Redo last undone action
kk: Соңғы қайтудан айну

en: Cu&t
kk: &Қиып алу

en: Cut selection to clipboard
kk: Таңдағанды алмасу буферіне қиып алу

en: &Copy
kk: &Көшіріп алу

en: Copy selection to clipboard
kk: Таңдағанды алмасу буферіне көшірмелеу

en: &Paste
kk: &Орналастыру

en: Paste clipboard content
kk: Алмасу буфері мазмұның орналастыру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, _clear)
en: C&lear
kk: &Тазалау

en: Select &All
kk: &Барлығын таңдау

en: Dese&lect
kk: &Таңдаудан қайту

en: &Find...
kk: &Табу...

en: Find &Next
kk: &Келесіні табу

en: Find Pre&vious
kk: &Алдыңғыны табу

en: &Replace...
kk: &Алмастыру...

en: &Actual Size
kk: &Нақты өлшемі

en: View document at its actual size
kk: Құжатты шын өлшемінде қарау

en: &Fit to Page
kk: &Бетке шақтау

en: Zoom to fit page in window
kk: Бетті терезеге шақтау

en: Fit to Page &Width
kk: &Беттің еніне шақтау

en: Zoom to fit page width in window
kk: Бетті терезеге еніне шақтау

en: Fit to Page &Height
kk: &Беттің биіктігіне шақтау

en: Zoom to fit page height in window
kk: Бетті терезеге биіктігіне шақтау

en: Zoom &In
kk: &Жақындау

en: Zoom &Out
kk: &Алыстау

en: &Zoom...
kk: Ұлғ&айту/Кішірейту...

en: Select zoom level
kk: Масштабын таңдау

en: &Redisplay
kk: &Көріністі жаңарту

en: Redisplay document
kk: Көріністі жаңарту

en: &Up
kk: &Жоғары

en: Go up
kk: Жоғарға өту

en: &Previous Page
kk: &Алдыңғы бет

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке өту

en: &Next Page
kk: &Келесі бет

en: Go to next page
kk: Келесі бетке өту

en: &Go To...
kk: &Мынаған өту...

en: &Go to Page...
kk: Қай &бетке өту...

en: &Go to Line...
kk: Өтетін &жол...

en: &First Page
kk: &Бірінші бет

en: Go to first page
kk: Алғашқы бетке өту

en: &Last Page
kk: &Соңғы бет

en: Go to last page
kk: Соңғы бетке өту

en: Go back in document
kk: Құжат бойы кері

en: &Forward
kk: &Алға қарай

en: Go forward in document
kk: Құжат бойы алға

en: &Add Bookmark
kk: &Бетбелгіні қосу

en: &Edit Bookmarks...
kk: Б&етбелгілерді өңдеу...

en: &Spelling...
kk: &Емлесін тексеру...

en: Check spelling in document
kk: Құжатың емлесін тексеру

en: Show or hide menubar
kk: Мәзірді көрсету/жасыру

en: Show &Toolbar
kk: Құ&рал панелін көрсету

en: Show or hide toolbar
kk: Құрал панелін көрсету/жасыру

en: Show or hide statusbar
kk: Күй жолағын көрсету/жасыру

en: F&ull Screen Mode
kk: &Толық экран күйі

en: &Save Settings
kk: &Баптауларды сақтау

en: Configure S&hortcuts...
kk: &Тіркесімдерді баптау...

en: &Configure %1...
kk: %1 &баптауы...

en: Configure Tool&bars...
kk: Құ&ралдар панелін баптау...

en: Configure &Notifications...
kk: Құ&лақтандыруларды баптау...

en: %1 &Handbook
kk: %1 &анықтамасы

en: What's &This?
kk: &Бұл не?

en: Tip of the &Day
kk: &Бүгінгі кеңес

en: &Report Bug...
kk: Қате туралы &хабарлау...

en: Switch Application &Language...
kk: Қолданбаның &тілін ауыстыру...

en: &About %1
kk: %1 &туралы

en: About &KDE
kk: &KDE туралы

[ctx: @action:inmenu]
en: Exit F&ull Screen Mode
kk: &Толық экран күйінен шығу

[ctx: @action:intoolbar]
en: Exit Full Screen
kk: Толық экраннан шығу

[ctx: @info:tooltip]
en: Exit full screen mode
kk: Толық экран күйінен шығу

[ctx: @action:inmenu]
en: F&ull Screen Mode
kk: &Толық экран күйі

[ctx: @action:intoolbar]
en: Full Screen
kk: Толық экран

[ctx: @info:tooltip]
en: Display the window in full screen
kk: Терезені толық экранды қылу

[ctx: Custom color]
en: Custom...
kk: Қалаған...

[ctx: palette name]
en: * Recent Colors *
kk: * Жуырдағы түстер *

[ctx: palette name]
en: * Custom Colors *
kk: * Қалаған түстер *

[ctx: palette name]
en: Forty Colors
kk: Қырық түстер

[ctx: palette name]
en: Oxygen Colors
kk: Oxygen түстері

[ctx: palette name]
en: Rainbow Colors
kk: Кемпірқосақ түстер

[ctx: palette name]
en: Royal Colors
kk: Роял түстер

[ctx: palette name]
en: Web Colors
kk: Веб түстер

en: Named Colors
kk: Аталған түстер

[ctx: %1 is the number of paths, %2 is the list of paths (with newlines between them)]
en: Unable to read X11 RGB color strings. The following file location was examined:
    %2 | Unable to read X11 RGB color strings. The following file locations were examined:
    %2
kk[0]: X11 RGB түстер жолдары оқылмады. Келесі орын(дар) қаралған:
    %2

en: Select Color
kk: Түсті таңдау

en: Hue:
kk: Реңкі:

en: Saturation:
kk: Қанықтығы:

[ctx: This is the V of HSV]
en: Value:
kk: Мәні:

en: Red:
kk: Қызыл:

en: Green:
kk: Жасыл:

en: Blue:
kk: Көк:

en: Alpha:
kk: Альфа

en: &Add to Custom Colors
kk: Қалаған түстерге қ&осу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Name:
kk: Атауы:

en: Default color
kk: Әдетті түсі

en: -default-
kk: -әдетті-

en: -unnamed-
kk: -аталмаған-

en: <qt>No information available.<br />The supplied KAboutData object does not exist.</qt>
kk: <qt>Мәлімет жоқ.<br />Бағдарлама KAboutData нысанын берген жоқ.</qt>

en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />&nbsp;</html>
kk: <html><font size="5">%1</font><br /><b>%2-нұсқасы</b><br />&nbsp;</html>

[ctx: Program name, version and KDE platform version; do not translate 'Development Platform']
en: <html><font size="5">%1</font><br /><b>Version %2</b><br />Using KDE Development Platform %3</html>
kk: <html><font size="5">%1</font><br /><b>%2-нұсқасы</b><br/>Пайдаланған KDE Жасау платформасы: %3</html>

en: License: %1
kk: Лицензиясы: %1

en: License Agreement
kk: Лицензиялық келісім

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
kk: Үлес қосушысына эл.пошта жазу

en: Visit contributor's homepage
kk: Үлес қосушының мекен парағына жолығу

[ctx: Action to send an email to a contributor]
en: Email contributor
    %1
kk: Келесі үлес қосушысына эл.пошта жазу
    %1

en: Visit contributor's homepage
    %1
kk: Келесі үлес қосушының мекен парағына жолығу
    %1

en: Visit contributor's profile on %1
    %2
kk: Үлес қосушының парағына жолығу. Оның  адресі: %1
    %2

en: Visit contributor's page
    %1
kk: Келесі үлес қосушыныңа парағына жолығу
    %1

en: Visit contributor's blog
    %1
kk: Үлес қосушының блогына жолығу
    %1

[ctx: A generic social network or homepage link of an unlisted type.]
en: Other
kk: Басқа

[ctx: A type of link.]
en: Blog
kk: Блогі

[ctx: A type of link.]
en: Homepage
kk: Мекен парағы

en: About KDE
kk: KDE туралы

en: <html><font size="5">KDE - Be Free!</font><br /><b>Platform Version %1</b></html>
kk: <html><font size="5">KDE - Еркін бол!</font><br /><b>Платформа нұсқасы %1</b></html>

en: <html><b>KDE</b> is a world-wide network of software engineers, artists, writers, translators and facilitators who are committed to <a href="%1">Free Software</a> development. This community has created hundreds of Free Software applications as part of the KDE Development Platform and KDE Software Distribution.<br /><br />KDE is a cooperative enterprise in which no single entity controls the efforts or products of KDE to the exclusion of others. Everyone is welcome to join and contribute to KDE, including you.<br /><br />Visit <a href="%2">%2</a> for more information about the KDE community and the software we produce.</html>
kk: <html><b>KDE</b> деген <a href="%1"> Ашық бағдарлама</a> жасауға бел байлаған, дүниежүзілік KDE тобын құрған, компьютерлік мамандар қауымы жасап-жетілдіріп жатқан жүйесі. Бұл қауым KDE Жасау платформасы мен KDE Дистрибутив дестесі дегендерінің  құрамына кірген жүздеген Ашық бағдарламаларды шығарған.<br /><br /> KDE - бірлескен ұжым, оның бір де бір мүшесі басқалардың істеп жатқан жұмысын басқармайды. Кез келген тұлға KDE-ге үлесін қоса алады.<br /><br />KDE қауымдастығы және олардың шығарған бағдарламалары туралы толығырақ білу үшін <a href="%2">%2</a> сайтын қараңыз.</html>

en: <html>Software can always be improved, and the KDE team is ready to do so. However, you - the user - must tell us when something does not work as expected or could be done better.<br /><br />KDE has a bug tracking system. Visit <a href="%1">%1</a> or use the "Report Bug..." dialog from the "Help" menu to report bugs.<br /><br />If you have a suggestion for improvement then you are welcome to use the bug tracking system to register your wish. Make sure you use the severity called "Wishlist".</html>
kk: <html>KDE командасы әрдайым бағдарламалық жасауын одан әрі жетілдіруге дайын. Бірақ ол үшін пайдаланушылар бағдарламалардың кайсы қай кезде дұрыс істемейтінін немесе қалай жетілдіруі жөн боларын хабарлағаны керек. <br /> <br />KDE жобасында қате туралы хабарлау жүйесі бар. Хабарлау үшін <a href="%1">%1</a>  сайтына жолығуға немесе "Көмек" мазіріндегі "Қате туралы хабарлау..." диалогы арқылы хабар жіберуге болады.<br /><br />Егер де жетілдіру туралы ұсыныстарыңыз болса сол хабарлау жүйесін қолдануға шақырамыз. Ұсыныс жібергенде хабарыңызға "Тілек" дәрежесін беруге ұмытпаңыз.</html>

en: <html>You do not have to be a software developer to be a member of the KDE team. You can join the national teams that translate program interfaces. You can provide graphics, themes, sounds, and improved documentation. You decide!<br /><br />Visit <a href="%1">%1</a> for information on some projects in which you can participate.<br /><br />If you need more information or documentation, then a visit to <a href="%2">%2</a> will provide you with what you need.</html>
kk: <html>KDE командасына қосылу үшін программист болу міндет емес. Бағдарламалардың интерфейсін аударатын ұлттық командаңызға қосылуға болады. Сонымен қатар графика, нақыштар, дыбыстарымен, құжаттаманы жетілдірумен шұғылдануға болады. Қалағаныңызды таңдаңыз!<br /><br />Үлесіңізді қоса алатын жобаны таңдау үшін <a href="%1">%1</a> сайтын қараңыз.<br /><br />Толығырақ мәлімет не құжаттар үшін <a href="%2">%2</a> сайтын қараңыз. </html>

en: <html>KDE software is and will always be available free of charge, however creating it is not free.<br /><br />To support development the KDE community has formed the KDE e.V., a non-profit organization legally founded in Germany. KDE e.V. represents the KDE community in legal and financial matters. See <a href="%1">%1</a> for information on KDE e.V.<br /><br />KDE benefits from many kinds of contributions, including financial. We use the funds to reimburse members and others for expenses they incur when contributing. Further funds are used for legal support and organizing conferences and meetings. <br /> <br />We would like to encourage you to support our efforts with a financial donation, using one of the ways described at <a href="%2">%2</a>.<br /><br />Thank you very much in advance for your support.</html>
kk: <html>KDE тегін таратылады, бірақ оны жасау шығындары бар.<br /><br /> Сондықтан, Германияда, KDE қоғамын заң және қаржы қатынастар тұлғасы ретінде өкілдік ететін бейкоммерциялық KDE e.V. (тіркелген ассоциациясы) құрылған. KDE ассоциация туралы мәліметті <a href="%1">%1</a> сайтынан қараңыз.<br /><br />KDE қаржылық қолдауға мұқтаж. Қаржы KDE жүесін жетілдіруге жұмсалатын шығындарды өтеуге жіберіледі. Оған қоса, конференция мен жиналыстарды ұйымдастыруға да жұмсалады.<br /><br /> Қаржылық қолдауыңызды көрсетуін қарастырсаңыз жақсы болар еді. Оны <a href="%2">%2</a> сайтында келтірілген бір жолымен көрсетуге болады.<br /><br />Қолдауыңызға алдын-ала алғысымызды білдіреміз. </html>

[ctx: About KDE]
en: &About
kk: KDE &туралы

en: &Report Bugs or Wishes
kk: Қате не ұсыныс туралы &хабарлау

en: &Join KDE
kk: KDE &командасына қосылу

en: &Support KDE
kk: KDE жобасын қ&олдау

[ctx: Opposite to Back]
en: Next
kk: Келесі

en: Finish
kk: Бітті

en: Submit Bug Report
kk: Қате туралы хабарлама жіберу

en: Your email address. If incorrect, use the Configure Email button to change it
kk: Сіздің эл.пошта адресіңіз. Егер дұрыс болмаса "Эл.поштаны баптау" батырмасын басып өзгертіңіз

[ctx: Email sender address]
en: From:
kk: Кімден:

en: Configure Email...
kk: Эл.поштаны баптау...

en: The email address this bug report is sent to.
kk: Қате туралы хабарламаны жіберетін эл.пошта адресі.

[ctx: Email receiver address]
en: To:
kk: Кімге:

en: &Send
kk: &Жіберу

en: Send bug report.
kk: Қате туралы хабарламаны жіберу.

en: Send this bug report to %1.
kk: Кате туралы хабарламаны %1 адреске жіберу.

en: The application for which you wish to submit a bug report - if incorrect, please use the Report Bug menu item of the correct application
kk: Қатені тудырған бағдарлама. Егер бағдарлама дұрыс көрсетілмесе, дұрыс бағдарламаның "Қате туралы хабарлау " мәзір жолын қолданыңыз

en: Application:
kk: Бағдарлама:

en: The version of this application - please make sure that no newer version is available before sending a bug report
kk: Бағдарламаның нұсқасы. Қате туралы хабарламаны жіберуден бұрын, жаңа нұсқасының жоқ екенін тексеріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Version:
kk: Нұсқасы:

en: no version set (programmer error)
kk: нұсқа дерегі жоқ (программисттің қатесі)

en: OS:
kk: ОЖ:

en: Compiler:
kk: Компиляторы:

en: Se&verity
kk: &Маңыздығы

en: Critical
kk: Дағдарысты

en: Grave
kk: Қауіпті

[ctx: normal severity]
en: Normal
kk: Кәдімгі

en: Wishlist
kk: Тілек

en: Translation
kk: Аударма

en: S&ubject:
kk: &Тақырыбы:

en: Enter the text (in English if possible) that you wish to submit for the bug report.
    If you press "Send", a mail message will be sent to the maintainer of this program.
kk: Қатенің сипаттамасын (мүмкіндігінше ағылшын тілінде) келтіріңіз.
    "Жіберу" дегенді бассаңыз, хабарлама осы бағдарламаға жауапты кісіге жіберіледі.

en: <qt>To submit a bug report, click on the button below. This will open a web browser window on <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> where you will find a form to fill in. The information displayed above will be transferred to that server.</qt>
kk: <qt>Қате туралы хабарлама жіберу үшін төмендегі батырманы басыңыз. Шолғыш терезесінде <a href="http://bugs.kde.org">http://bugs.kde.org</a> дегені ашылып толтыруға дайын пішін шығады. Ақпарат қателерді тіркеу серверіне жіберіледі.</qt>

en: &Launch Bug Report Wizard
kk: Қате туралы хабарлау шеберін же&гу

[ctx: unknown program name]
en: unknown
kk: беймәлім

en: You must specify both a subject and a description before the report can be sent.
kk: Хабарлама хатты жіберудің алдында тақырыбын және қатенің сипаттамасын келтіруі қажет.

en: <p>You chose the severity <b>Critical</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>break unrelated software on the system (or the whole system)</li><li>cause serious data loss</li><li>introduce a security hole on the system where the affected package is installed</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
kk: <p><b>Дағдарысты</b> қате деңгейі таңдалған екен. Бұл деңгей</p><ul> <li>жүйедегі басқа бағдарламаға (немесе түгел жүйенің жұмысына) нұқсан келтірсе</li> <li>елеулі деректер жоғалуына әкелсе</li> <li>десте орнатылған жүйесінде қауіпсіздік саңылауы пайда болса</li></ul>
    ғана қателер үшін таңдалады.<p>Хабарлағыңыз келген қате жоғарда келтіргендей қауіпті ме? Егер олай болмаса, төменірек деңгейінің бірін таңдаңыз. Рахмет!</p>

en: <p>You chose the severity <b>Grave</b>. Please note that this severity is intended only for bugs that:</p><ul><li>make the package in question unusable or mostly so</li><li>cause data loss</li><li>introduce a security hole allowing access to the accounts of users who use the affected package</li></ul>
    <p>Does the bug you are reporting cause any of the above damage? If it does not, please select a lower severity. Thank you.</p>
kk: <p><b>Қауіпті</b> қате деңгейі таңдалған екен. Бұл деңгей</p><ul> <li>назардағы десте пайдалануға болмайтын (не оган жақын) болса</li> <li>деректер жоғалуына әкелсе</li> <li>назардағы дестені пайдаланғандардын тіркелгісі арқылы кіретін қауіпсіздік саңылауы пайда болса</li></ul>
    ғана қателерге арналған.<p>Хабарлағыңыз келген қате жоғарда келтіргендей қауіпті ме? Егер олай болмаса, төменірек деңгейінің бірін таңдаңыз. Рахмет!</p>

en: Unable to send the bug report.
    Please submit a bug report manually....
    See http://bugs.kde.org/ for instructions.
kk: Қате туралы хабарлама жіберілмеді.
    Оны қолмен жіберіп көріңіз...
    Оны қалай жасауы http://bugs.kde.org/ сайтында көрсетілген.

en: Bug report sent, thank you for your input.
kk: Қате туралы хабарлама жіберілді, рахмет.

en: Close and discard
    edited message?
kk: Келтірген хабардан
    бас тартып жабу керек пе?

en: Close Message
kk: Хабарды жабу

en: Configure
kk: Баптау

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KCupsOptionsJobWidget)
en: Job
kk: Тапсырма

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobControlGroupBox)
en: Job Control
kk: Тапсырманы басқару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobHoldLabel)
en: Scheduled printing:
kk: Жоспарлаған басып шығару:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobBillingLabel)
en: Billing information:
kk: Есеп мәліметі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, jobPriorityLabel)
en: Job priority:
kk: Тапсырманың артықшылығы:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, jobOptionsGroupBox)
en: Job Options
kk: Тапсырманың параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, jobOptionsTable)
en: Option
kk: Параметрі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, jobOptionsTable) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Value
kk: Мәні

en: Print Immediately
kk: Дереу басу

en: Hold Indefinitely
kk: Кідіруі шексіз

en: Day (06:00 to 17:59)
kk: Күндіз (06:00 to 17:59)

en: Night (18:00 to 05:59)
kk: Түнде (18:00 to 05:59)

en: Second Shift (16:00 to 23:59)
kk: Екінші ауысымда (16:00 to 23:59)

en: Third Shift (00:00 to 07:59)
kk: Үшінші аусымда (00:00 to 07:59)

en: Weekend (Saturday to Sunday)
kk: Демалыстарда (сембі - жексембі)

en: Specific Time
kk: Келірген уақытта

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KCupsOptionsPagesWidget)
en: Pages
kk: Беттер

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, pagesPerSheetButtonGroup)
en: Pages Per Sheet
kk: Беттер/Парақ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bannerPagesGroupBox)
en: Banner Pages
kk: Баннер беттері

[ctx: Banner page at start]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, startBannerLabel)
en: Start
kk: Бастау

[ctx: Banner page at end]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, endBannerLabel)
en: End
kk: Аяқтау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pageLabelGroupBox)
en: Page Label
kk: Бет тамғасы

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Page Border
kk: Беттің шеті

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mirrorPagesGroupBox)
en: Mirror Pages
kk: Айналық беттер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mirrorPagesCheckBox)
en: Mirror pages along vertical axis
kk: Беттерді тігінен айналықты бейнелеу

en: Left to Right, Top to Bottom
kk: Солдан оңға. Жоғардан төменге

en: Left to Right, Bottom to Top
kk: Солдан оңға. Төменнен жоғарға.

en: Right to Left, Bottom to Top
kk: Оңнан солға. Төменнен жоғарға

en: Right to Left, Top to Bottom
kk: Оңнан солға. Жоғардан төменге

en: Bottom to Top, Left to Right
kk: Төменнен жоғарға. Солдан оңға

en: Bottom to Top, Right to Left
kk: Төменнен жоғарға. Оңнан солға

en: Top to Bottom, Left to Right
kk: Жоғардан төменге. Солдан оңға

en: Top to Bottom, Right to Left
kk: Жоғардан төмнге. Оңнан солға

[ctx: No border line]
en: None
kk: Жоқ

en: Single Line
kk: Жалғыз сызық

en: Single Thick Line
kk: Қалың жалғыз сызық

en: Double Line
kk: Қос сызық

en: Double Thick Line
kk: Қалың қос сызық

[ctx: Banner page]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: Banner page]
en: Standard
kk: Стандартты

[ctx: Banner page]
en: Unclassified
kk: Жіктелмеген

[ctx: Banner page]
en: Confidential
kk: Сырлы

[ctx: Banner page]
en: Classified
kk: Жіктелген

[ctx: Banner page]
en: Secret
kk: Құпиялы

[ctx: Banner page]
en: Top Secret
kk: Аса құпиялы

en: All Pages
kk: Барлық беттер

en: Odd Pages
kk: Тақ беттер

en: Even Pages
kk: Жұп беттер

en: Page Set
kk: Беттер жиыны

[ctx: @title:window]
en: Print
kk: Басып шығару

en: &Try
kk: &Етіп көру

en: modified
kk: өзгертілген

en: &Details
kk: &Егжей-тегжелер

en: Get help...
kk: Көмек...

en: --- separator ---
kk: --- бөлгіш ---

en: Change Text
kk: Мәтінін өзгерту

en: Icon te&xt:
kk: Таңбашаның &мәтіні

en: &Hide text when toolbar shows text alongside icons
kk: Панелінде таңбаша қасында жазуы көрсетілгенде мәтін &жасырылсын

en: Configure Toolbars
kk: Құрал панельдерін баптау

en: Do you really want to reset all toolbars of this application to their default? The changes will be applied immediately.
kk: Осы қолданбаның құралдар панелдерін әдеттегі түріне ысырып тастағыңыз келгені рас па? Өзгерістер дереу іске асырылады.

en: Reset Toolbars
kk: Құралдарды әдеттіге ысыру

en: Reset
kk: Ысыру

en: &Toolbar:
kk: Құ&ралдар панелі:

note: i18n("&New"), this); new_toolbar->setPixmap(BarIcon("document-new", KIconLoader::SizeSmall)); new_toolbar->setEnabled(false); // disabled until implemented QPushButton *del_toolbar = new QPushButton(i18n("&Delete"), this); del_toolbar->setPixmap(BarIcon("edit-delete", KIconLoader::SizeSmall)); del_t
en: A&vailable actions:
kk: Қол ж&еткізер әрекеттері:

en: Filter
kk: Сүзгі

en: Curr&ent actions:
kk: &Ағымдағы әрекеттер:

en: Change &Icon...
kk: &Таңбашаны өзгерту...

en: Change Te&xt...
kk: &Мәтінді өзгерту...

en: This element will be replaced with all the elements of an embedded component.
kk: Бұл элемент құрамына ендірілетін компоненттің элементтерімен толық ауыстырылады.

en: <Merge>
kk: <Біріктіру>

en: <Merge %1>
kk: <%1 дегенді біріктіру>

en: This is a dynamic list of actions. You can move it, but if you remove it you will not be able to re-add it.
kk: Бұл өзгермелі әрекеттер тізімі. Оны жылжытуға болады, бірақ жойсаңыз, қайтаруға болмайды.

en: ActionList: %1
kk: ӘрекетТізімі: %1

en: Change Icon
kk: Таңбашаны ауыстыру

en: Manage Link
kk: Сілтемені басқару

en: Link Text:
kk: Сілтеме мәтіні

en: Link URL:
kk: Сілтеме URL:

en: Details
kk: Егжей-тегжейлері

en: Question
kk: Сұрақ

en: Do not ask again
kk: Ендігәрі сұралмасын

en: Warning
kk: Ескерту

en: Error
kk: Қате

en: Sorry
kk: Кешіріңіз

en: Information
kk: Мәлімет

en: Do not show this message again
kk: Бұдан әрі бұл хабар көрсетілмесін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: Password:
kk: Паролі:

en: Password
kk: Паролі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, prompt)
en: Supply a username and password below.
kk: Пайдаланушы мен паролін төменде келтіріңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, anonymousRadioButton)
en: No password, use anonymous (or guest) login
kk: Парольсіз, анонимді (не мейман) ретімен кіру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, usePasswordButton)
en: Use this password:
kk: Мына паролі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userNameLabel)
en: Username:
kk: Пайдаланушы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, domainLabel)
en: Domain:
kk: Домені:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, keepCheckBox)
en: Remember password
kk: Пароль жаттап алынсын

en: Select Region of Image
kk: Кескін аумағын таңдау

en: Please click and drag on the image to select the region of interest:
kk: Батырмасын басып ұстап жүгіртіп кескінге арнайтын аумағын таңдаңыз:

en: Default:
kk: Әдетті:

[ctx: No shortcut defined]
en: None
kk: Жоқ

en: Custom:
kk: Басқа:

en: Shortcut Schemes
kk: Тіркесім сұлбалары

en: Current scheme:
kk: Қолданыстағы сұлба:

en: New...
kk: Жаңа...

en: Delete
kk: Өшіру

en: More Actions
kk: Басқа әрекеттер

en: Save as Scheme Defaults
kk: Әдетті қылып сақтау

en: Export Scheme...
kk: Сұлбаны экспорттау...

en: Name for New Scheme
kk: Жаңа сұлбаның атауы

en: Name for new scheme:
kk: Жаңа сұлбаның атауы:

en: New Scheme
kk: Жаңа сұлба

en: A scheme with this name already exists.
kk: Былай аталған сұлба бар екен.

en: Do you really want to delete the scheme %1?
    Note that this will not remove any system wide shortcut schemes.
kk: %1 сұлбасын шынымен өшірмексіз бе?
    Бұл жалпы жүйелік тіркесім сұлбаларына тиіспейді.

en: Export to Location
kk: Адрес бойынша экспорт ету

en: Could not export shortcuts scheme because the location is invalid.
kk: Тіркесімдер сұлбасы жарамсыз адресінің себебінен экспорт етілмеді.

en: The current shortcut scheme is modified. Save before switching to the new one?
kk: Назарағы тіркесімінің сұлбасы өзгертілген. Басқасына ауысу алдында сақталсын ба?

en: Configure Shortcuts
kk: Перне тіркесімдерін таңдау

en: Print
kk: Басып шығару

en: Reset to Defaults
kk: Әдеттіге ысыру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KTreeWidgetSearchLineWidget, searchFilter)
en: Search interactively for shortcut names (e.g. Copy) or combination of keys (e.g. Ctrl+C) by typing them here.
kk: Перне тіркесімдердің атауларын (мысалы, 'Көшіріп алу' деп) немесе тіркесімдерінің өздерін (мысалы, 'Ctrl+C' деп) келтіріп, интерактивті түрде іздеу.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeWidget, list)
en: Here you can see a list of key bindings, i.e. associations between actions (e.g. 'Copy') shown in the left column and keys or combination of keys (e.g. Ctrl+V) shown in the right column.
kk: Мұнда перне тіркесім сәйкестіктері көрсетілген, яғни сол бағандағы әрекет атауының (мысалы, 'Көшіріп алу') және оң бағандағы перне не перне тіркесімінің (мысалы 'Ctrl+V') арасындағы сәйкестік.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Action
kk: Әрекет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Shortcut
kk: Перне тіркесімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alternate
kk: Балама

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Global Alternate
kk: Жалпы балама

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Button Gesture
kk: Тышқанның батырма қимылы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Mouse Shape Gesture
kk: Тышқанның жүріс қимылы

en: Unknown
kk: Беймәлім

en: Key Conflict
kk: Перне қайшылығы

en: The '%1' shape gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
kk: '%1' түрлі ым қимылы әлден "%2" деген әрекетпен байланысқан.
    Бұны осы әрекетке көшіріп ауыстыруын қалайсыз ба?

en: Reassign
kk: Ауыстыру

en: The '%1' rocker gesture has already been allocated to the "%2" action.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
kk: '%1' рокер ым қимылы әлден "%2" деген әрекетпен байланысқан.
    Бұны осы әрекетке көшіріп ауыстыруын қалайсыз ба?

[ctx: header for an applications shortcut list]
en: Shortcuts for %1
kk: %1 дегеннің перне тіркесімі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priLabel)
en: Main:
kk: Негізгі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, altLabel)
en: Alternate:
kk: Қосалқы:

en: Global:
kk: Жалпы жүйелік:

en: Action Name
kk: Әрекеттің атауы

en: Shortcuts
kk: Перне тіркесімі

en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Switch Application Language
kk: Қолданбаның тілін ауыстыру

en: Please choose the language which should be used for this application:
kk: Осы қолданбада пайдаланатын тілді таңдаңыз:

en: Add Fallback Language
kk: Қосалқы тілді қосу

en: Adds one more language which will be used if other translations do not contain a proper translation.
kk: Таңдаған тілде керек аудармасы болмай қалған кезде пайдаланатын бір не бірнеше қосалқы тілді қосу.

en: The language for this application has been changed. The change will take effect the next time the application is started.
kk: Қолданбаның тілі өзгертілді. Өзгеріс қолданбаны келесі жегілгеннен бастап іске асырады.

en: Application Language Changed
kk: Қолданбаның тілі өзгертілді

en: Primary language:
kk: Негізгі тілі:

en: Fallback language:
kk: Қосалқы тілі:

en: Remove
kk: Кетіру

en: This is the main application language which will be used first, before any other languages.
kk: Бұл қолданбаның басты тілі, ол барлық тілдердің алдында басымды.

en: This is the language which will be used if any previous languages do not contain a proper translation.
kk: Бұл алдыңғы тілдерде аудармасы болмағанда пайдаланатын тіл

en: Tip of the Day
kk: Бүгінгі кеңес

en: Did you know...?
kk: Білесіз бе...?

en: &Show tips on startup
kk: &Бастау кезінде кеңестер көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_previous)
en: &Previous
kk: &Алдыңғы

[ctx: Opposite to Previous]
en: &Next
kk: &Келесі

en: Find Next
kk: Келесіні табу

en: <qt>Find next occurrence of '<b>%1</b>'?</qt>
kk: <qt>'<b>%1</b>' дегеннің келесі кездесуін іздеу керек пе?</qt>

en: 1 match found. | %1 matches found.
kk[0]: %1 сәйкестік табылды.

en: <qt>No matches found for '<b>%1</b>'.</qt>
kk: <qt>'<b>%1</b>' деген табылмады.</qt>

en: No matches found for '<b>%1</b>'.
kk: '<b>%1</b>' үшін сәйкестік табылмады.

en: Beginning of document reached.
kk: Құжаттың басына жетті.

en: End of document reached.
kk: Құжаттың соңына жетті.

en: Continue from the end?
kk: Соңынан бастап жалғастыру керек пе?

en: Continue from the beginning?
kk: Басынан бастап жалғастыру керек пе?

en: Find Text
kk: Мәтінді табу

[ctx: @title:group]
en: Find
kk: Табу

en: &Text to find:
kk: Іздейтін &мәтіні:

en: Regular e&xpression
kk: Үлгі ө&рнегі

en: &Edit...
kk: &Өңдеу...

en: Replace With
kk: Мынамен алмастыру

en: Replace&ment text:
kk: &Алмастыратын мәтін:

en: Use p&laceholders
kk: &Толтырғыштар қолданылсын

en: Insert Place&holder
kk: То&лтырғышты ендіру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Options
kk: Параметрлері

en: C&ase sensitive
kk: &Үлкен-кішіні ескеріп

en: &Whole words only
kk: Тек &бүтін сөздерді

en: From c&ursor
kk: &Меңзерден бастап

en: Find &backwards
kk: &Артқа қарай іздеу

en: &Selected text
kk: &Таңдалған мәтінде

en: &Prompt on replace
kk: &Алмастыруды сұрау

en: Start replace
kk: Алмастыруды бастау

en: <qt>If you press the <b>Replace</b> button, the text you entered above is searched for within the document and any occurrence is replaced with the replacement text.</qt>
kk: <qt><b>Алмастыру</b> батырмасы басылса, келтірілген мәтінге іздеу жүргізіледі де, ол табылған сайын алмастыратын мәтінмен ауыстырылады.</qt>

en: &Find
kk: &Табу

en: Start searching
kk: Іздеуді бастау

en: <qt>If you press the <b>Find</b> button, the text you entered above is searched for within the document.</qt>
kk: <qt><b>Іздеу</b> батырмасы басылса, осы құжат бойынша келтірілген мәтінге іздеу жүргізіледі.</qt>

en: Enter a pattern to search for, or select a previous pattern from the list.
kk: Іздеу үшін үлгісін келтіріңіз немесе тізімінен бұрынғы бір үлгіні таңдаңыз.

en: If enabled, search for a regular expression.
kk: Егер рұқсат етілсе, үлгі өрнегі бойынша іздеу жүргізіледі.

en: Click here to edit your regular expression using a graphical editor.
kk: Графикалық редакторды пайдалынып үлгі өрнегіңізді өзгерту үшін осында түртіңіз.

en: Enter a replacement string, or select a previous one from the list.
kk: Алмастыратын жолды келтіріңіз немесе тізімінен бір бұрынғысын таңдаңыз.

en: <qt>If enabled, any occurrence of <code><b>\N</b></code>, where <code><b>N</b></code> is an integer number, will be replaced with the corresponding capture ("parenthesized substring") from the pattern.<p>To include (a literal <code><b>\N</b></code> in your replacement, put an extra backslash in front of it, like <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>
kk: <qt>Рұқсат етіліп тұрса, <code><b>\N</b></code> ( <code><b>N</b></code> деген бүтін сан) кодтың кез келген кездесуі сәйкестелген үлгідегі қармаумен ("кәдімгі жақтаудағы жолмен") алмастырылады.<p>Символдық <code><b>\N</b></code> кодын алмастыру үшін оның алдына қосымша кері көлбеу сызықты қойыңыз, мысалы <code><b>\\N</b></code>.</p></qt>

en: Click for a menu of available captures.
kk: Бар қармаулардың мәзірін шақыру үшін, түртіңіз.

en: Require word boundaries in both ends of a match to succeed.
kk: Сәйкестік болу үшін екі жағынан да сөздер болуы қажет.

en: Start searching at the current cursor location rather than at the top.
kk: Іздеу құжаттың басынан емес, меңзер тұрған орнынан басталады.

en: Only search within the current selection.
kk: Іздеу тек таңдалған үзіндісінде жүргізіледі.

en: Perform a case sensitive search: entering the pattern 'Joe' will not match 'joe' or 'JOE', only 'Joe'.
kk: Әріптің үлкен-кішісін ескеріп іздеу. Мұндай жағдайда 'Joe' жолын іздегенде 'joe' немесе 'JOE' сөздері табылмайды, тек 'Joe' деген ғана табылады.

en: Search backwards.
kk: Артқа қарай іздеу.

en: Ask before replacing each match found.
kk: Әрбір алмастырудың алдында сұрау.

en: Any Character
kk: Кез келген таңба

en: Start of Line
kk: Жолдың басы

en: End of Line
kk: Жолдың аяғы

en: Set of Characters
kk: Таңбалар жиыны

en: Repeats, Zero or More Times
kk: Қайталау, нөл немесе бірнеше рет

en: Repeats, One or More Times
kk: Қайталау, бір немесе бірнеше рет

en: Optional
kk: Қосымша

en: TAB
kk: ТАВ

en: Newline
kk: Жаңа жол

en: Carriage Return
kk: Күймешені қайтару

en: White Space
kk: Бос орын

en: Digit
kk: Цифр

en: Complete Match
kk: Толық сәйкестік

en: Captured Text (%1)
kk: Қармауға түскен мәтін (%1)

en: You must enter some text to search for.
kk: Іздейтін мәтінді келтіру қажет.

en: Invalid regular expression.
kk: Жарамсыз үлгі өрнегі.

en: Replace
kk: Алмастыру

[ctx: @action:button Replace all occurrences]
en: &All
kk: &Бәрін

en: &Skip
kk: &Аттап кету

en: Replace '%1' with '%2'?
kk: '%1' деген '%2' дегенмен алмастырылсын ба?

en: No text was replaced.
kk: Мәтін алмастырылмады.

en: 1 replacement done. | %1 replacements done.
kk[0]: %1 алмастыру жасалды.

en: Do you want to restart search from the end?
kk: Іздеу соңынан бастап жалғастырылсын ба?

en: Do you want to restart search at the beginning?
kk: Іздеу басынан бастап жалғастырылсын ба?

[ctx: @action:button Restart find & replace]
en: Restart
kk: Қайта бастау

[ctx: @action:button Stop find & replace]
en: Stop
kk: Тоқтату

en: Your replacement string is referencing a capture greater than '\%1',
kk: Алмастыратын жолыңыз '\%1' шегінен жоғарыны қармауға сілтеме жасауда,

en: but your pattern only defines 1 capture. | but your pattern only defines %1 captures.
kk[0]: бірақ өрнегіңіз %1 қармауды анықтайды.

en: but your pattern defines no captures.
kk: бірақ өрнегіңіз ешбір қармауды анықтамайды.

en: 
    Please correct.
kk: 
    Түзетіңіз.

[ctx: @item Font name]
note: i18n: Generic monospace font presented in font choosers. When selected, the system will choose a real font, mandated by distro settings.
en: Monospace
kk: Бірқадамды

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font to be used.
kk: Мұнда қаріпті таңдап алуға болады.

en: Requested Font
kk: Сұралған қаріп

[ctx: @option:check]
en: Font
kk: Қаріп

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font family settings.
kk: Қаріптің шоғырын өзгерту үшін осы белгіні қойыңыз.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font family?
kk: Қаріптің шоғыры өзгертілсін бе?

[ctx: @label]
en: Font:
kk: Қаріпі:

[ctx: @option:check]
en: Font style
kk: Қаріп стилі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font style settings.
kk: Қаріптің стилін өзгерту үшін осы белгіні қойыңыз.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font style?
kk: Қаріп стилі өзгертілсін бе?

en: Font style:
kk: Қаріп стилі:

[ctx: @option:check]
en: Size
kk: Өлшемі

[ctx: @info:whatsthis]
en: Enable this checkbox to change the font size settings.
kk: Қаріптің өлшемін өзгерту үшін осы белгіні қойыңыз.

[ctx: @info:tooltip]
en: Change font size?
kk: Қаріптің өлшемі өзгертілсін бе?

[ctx: @label:listbox Font size]
en: Size:
kk: Өлшемі:

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font family to be used.
kk: Мұнда қаріптің шоғырын таңдап алуға болады.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Here you can choose the font style to be used.
kk: Мұнда қаріптің стилін таңдап алуға болады.

[ctx: @item font]
en: Italic
kk: Көлбеу

[ctx: @item font]
en: Oblique
kk: Қиғаш

[ctx: @item font]
en: Bold
kk: Қалың

[ctx: @item font]
en: Bold Italic
kk: Қалың көлбеу

[ctx: @item font size]
en: Relative
kk: Салыстырмалы

en: Font size<br /><i>fixed</i> or <i>relative</i><br />to environment
kk: Қаріп өлшемі <br /><i>бекіткен</i> немесе айналысымен <i>салыстырмалы</i><br />түрде

en: Here you can switch between fixed font size and font size to be calculated dynamically and adjusted to changing environment (e.g. widget dimensions, paper size).
kk: Мұнда қаріптің бекітілген өлшемі мен өзгерілмек аясына сай (терезе элементтерінің не қағаз парағының өлшемі сияқты) есептеліп бейімделетін өлшемі арасында таңдауға болады.

en: Here you can choose the font size to be used.
kk: Мұнда қаріптің өлшемін таңдап алуға болады.

note: i18n: A classical test phrase, with all letters of the English alphabet. Replace it with a sample text in your language, such that it is representative of language's writing system. If you wish, you can input several lines of text separated by \n.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
kk: Училищесінің шеберханасында революция: объективті коэффициенттерін көтеру үшін кәсіпке яғни автомодельдеудің орнына үйге жиһаз құруға кірісті

en: This sample text illustrates the current settings. You may edit it to test special characters.
kk: Бұл қолданыстағы параметрледі көрсету үшін келтірілген мәтін. Керек таңбалардың көрінісін қарап шығу үшін мәтінді өзгертуге болады.

en: Actual Font
kk: Қолданыстағы қаріп

[ctx: short]
note: i18n: A shorter version of the alphabet test phrase translated in another message. It is displayed in the dropdown list of font previews (the font selection combo box), so keep it under the length equivalent to 60 or so proportional Latin characters.
en: The Quick Brown Fox Jumps Over The Lazy Dog
kk: Училищесінің шеберханасында революция: объективті коэффициенттерін көтеру үшін кәсіпке яғни автомодельдеудің орнына үйге жиһаз құруға кірісті

en: Select Font
kk: Қаріпті таңдау

en: Choose...
kk: Таңдау...

en: Click to select a font
kk: Қаріпті таңдау үшін түртіңіз

en: Preview of the selected font
kk: Таңдалған қаріптің көрінісі

en: This is a preview of the selected font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
kk: Бұл таңдалған қаріптің көрінісі. Қаріпті ауыстыру үшін "Таңдау.." батырмасын басыңыз.

en: Preview of the "%1" font
kk: "%1" деген қаріптің көрінісі

en: This is a preview of the "%1" font. You can change it by clicking the "Choose..." button.
kk: "%1" қаріпінің үлгі көрінісі. Оны "Таңдау..." батырмасын басып өзгертуіңізге болады.

en: Search
kk: Іздеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbStop) i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Stop
kk: Тоқтату

en:  Stalled
kk:  Тоқтап қалды

en:  %1/s
kk:  %1/с

en: %2 of %3 complete | %2 of %3 complete
kk[0]: Жалпы саны - %3. Біткені - %2

en: %2 / %1 folder | %2 / %1 folders
kk[0]: %2 / %1 қапшық

en: %2 / %1 file | %2 / %1 files
kk[0]: %2 / %1 файл

en: %1% of %2
kk: %1 % ( %2 )

en: %2% of 1 file | %2% of %1 files
kk[0]: %1 файлдан %2 %

en: Stalled
kk: Тоқтап қалды

en: %2/s (%3 remaining) | %2/s (%3 remaining)
kk[0]: %2/с ( %3 қалды )

[ctx: speed in bytes per second]
en: %1/s
kk: %1/с

en: %1/s (done)
kk: %1/с (бітті)

en: &Resume
kk: &Жалғастыру

en: &Pause
kk: &Аялдату

[ctx: The source url of a job]
en: Source:
kk: Қайдан:

[ctx: The destination url of a job]
en: Destination:
kk: Қайда:

en: Click this to expand the dialog, to show details
kk: Егжей-тегжейін көрсетіп, диалогты тарқату үшін түртіңіз.

en: &Keep this window open after transfer is complete
kk: Берілім аяқталған соң терезесі ашық күйінде қа&лсын

en: Open &File
kk: &Файлды ашу

en: Open &Destination
kk: Көздегенді &ашу

en: Progress Dialog
kk: Барыс диалогы

en: %1 folder | %1 folders
kk[0]: %1 қапшық

en: %1 file | %1 files
kk[0]: %1 файл

en: Click this to collapse the dialog, to hide details
kk: Егжей-тегжейін жасырып, диалогты ықшамдату үшін түртіңіз.

en: The style '%1' was not found
kk: '%1' стилі табылмады

en: Do not run in the background.
kk: Аясында жегілмейді.

en: Internally added if launched from Finder
kk: Тапқыштан жегілсе ішінде қосылған

en: Unknown Application
kk: Беймәлім қолданба

en: &Minimize
kk: &Түю

en: &Restore
kk: &Орнына қайтару

en: <qt>Are you sure you want to quit <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегеннен шыққыңыз келгені рас па?</qt>

en: Confirm Quit From System Tray
kk: Жүйелік сөресінен шығаруыңызды құптау

en: Minimize
kk: Түю

[ctx: @title:window]
en: Dr. Klash' Accelerator Diagnosis
kk: Dr. Klash' акселераторларының диагностикасы

[ctx: @option:check]
en: Disable automatic checking
kk: Автоматты тексерісті рұқсат етпеу

[ctx: @action:button]
en: Close
kk: Жабу

en: <h2>Accelerators changed</h2>
kk: <h2>Акселераторлар өзгертілген</h2>

en: <h2>Accelerators removed</h2>
kk: <h2>Акселераторлар алынып тасталған</h2>

en: <h2>Accelerators added (just for your info)</h2>
kk: <h2>Акселераторлар қосылған</h2>

[ctx: left mouse button]
en: left button
kk: сол жақ батырманы

[ctx: middle mouse button]
en: middle button
kk: ортаңғы батырманы

[ctx: right mouse button]
en: right button
kk: оң жақ батырманы

[ctx: a nonexistent value of mouse button]
en: invalid button
kk: дұрыс емес батырма

[ctx: a kind of mouse gesture: hold down one mouse button, then press another button]
en: Hold %1, then push %2
kk: %1 басып тұрып, %2 басу

en: Conflict with Global Shortcut
kk: Жалпы жүйелік перне тіркесіммен қайшылық

en: The '%1' key combination has already been allocated to the global action "%2" in %3.
    Do you want to reassign it from that action to the current one?
kk: '%1' деген перне тіркесімі әлден "%2" деген (%3 дегендегі) жалпы жүйелік әрекетпен байланысқан.
    Бұл тіркесімді таңдаған әрекетке көшіріп ауыстыруын қалайсыз ба?

en: The '%1' key combination is registered by application %2 for action %3:
kk: '%1' перне тіркесімі %2 қолданбадағы %3 әрекетіне арналған:

en: In context '%1' for action '%2'
kk: '%1' контекстінде '%2' амалы үшін

en: The '%1' key combination is registered by application %2.
    %3
kk: '%1' перне тіркесімі %2 колданбада тіркелген.
    %3

en: Conflict With Registered Global Shortcut
kk: Жалпы жүйелік перне тіркесіммен қайшылық

[ctx: @action]
en: Open
kk: Ашу

[ctx: @action]
en: New
kk: Жаңа

[ctx: @action]
en: Close
kk: Жабу

[ctx: @action]
en: Save
kk: Сақтау

[ctx: @action]
en: Print
kk: Басып шығару

[ctx: @action]
en: Quit
kk: Шығу

[ctx: @action]
en: Undo
kk: Қайту

[ctx: @action]
en: Redo
kk: Қайтудан айну

[ctx: @action]
en: Cut
kk: Қиып алу

[ctx: @action]
en: Copy
kk: Көшіріп алу

[ctx: @action]
en: Paste
kk: Орналастыру

[ctx: @action]
en: Paste Selection
kk: Таңдағанды орналастыру

[ctx: @action]
en: Select All
kk: Барлығын таңдау

[ctx: @action]
en: Deselect
kk: Таңдаудан бас тарту

[ctx: @action]
en: Delete Word Backwards
kk: Алдындағы сөзді өшіру

[ctx: @action]
en: Delete Word Forward
kk: Кейінгі сөзді өшіру

[ctx: @action]
en: Find
kk: Табу

[ctx: @action]
en: Find Next
kk: Келесіні табу

[ctx: @action]
en: Find Prev
kk: Алдыңғысын табу

[ctx: @action]
en: Replace
kk: Алмастыру

[ctx: @action Go to main page]
en: Home
kk: Мекен

[ctx: @action Beginning of document]
en: Begin
kk: Бастау

[ctx: @action End of document]
en: End
kk: Аяқтау

[ctx: @action]
en: Prior
kk: Алдыңғы

[ctx: @action Opposite to Prior]
en: Next
kk: Келесі

[ctx: @action]
en: Up
kk: Жоғары

[ctx: @action]
en: Back
kk: Шегіну

[ctx: @action]
en: Forward
kk: Алға

[ctx: @action]
en: Reload
kk: Қайта жүктеу

[ctx: @action]
en: Beginning of Line
kk: Жолдың басы

[ctx: @action]
en: End of Line
kk: Жолдың аяғы

[ctx: @action]
en: Go to Line
kk: Өтетін жол

[ctx: @action]
en: Backward Word
kk: Бір сөзге артқа

[ctx: @action]
en: Forward Word
kk: Бір сөзге алға

[ctx: @action]
en: Add Bookmark
kk: Бетбелгіні қосу

[ctx: @action]
en: Zoom In
kk: Жақыңдау

[ctx: @action]
en: Zoom Out
kk: Алыстау

[ctx: @action]
en: Full Screen Mode
kk: Толық экранды режім

[ctx: @action]
en: Show Menu Bar
kk: Мәзірді көрсету

[ctx: @action]
en: Activate Next Tab
kk: Келесі қойындыға өту

[ctx: @action]
en: Activate Previous Tab
kk: Алдыңғы қойындыға өту

[ctx: @action]
en: Help
kk: Көмек

[ctx: @action]
en: What's This
kk: Бұл не

[ctx: @action]
en: Text Completion
kk: Мәтінді толықтыру

[ctx: @action]
en: Previous Completion Match
kk: Алдыңғы аяқтауы

[ctx: @action]
en: Next Completion Match
kk: Келесі аяқтауы

[ctx: @action]
en: Substring Completion
kk: Ішкі жолды толықтыру

[ctx: @action]
en: Previous Item in List
kk: Тізімдегі алдыңғысы

[ctx: @action]
en: Next Item in List
kk: Тізімдегі келесісі

[ctx: @action]
en: Open Recent
kk: Жуырдағыны ашу

[ctx: @action]
en: Save As
kk: Былай сақтау

[ctx: @action]
en: Revert
kk: Аударылсын

[ctx: @action]
en: Print Preview
kk: Басатынды алдын-ала қарау

[ctx: @action]
en: Mail
kk: Поштамен жіберу

[ctx: @action]
en: Clear
kk: Тазалау

[ctx: @action]
en: Actual Size
kk: Нақты өлшемі

[ctx: @action]
en: Fit To Page
kk: Бетке шақтау

[ctx: @action]
en: Fit To Width
kk: Беттің еніне шақтау

[ctx: @action]
en: Fit To Height
kk: Беттің биіктігіне шақтау

[ctx: @action]
en: Zoom
kk: Жақыңдау

[ctx: @action]
en: Goto
kk: Өту

[ctx: @action]
en: Goto Page
kk: Өтетін бет

[ctx: @action]
en: Document Back
kk: Құжаты артқа

[ctx: @action]
en: Document Forward
kk: Құжаты алға

[ctx: @action]
en: Edit Bookmarks
kk: Бетбелгілерді өңдеу

[ctx: @action]
en: Spelling
kk: Емлесін тексеру...

[ctx: @action]
en: Show Toolbar
kk: Құрал панелін көрсету

[ctx: @action]
en: Show Statusbar
kk: Күй жолағын көрсету

[ctx: @action]
en: Save Options
kk: Параметрлерін сақтау

[ctx: @action]
en: Key Bindings
kk: Перне сәйкестігі

[ctx: @action]
en: Preferences
kk: Параметрлері

[ctx: @action]
en: Configure Toolbars
kk: Құрал панельдерін баптау

[ctx: @action]
en: Configure Notifications
kk: Құлақтандыруларды баптау

[ctx: @action]
en: Tip Of Day
kk: Бүгінгі кеңес

[ctx: @action]
en: Report Bug
kk: Қате туралы хабарлау

[ctx: @action]
en: Switch Application Language
kk: Қолданбаның тілін ауыстыру

[ctx: @action]
en: About Application
kk: Қолданба туралы

[ctx: @action]
en: About KDE
kk: KDE туралы

en: Spell Checking Configuration
kk: Емле тексеру параметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_bgSpellCB)
en: Enable &background spellchecking
kk: Жұмыс &кезінде емле тексерісі жүргізілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_checkerEnabledByDefaultCB)
en: &Automatic spell checking enabled by default
kk: &Еемле автотексеруі әдетті болсын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipUpperCB)
en: Skip all &uppercase words
kk: &Үлкен әріпті сөздерді елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_skipRunTogetherCB)
en: S&kip run-together words
kk: Бі&ріккен сөздерді елемеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default language:
kk: Әдетті тіл:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, m_ignoreListBox)
en: Ignored Words
kk: Елемеген сөздер

[ctx: @title:window]
en: Check Spelling
kk: Емлесін тексеру

[ctx: @action:button]
en: &Finished
kk: &Болды

[ctx: progress label]
en: Spell checking in progress...
kk: Емлені тексеру орындалуда...

en: Spell check stopped.
kk: Емлені тексеру тоқтатылды

en: Spell check canceled.
kk: Емлені тексеру доғарылды.

en: Spell check complete.
kk: Емлені тексеру бітті.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_autoCorrect)
en: Autocorrect
kk: Автотүзету

en: You reached the end of the list
    of matching items.
kk: Сәйкес келетін нысандар
    тізімі соңына жетті.

en: The completion is ambiguous, more than one
    match is available.
kk: Бір мағыналы аяқтауы жоқ,
    өйткені бірнеше сәйкестік табылған.

en: There is no matching item available.
kk: Сәйкестік табылмаған.

en: PageUp
kk: PgUp

en: PageDown
kk: PgDn

en: Again
kk: Қайта

en: Props
kk: Қасиеттер

en: Undo
kk: Қайту

en: Front
kk: Алды

en: Copy
kk: Көшіріп алу

en: Open
kk: Ашу

en: Paste
kk: Орналастыру

en: Find
kk: Табу

en: Cut
kk: Қиып алу

en: &OK
kk: &ОК

en: &Cancel
kk: Қ&айту

en: &Yes
kk: &Иә

en: Yes
kk: Иә

en: &No
kk: &Жоқ

en: No
kk: Жоқ

en: &Discard
kk: &Бас тарту

en: Discard changes
kk: Өзгертулерден бас тарту

en: Pressing this button will discard all recent changes made in this dialog.
kk: Бұл батырманы басуы осы диалогта жасалған өзгерістерді ысырып тастайды.

en: Save data
kk: Деректерді сақтау

en: &Do Not Save
kk: Сақта&мау

en: Do not save data
kk: Деректерді сақтамау

en: Save file with another name
kk: Басқаша атап сақтау

en: &Apply
kk: &Іске асыру

en: Apply changes
kk: Өзгерістерді іске асыру

en: When you click <b>Apply</b>, the settings will be handed over to the program, but the dialog will not be closed.
    Use this to try different settings.
kk: <b>Іске асыру</b> батырмасын басқанда, жаңа параметрлері жүзеге асырылады, бірақ диалог терезесі жабылмайды.
    Бұл түрлі параметрлерді қолданып көруге арналған.

en: Administrator &Mode...
kk: Әкімші &болу...

en: Enter Administrator Mode
kk: Әкімші күйіне ауысу

en: When you click <b>Administrator Mode</b> you will be prompted for the administrator (root) password in order to make changes which require root privileges.
kk: <b>Әкімші күйі</b> дегенге басқанда әкімші (root) құқықтарын талап ететін әрекеттерді істеу үшін root әкімшінің паролі сұралады.

en: Clear input
kk: Кірісті өшіру

en: Clear the input in the edit field
kk: Енгізу өрісін тазалау

en: Show help
kk: Анықтаманы көрсету

en: Close the current window or document
kk: Назардағы терезе не құжатты жабу

en: &Close Window
kk: Терезені &жабу

en: Close the current window.
kk: Назардағы терезені жабу.

en: &Close Document
kk: Құж&атты жабу

en: Close the current document.
kk: Назардағы құжатты жабу.

en: &Defaults
kk: &Әдеттіге ысыру

en: Reset all items to their default values
kk: Бүкілін әдетті күйіне ысыру

en: Go back one step
kk: Бір қадам шегіну

en: Go forward one step
kk: Бір қадам алға басу

en: Opens the print dialog to print the current document
kk: Назардағы құжатты басып шығару үшін басу диалогын ашу

en: C&ontinue
kk: &Жалғастыру

en: Continue operation
kk: Амалды жалғастыру

en: &Delete
kk: &Өшіру

en: Delete item(s)
kk: Нысанд(ард)ы өшіру

en: Open file
kk: Файлды ашу

en: &Reset
kk: &Ысырып тастау

en: Reset configuration
kk: Баптауларын ысырып тастау

[ctx: Verb]
en: &Insert
kk: &Ендіру

en: Confi&gure...
kk: Ба&птау...

en: Add
kk: Қосу

en: Test
kk: Тексеру

en: Properties
kk: Қасиеттері

en: &Overwrite
kk: &Үстінен жазу

en: Redo
kk: Қайталау

en: &Available:
kk: Қолдануға &болатындар:

en: &Selected:
kk: &Таңдалған:

[ctx: KCharSelect section name]
en: European Alphabets
kk: Еуропалық әліппелері

[ctx: KCharSelect section name]
en: African Scripts
kk: Африкалық жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Middle Eastern Scripts
kk: Орталық Шығыс жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: South Asian Scripts
kk: Оңтүстік Азия жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Philippine Scripts
kk: Филлипиндік жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: South East Asian Scripts
kk: Оңтүстік Шығыс Азиялық жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: East Asian Scripts
kk: Оңтүстік Азиялық жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Central Asian Scripts
kk: Орта Азиялық жазулары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other Scripts
kk: Басқа жазулар

[ctx: KCharSelect section name]
en: Symbols
kk: Символдар

[ctx: KCharSelect section name]
en: Mathematical Symbols
kk: Математикалық символдары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Phonetic Symbols
kk: Фонетикалық символдары

[ctx: KCharSelect section name]
en: Combining Diacritical Marks
kk: Құрама диакритикалық белгілері

[ctx: KCharSelect section name]
en: Other
kk: Басқа

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Basic Latin
kk: Негізгі латын

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin-1 Supplement
kk: Latin-1 қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-A
kk: Латын A-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-B
kk: Латын B-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: IPA Extensions
kk: IPA үстемелері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Spacing Modifier Letters
kk: Бос орынды түрлендіру әріптері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks
kk: Құрама диакритикалық белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek and Coptic
kk: Грек пен Копт

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic
kk: Кирилл жазуы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Supplement
kk: Кирилл жазу қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Armenian
kk: Армян

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hebrew
kk: Иврит

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic
kk: Араб

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syriac
kk: Сириялық

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Supplement
kk: Араб қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thaana
kk: Таана

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: NKo
kk: НКо

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Samaritan
kk: Самаритан

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mandaic
kk: Мандейк

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari
kk: Девангари

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bengali
kk: Бенгали

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gurmukhi
kk: Гурмухи

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Gujarati
kk: Гуджарати

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Oriya
kk: Ория

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tamil
kk: Тамил

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Telugu
kk: Телугу

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kannada
kk: Каннада

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Malayalam
kk: Малайям

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sinhala
kk: Сингала

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Thai
kk: Тай

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lao
kk: Лао

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tibetan
kk: Тибеттік

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar
kk: Мьянма

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian
kk: Гүржі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo
kk: Хангыл жамо

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic
kk: Эфиопиялық

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Supplement
kk: Эфиопиялық қосымша

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cherokee
kk: Чероки

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
kk: Бірыңғай Канада аборигендік буындар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ogham
kk: Одхам

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Runic
kk: Рун жазуы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagalog
kk: Тагалог

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hanunoo
kk: Хануну

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buhid
kk: Бухид

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tagbanwa
kk: Тагбанва

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer
kk: Кхмер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mongolian
kk: Монгол

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics Extended
kk: Кеңейтілген Бірыңғай Канада аборигендік буындар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Limbu
kk: Лимбу

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Le
kk: Тай Ле

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: New Tai Lue
kk: Жаңа Тай Лу

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Khmer Symbols
kk: Кхмер символдары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Buginese
kk: Бугинезе

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Tham
kk: Тай Тхем

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Balinese
kk: Балинезе

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Sundanese
kk: Сундандық

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Batak
kk: Батак

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lepcha
kk: Лепча

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ol Chiki
kk: Ол-чики

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vedic Extensions
kk: Веді үстемелері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions
kk: Фонетикалық үстемелері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phonetic Extensions Supplement
kk: Фонетикалық үстемелер қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks Supplement
kk: Құрама диакритикалық белгілердің қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended Additional
kk: Латын қосымша үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Greek Extended
kk: Грек үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: General Punctuation
kk: Жалпы тыныс белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Superscripts and Subscripts
kk: Жол үстіліктер мен астылықтар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Currency Symbols
kk: Ақша белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Diacritical Marks for Symbols
kk: Символдардың құрама диакритикалық белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Letterlike Symbols
kk: Әріп тәрізді символдары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Number Forms
kk: Сан пішіндері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arrows
kk: Жебелер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Mathematical Operators
kk: Математикалық амалдар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Technical
kk: Түрлі техникалық

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Control Pictures
kk: Контроль суреттер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Optical Character Recognition
kk: Таңбаны оптикалық танып-талдау

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed Alphanumerics
kk: Қоршалған әріп-сандықтар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Box Drawing
kk: Қоршау құрамалары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Block Elements
kk: Блок элементтері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Geometric Shapes
kk: Геометиялық фигуралар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols
kk: Түрлі басқа символдар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Dingbats
kk: Өрнектер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
kk: Түрлі математикалық символдар-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-A
kk: Қосымша жебелер-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Braille Patterns
kk: Брайль әліппесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Arrows-B
kk: Қосымша жебелер-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
kk: Түрлі математикалық символдар-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Mathematical Operators
kk: Қосымша математикалық амалдар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Miscellaneous Symbols and Arrows
kk: Түрлі символ мен жебелер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Glagolitic
kk: Глаголица

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-C
kk: Латын C-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Coptic
kk: Копт жазуы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Georgian Supplement
kk: Гүржі қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tifinagh
kk: Тифинах

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended
kk: Эфиоп үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-A
kk: Кирилл жазуы A-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Supplemental Punctuation
kk: Қосымша тыңыс белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Radicals Supplement
kk: Иероглиф түбірлер қосымшасы

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kangxi Radicals
kk: Кангши түбірлері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ideographic Description Characters
kk: Идеографик түсініктеме таңбалары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Symbols and Punctuation
kk: Иероглиф символдар мен тыныс белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hiragana
kk: Хирагана

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana
kk: Катакана

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo
kk: Бопомофо

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Compatibility Jamo
kk: Хангыл үйлесімдік Джамо

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kanbun
kk: Канбун

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bopomofo Extended
kk: Бопомофо үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Strokes
kk: Иероглиф сызықтары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Katakana Phonetic Extensions
kk: Катакана фонетикалық үстемелері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Enclosed CJK Letters and Months
kk: Коршалған иероглиф таңбалар және айлар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility
kk: Иероглиф үйлесімділік

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs Extension A
kk: Иероглиф бірыңғай идеографик A үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yijing Hexagram Symbols
kk: Юдзин гексограма символдары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Unified Ideographs
kk: Иероглиф бірыңғай идеографикалар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Syllables
kk: Юи буындары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Yi Radicals
kk: Юи түбірлері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Lisu
kk: Лису

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vai
kk: Вай

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cyrillic Extended-B
kk: Кирилл жазуы B-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Bamum
kk: Бамум

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Modifier Tone Letters
kk: Түрлендру тон таңбалары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Latin Extended-D
kk: Латын D-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Syloti Nagri
kk: Сулоти Нагри

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Common Indic Number Forms
kk: Ортақ Үнді сан пішіндері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Phags-pa
kk: Фагс-па

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Saurashtra
kk: Саураштра

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Devanagari Extended
kk: Девангари үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Kayah Li
kk: Каях Ли

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Rejang
kk: Реянг

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-A
kk: Хангыл жамо A-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Javanese
kk: Жапондық

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Cham
kk: Чам

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Myanmar Extended-A
kk: Мьянма A-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Tai Viet
kk: Тай Виет

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Ethiopic Extended-A
kk: Эфиоп A-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Meetei Mayek
kk: Меетей Майек

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Syllables
kk: Ханғыл буындары

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Hangul Jamo Extended-B
kk: Хангыл жамо B-үстемесі

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Surrogates
kk: Үлкен ауыстырғыштар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: High Private Use Surrogates
kk: Жеке қолданатын үлкен ауыстырғыштар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Low Surrogates
kk: Кіші ауыстырғыштар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Private Use Area
kk: Жеке қолданатын ауықым

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Ideographs
kk: Иероглиф үйлесімдік идеографтар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Alphabetic Presentation Forms
kk: Әліппелік презентация пішіндер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-A
kk: Араб презентация пішіндер-A

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Variation Selectors
kk: Түрлерді таңдағыштар

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Vertical Forms
kk: Тік пішіндер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Combining Half Marks
kk: Құрама жарты белгілері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: CJK Compatibility Forms
kk: Иероглиф үйлесімдік пішіндері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Small Form Variants
kk: Шағын пішін түрлері

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Arabic Presentation Forms-B
kk: Араб презентация пішіндер-B

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Halfwidth and Fullwidth Forms
kk: Ені жартылай және толық пішіндер

[ctx: KCharselect unicode block name]
en: Specials
kk: Арнаулы

en: Enter a search term or character here
kk: Мұнда іздеу шартын не таңбасын келтіріңіз

[ctx: Goes to previous character]
en: Previous in History
kk: Журналдағы алдыңғысы

en: Previous Character in History
kk: Журналдағы алдыңғы таңба

[ctx: Goes to next character]
en: Next in History
kk: Журналдағы келесісі

en: Next Character in History
kk: Журналдағы келесі таңба

en: Select a category
kk: Санатын таңдау

en: Select a block to be displayed
kk: Көрсетілетін блокты таңдау

en: Set font
kk: Қаріпті таңдау

en: Set font size
kk: Қаріптің өлшемін таңдау

en: Character:
kk: Таңба:

en: Name:
kk: Атауы:

en: Annotations and Cross References
kk: Аңдатпалар мен Айқасты сілтемелер

en: Alias names:
kk: Бүркеншік атаулары:

en: Notes:
kk: Жазбалары:

en: See also:
kk: Қосымша:

en: Equivalents:
kk: Баламалары:

en: Approximate equivalents:
kk: Жуық баламалары:

en: CJK Ideograph Information
kk: Иероглиф мәліметі

en: Definition in English:
kk: Ағылшын тілдегі анықтамасы:

en: Mandarin Pronunciation:
kk: Мандаринше дыбыстауы:

en: Cantonese Pronunciation:
kk: Кантонша дыбыстауы:

en: Japanese On Pronunciation:
kk: Жапонша "он" дыбыстауы:

en: Japanese Kun Pronunciation:
kk: Жапонша "кун" дыбыстауы:

en: Tang Pronunciation:
kk: Тан дәуірінше дыбыстауы:

en: Korean Pronunciation:
kk: Корейше дыбыстауы:

en: General Character Properties
kk: Жалпы таңба қасиеттері

en: Block:
kk: Блогі:

en: Unicode category:
kk: Юникод санаты:

en: Various Useful Representations
kk: Кейбір пайдалы кодтаулары

en: C octal escaped UTF-8:
kk: С эскейп-сегіздік түрдегі UTF-8:

en: XML decimal entity:
kk: XML ондық нысаны:

en: Unicode code point:
kk: Юникод нүктесі:

[ctx: Character]
en: In decimal:
kk: Ондық түрде:

en: <Non Private Use High Surrogate>
kk: <Жеке қолданатын емес үлкен ауыстырғышы>

en: <Private Use High Surrogate>
kk: <Жеке қолданатын үлкен ауыстырғышы>

en: <Low Surrogate>
kk: <Кіші ауыстырғышы>

en: <Private Use>
kk: <Жеке қолданатын>

en: <not assigned>
kk: <тағайындалмаған>

en: Non-printable
kk: Басылмайтын

en: Other, Control
kk: Басқа, Басқару

en: Other, Format
kk: Басқа, Пішімдеу

en: Other, Not Assigned
kk: Басқа, Тағайындалмаған

en: Other, Private Use
kk: Басқа, Жеке қолданатын

en: Other, Surrogate
kk: Басқа, Ауыстырғыш

en: Letter, Lowercase
kk: Әріп, Кіші

en: Letter, Modifier
kk: Әріп, Түрлендіргіш

en: Letter, Other
kk: Әріп, Басқа

en: Letter, Titlecase
kk: Әріп, Басшы

en: Letter, Uppercase
kk: Әріп, Үлкен

en: Mark, Spacing Combining
kk: Белгі, Біріктірілген бос орын

en: Mark, Enclosing
kk: Белгі, Енгізу

en: Mark, Non-Spacing
kk: Белгі, Ажыратпау

en: Number, Decimal Digit
kk: Сан, Ондық цифра

en: Number, Letter
kk: Сан, Әріп

en: Number, Other
kk: Сан, Басқа

en: Punctuation, Connector
kk: Тыныс белгісі, Біріктіргіш

en: Punctuation, Dash
kk: Тыныс белгісі, Сызықша

en: Punctuation, Close
kk: Тыныс белгісі, Жабатын

en: Punctuation, Final Quote
kk: Тыныс белгісі, Жабатын тырнақша

en: Punctuation, Initial Quote
kk: Тыныс белгісі, Ашатын тырнақша

en: Punctuation, Other
kk: Тыныс белгісі, Басқа

en: Punctuation, Open
kk: Тыныс белгісі, Ашатын

en: Symbol, Currency
kk: Таңба, Ақша

en: Symbol, Modifier
kk: Таңба, Түрлендіргіші

en: Symbol, Math
kk: Таңба, Матем.

en: Symbol, Other
kk: Таңба, Басқа

en: Separator, Line
kk: Бөлгіші, Жол

en: Separator, Paragraph
kk: Бөлгіші, Абзац

en: Separator, Space
kk: Бөлгіші, Бос_орын

en: You will be asked to authenticate before saving
kk: Сақтау алдында аутентификациядан өту керек

en: You are not allowed to save the configuration
kk: Баптауларды сақтауға рұқсатыңыз жоқ

[ctx: @option next year]
en: Next Year
kk: Келесі жыл

[ctx: @option next month]
en: Next Month
kk: Келесі ай

[ctx: @option next week]
en: Next Week
kk: Келесі апта

[ctx: @option tomorrow]
en: Tomorrow
kk: Ертең

[ctx: @option today]
en: Today
kk: Бүгін

[ctx: @option yesterday]
en: Yesterday
kk: Кеше

[ctx: @option last week]
en: Last Week
kk: Өткен апта

[ctx: @option last month]
en: Last Month
kk: Өткен ай

[ctx: @option last year]
en: Last Year
kk: Өткен жыл

[ctx: @option do not specify a date]
en: No Date
kk: Күні жоқ

[ctx: @info]
en: The date you entered is invalid
kk: Келтірілген күн дұрыс емес

[ctx: @info]
en: Date cannot be earlier than %1
kk: Күні %1 дегеннен ерте болмау керек

[ctx: @info]
en: Date cannot be later than %1
kk: Күні %1 дегеннен кеш болмау керек

en: Week %1
kk: %1-апта

en: Next year
kk: Келесі жыл

en: Previous year
kk: Алдыңғы жыл

en: Next month
kk: Келесі ай

en: Previous month
kk: Алдыңғы ай

en: Select a week
kk: Аптаны таңдау

en: Select a month
kk: Айды таңдау

en: Select a year
kk: Жылды таңдау

en: Select the current day
kk: Бүгінгі күнді таңдау

[ctx: UTC time zone]
en: UTC
kk: БӘУ

[ctx: No specific time zone]
en: Floating
kk: Қалқымалы

[ctx: @info]
note: i18nc("@info", "Date and time cannot be earlier than %1", formatDate(m_minDate));
en: The entered date and time is before the minimum allowed date and time.
kk: Келтірілген күн мен уақыт ең ерте күн мен уақыттың алдында.

[ctx: @info]
note: i18nc("@info", "Date cannot be later than %1", formatDate(m_maxDate));
en: The entered date and time is after the maximum allowed date and time.
kk: Келтірілген күн мен уақыт ең кеше күн мен уақыттан кейін

en: &Add
kk: Қ&осу

en: &Remove
kk: Ө&шіру

en: Move &Up
kk: &Жоғарлату

en: Move &Down
kk: &Төмендету

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
kk: &Көмек

en: Clear &History
kk: &Журналды тазалау

en: No further items in the history.
kk: Журналында енді жазу жоқ.

en: Shortcut '%1' in Application %2 for action %3
kk: '%1' тіркесімі, %2 қолданбасындағы %3 әрекеті

[ctx: %1 is the number of conflicts (hidden), %2 is the key sequence of the shortcut that is problematic]
en: The shortcut '%2' conflicts with the following key combination:
     | The shortcut '%2' conflicts with the following key combinations:
kk[0]: '%2' тіркесімі келесі перне тіркесіммен қайшылықта:

[ctx: %1 is the number of shortcuts with which there is a conflict]
en: Conflict with Registered Global Shortcut | Conflict with Registered Global Shortcuts
kk[0]: Жалпы жүйелік перне тіркесіммен қайшылық

[ctx: %1 is the number of conflicts]
en: Shortcut Conflict | Shortcut Conflicts
kk[0]: Тіркесім қайшылығы

en: Shortcut '%1' for action '%2'
kk: '%2' әрекетіне арналған '%1' тіркесімі

[ctx: %1 is the number of ambigious shortcut clashes (hidden)]
en: The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcut.
    Do you want to assign an empty shortcut to this action?
    %3 | The "%2" shortcut is ambiguous with the following shortcuts.
    Do you want to assign an empty shortcut to these actions?
    %3
kk[0]: "%2" тіркесімі келесі тіркесімдермен бірдей.
    Бұл әрекеттерін бәрін де бос қылайық па?
    %3

en: Shortcut conflict
kk: Тіркесім қайшылығы

en: <qt>The '%1' key combination is already used by the <b>%2</b> action.<br>Please select a different one.</qt>
kk: <qt>'%1' перне тіркесімі <b>%2</b> әрекетін жасауға жұмсалған.<br>Басқасын таңдаңыз.</qt>

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+a: hold the Ctrl key and press a.
kk: Осы батырманы басыңыз да, қалаған тіркесімді келтіріңіз.
    Мысалы, Ctrl+a: дегенді келтіру үшін 'Ctrl' пернені басып тұрып 
    'a' пернесін басыңыз.

en: Reserved Shortcut
kk: Арналған тіркесімі

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
kk: F12 пернесі Windows-қа арналған, сондықтан жалпы жүйелік тіркесімге жарамайды.
    Басқа пернені таңдаңыз.

en: Conflict with Standard Application Shortcut
kk: Қолданбаның стандартты перне тіркесімімен қайшылық

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
kk: '%1' деген перне тіркесімі әлден "%2" деген стандартты әрекетпен байланысқан.
    Оны жалпы жүйелік тіркесімі ретінде пайдаланбақсыз ба?

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
kk: Енгізу

en: The key you just pressed is not supported by Qt.
kk: Жаңа ғана басқан пернені Qt танымайды.

en: Unsupported Key
kk: Танымайтын перне

en: without name
kk: атауысыз

[ctx: @action:button Clear current text in the line edit]
en: Clear text
kk: Мәтінді кетіру

[ctx: @title:menu]
en: Text Completion
kk: Мәтінді аяқтау

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Manual
kk: Қолмен

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Automatic
kk: Автоматты

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List
kk: Ашылмалы тізім

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Short Automatic
kk: Қысқа автоматты

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Dropdown List && Automatic
kk: Ашылмалы тізім && Автоматты

[ctx: @item:inmenu Text Completion]
en: Default
kk: Әдетті

en: Image Operations
kk: Кескін операциялар

en: &Rotate Clockwise
kk: &Сағат тілі бойынша бұру

en: Rotate &Counterclockwise
kk: &Сағат тіліне қарсы бұру

[ctx: @action]
en: Text &Color...
kk: &Мәтін түсі...

[ctx: @label stroke color]
en: Color
kk: Түсі

[ctx: @action]
en: Text &Highlight...
kk: Мәтінді &белгілеу...

[ctx: @action]
en: &Font
kk: Қ&аріп

[ctx: @action]
en: Font &Size
kk: Қаріп өл&шемі

[ctx: @action boldify selected text]
en: &Bold
kk: Қал&ың

[ctx: @action italicize selected text]
en: &Italic
kk: Көл&беу

[ctx: @action underline selected text]
en: &Underline
kk: &Асты сызылған

[ctx: @action]
en: &Strike Out
kk: &Сызып тастаған

[ctx: @action]
en: Align &Left
kk: &Солға туралау

[ctx: @label left justify]
en: Left
kk: Сол жаққа

[ctx: @action]
en: Align &Center
kk: &Ортаға туралау

[ctx: @label center justify]
en: Center
kk: Ортаға

[ctx: @action]
en: Align &Right
kk: &Оңға туралау

[ctx: @label right justify]
en: Right
kk: Оң жаққа

[ctx: @action]
en: &Justify
kk: &Ені бойынша туралау

[ctx: @label justify fill]
en: Justify
kk: Ені бойынша

[ctx: @action]
en: Left-to-Right
kk: Солдан оңға

[ctx: @label left-to-right]
en: Left-to-Right
kk: Солдан оңға

[ctx: @action]
en: Right-to-Left
kk: Оңнан солға

[ctx: @label right-to-left]
en: Right-to-Left
kk: Оңнан солға

[ctx: @title:menu]
en: List Style
kk: Тізім стилі

[ctx: @item:inmenu no list style]
en: None
kk: Жоқ

[ctx: @item:inmenu disc list style]
en: Disc
kk: Диск

[ctx: @item:inmenu circle list style]
en: Circle
kk: Шеңбер

[ctx: @item:inmenu square list style]
en: Square
kk: Шаршы

[ctx: @action]
en: Increase Indent
kk: Шегінуін үлкейту

[ctx: @action]
en: Decrease Indent
kk: Шегінуін азайту

[ctx: @action]
en: Insert Rule Line
kk: Жол сызығын ендіру

[ctx: @action]
en: Link
kk: Сілтеме

[ctx: @action]
en: Format Painter
kk: Пішім бояғышы

[ctx: @action]
en: To Plain Text
kk: Жәй мәтінге

[ctx: @action]
en: Subscript
kk: Жол астығы

[ctx: @action]
en: Superscript
kk: Жол үстігі

en: &Copy Full Text
kk: Толық &мәтінді көшіріп алу

en: Nothing to spell check.
kk: Тексеретін ештеңе жоқ.

en: Speak Text
kk: Мәтінді дауыстау

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
kk: Мәтінді дауыстау Jovie қызметін жегу жаңылысы

en: No suggestions for %1
kk: %1 үшін ұсыныс жоқ

en: Ignore
kk: Елемеу

en: Add to Dictionary
kk: Сөздікке қосу

[ctx: @info]
en: The time you entered is invalid
kk: Келтірілген уақыт дұрыс емес

[ctx: @info]
en: Time cannot be earlier than %1
kk: Уақыты %1 дегеннен ерте болмау керек

[ctx: @info]
en: Time cannot be later than %1
kk: Уақыты %1 дегеннен кеш болмау керек

[ctx: Define an area in the time zone, like a town area]
en: Area
kk: Аумақ

[ctx: Time zone]
en: Region
kk: Өлке

en: Comment
kk: Түсініктемесі

[ctx: @title:menu]
en: Show Text
kk: Мәтінді көрсету

[ctx: @title:menu]
en: Toolbar Settings
kk: Құралдар панелінің параметрлері

[ctx: Toolbar orientation]
en: Orientation
kk: Бағдары

[ctx: toolbar position string]
en: Top
kk: Жоғарыда

[ctx: toolbar position string]
en: Left
kk: Сол жақта

[ctx: toolbar position string]
en: Right
kk: Оң жақта

[ctx: toolbar position string]
en: Bottom
kk: Төменде

en: Text Position
kk: Жазудың орналасуы

en: Icons Only
kk: Тек таңбашалар

en: Text Only
kk: Тек жазу

en: Text Alongside Icons
kk: Таңбашалардың жанында жазу

en: Text Under Icons
kk: Таңбашалардың астында жазу

en: Icon Size
kk: Таңбашалардың өлшемі

[ctx: @item:inmenu Icon size]
en: Default
kk: Әдетті

en: Small (%1x%2)
kk: Кішкентай (%1x%2)

en: Medium (%1x%2)
kk: Орташа (%1x%2)

en: Large (%1x%2)
kk: Ірі (%1x%2)

en: Huge (%1x%2)
kk: Өте ірі (%1x%2)

en: Lock Toolbar Positions
kk: Құралдар панелін бекіту

en: Desktop %1
kk: %1 үстелі

en: Add to Toolbar
kk: Құралдар панеліне қосу

en: Configure Shortcut...
kk: Тіркесімдерді баптау...

en: Toolbars Shown
kk: Панельдері көрсетілген

en: No text
kk: Мәтін жоқ

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
kk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (game)
en: &Game
kk: &Ойын

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
kk: &Өңдеу

[ctx: @title:menu Game move]
note: i18n: ectx: Menu (move)
en: &Move
kk: &Жылжыту

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
kk: &Көрініс

note: i18n: ectx: Menu (go)
en: &Go
kk: Ө&ту

note: i18n: ectx: Menu (bookmarks)
en: &Bookmarks
kk: &Бетбелгі

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
kk: Құ&ралдар

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
kk: &Баптау

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
kk: Негізгі құралдар

en: Builds Qt widget plugins from an ini style description file.
kk: Стильді сипаттау файлынан Qt интерфейс модулін құрастыру.

en: Input file
kk: Кіріс файлы

en: Output file
kk: Шығыс файлы

en: Name of the plugin class to generate
kk: Жасайтын модуль класының атауы

en: Default widget group name to display in designer
kk: Жобалағышта бейнелеу үшін әдетті интефейс бөлшегі тобының атауы

en: Call Stack
kk: Шақырулар стегі

en: Call
kk: Шақыру

en: Line
kk: Жол

en: Console
kk: Консоль

en: Enter
kk: Кіру

en: Unable to find the Kate editor component;
    please check your KDE installation.
kk: KDE-нің Kate мәтін өңдеу компоненті табылған жоқ;
    KDE орнатуын тексеріңіз.

en: Breakpoint
kk: Аялдау нүктесі

en: JavaScript Debugger
kk: JavaScript жөндегіші

en: &Break at Next Statement
kk: &Келесі сөйлемде аялдау

en: Break at Next
kk: Келесіде аялдау

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Step Over
kk: Аттап өту

en: Step Into
kk: Аттап кіру

en: Step Out
kk: Аттап кету

en: Reindent Sources
kk: Жаңадан шегіндіру

en: Report Exceptions
kk: Ерекше жағдайлар туралы хабарлау

en: &Debug
kk: &Жөндеу

en: Close source
kk: Бастапқыны жабу

en: Ready
kk: Дайын

en: Parse error at %1 line %2
kk: %1 талдау қатесі %2 жолында

en: An error occurred while attempting to run a script on this page.
    
    %1 line %2:
    %3
kk: Бұл беттегі скриптті орындау кезінде қате пайда болды.
    
    %1 %2-жолында:
    %3

en: Do not know where to evaluate the expression. Please pause a script or open a source file.
kk: Өрнекті қалай есептеуі беймәлім. Скриптті тоқтатыңыз не жазу файлын ашыңыз.

en: Evaluation threw an exception %1
kk: Есептеу %1 ерекше жағдайына ұшырады

en: JavaScript Error
kk: JavaScript қатесі

en: &Do not show this message again
kk: &Бұл хабарлама енді көрсетілмесін

en: Local Variables
kk: Жергілікті айнымалылар

en: Reference
kk: Сілтеме

en: Loaded Scripts
kk: Жүктелген скрипттер

en: A script on this page is causing KHTML to freeze. If it continues to run, other applications may become less responsive.
    Do you want to stop the script?
kk: Бұл беттегі скрипт KHTML-ды тежеді. Егер ол жұмысын жалғастыратын болса басқа бағдарламалар баяуламақ.
    Скрипт жұмысын доғарсын ба?

en: &Stop Script
kk: Скриптті т&оқтату

en: Confirmation: JavaScript Popup
kk: Құптау: Қалқымалы Javascript терезесі

en: This site is submitting a form which will open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow the form to be submitted?
kk: Бұл сайт JavaScript арқылы шолғыштың жаңа терезесін ашатын пішінді жіберуде.
    Пішінді жіберуге рұқсат бересіз бе?

en: <qt>This site is submitting a form which will open <p>%1</p> in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow the form to be submitted?</qt>
kk: <qt>Бұл сайт JavaScript арқылы шолғыштың жаңа терезесінде <p>%1</p> ашатын пішінді жіберуде.<br />Пішінді жіберуге рұқсат бересіз бе?</qt>

en: Allow
kk: Рұқсат

en: Do Not Allow
kk: Рұқсат жоқ

en: This site is requesting to open up a new browser window via JavaScript.
    Do you want to allow this?
kk: Бұл сайт Javascript арқылы жаңа терезе ашу әрекетін жасауда.
    Бұны рұқсат етесіз бе?

en: <qt>This site is requesting to open<p>%1</p>in a new browser window via JavaScript.<br />Do you want to allow this?</qt>
kk: <qt>Бұл сайт JavaScript арқылы шолғыштың жаңа терезесінде <p>%1</p> ашу әрекетін жасауда.<br />Ашу рұқсат па?</qt>

en: Close window?
kk: Терезе жабылсын ба?

en: Confirmation Required
kk: Құптау талап етіледі

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" to be added to your collection?
kk: "%1" деген орынға сілтейтін бетбелгі жинағыңызға қосылсын ба?

en: Do you want a bookmark pointing to the location "%1" titled "%2" to be added to your collection?
kk: "%1" деген "%2" деп аталған орынға сілтейтін бетбелгі жинағыңызға қосылсын ба?

en: JavaScript Attempted Bookmark Insert
kk: JavaScript бетбелгіні қою әрекетін жасауда

en: Insert
kk: Енгізу

en: Disallow
kk: Тыйым салу

en: The following files will not be uploaded because they could not be found.
    Do you want to continue?
kk: Келесі файлдар жүктеп берілмейді, себебі олар табылмады.
    Жалғастыра бересіз бе?

en: Submit Confirmation
kk: Жіберуді құптау

en: &Submit Anyway
kk: Бәрібір &жіберу

en: You are about to transfer the following files from your local computer to the Internet.
    Do you really want to continue?
kk: Келесі файлдарды компьютеріңізден Интернетке жіберу алдындасыз.
    Шынымен жібергіңіз келе ме?

en: Send Confirmation
kk: Жіберуді құптау

en: &Send File | &Send Files
kk[0]: &Файл(дар)ды жіберу

en: Submit
kk: Жіберу

en: Key Generator
kk: Кілт құрғышы

en: No plugin found for '%1'.
    Do you want to download one from %2?
kk: '%1' үшін плагині табылмады.
    Оны %2 дегеннен жүктеп алуды қалайсыз ба?

en: Missing Plugin
kk: Плагині жетіспейді

en: Download
kk: Жүктеп алу

en: Do Not Download
kk: Керегі жоқ

en: This is a searchable index. Enter search keywords:
kk: Бұл іздеу индексі. Түйін сөздерді келтіріңіз:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KHTMLInfoDlg)
en: Document Information
kk: Құжат туралы мәлімет

[ctx: @title:group Document information]
note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: General
kk: Жалпы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, titleLabel)
en: Title:
kk: Атауы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _lmLabel)
en: Last modified:
kk: Соңғы өзгертілісі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _eLabel)
en: Document encoding:
kk: Құжат кодтамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _modeLabel)
en: Rendering mode:
kk: Кескіндеу режімі:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: HTTP Headers
kk: HTTP айдарлары

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, _headers)
en: Property
kk: Қасиеті

en: Initializing Applet "%1"...
kk: "%1" апплетін бастау...

en: Starting Applet "%1"...
kk: "%1" апплетін жегу...

en: Applet "%1" started
kk: "%1" апплеті жегілді

en: Applet "%1" stopped
kk: "%1" апплеті тоқтатылды

en: Loading Applet
kk: Апплеті жүктеу

en: Error: java executable not found
kk: Қате: java бағдарламасы табылған жоқ

en: Signed by (validation: %1)
kk: Қолтаңбаланған (растау: %1)

en: Certificate (validation: %1)
kk: Куәлік (растау: %1)

en: Security Alert
kk: Қауіпсіздік дабылы

en: Do you grant Java applet with certificate(s):
kk: Java апплетін куәліктеріндіру:

en: the following permission
kk: келесі рұқсат

en: &Reject All
kk: &Барлығынан бас тарту

en: &Grant All
kk: Барл&ығын беру

en: Applet Parameters
kk: Апплет параметрлері

en: Parameter
kk: Параметр

en: Class
kk: Класс

en: Base URL
kk: Негізгі URL

en: Archives
kk: Архивтер

en: KDE Java Applet Plugin
kk: KDE Java апплет плагин модулі

note: i18n: ectx: ToolBar (htmlToolBar)
en: HTML Toolbar
kk: HTML құралдары

en: &Copy Text
kk: &Мәтінді көшіріп алу

en: Open '%1'
kk: '%1' дегенді ашу

en: &Copy Email Address
kk: Эл.пошта адресін &көшіріп алу

en: &Save Link As...
kk: &Сілтемені былай сақтау...

en: &Copy Link Address
kk: &Сілтеменің адресін көшіріп алу

[ctx: @title:menu HTML frame/iframe]
en: Frame
kk: Фрейм

en: Open in New &Window
kk: Ж&аңа терезеде ашу

en: Open in &This Window
kk: Осы &терезеде ашу

en: Open in &New Tab
kk: Жаңа &қойындыда ашу

en: Reload Frame
kk: Фреймді жаңарту

en: Print Frame...
kk: Фреймді басып шығару...

en: Save &Frame As...
kk: &Фреймді былай сақтау...

en: View Frame Source
kk: Фреймнің бастапқы мәтінін қарау

en: View Frame Information
kk: Фрейм туралы мәлімет

en: Block IFrame...
kk: Фреймді бұғаттау...

en: Save Image As...
kk: Кескінді былай сақтау...

en: Send Image...
kk: Кескінді жіберу...

en: Copy Image
kk: Кескінді көшірмелеу

en: Copy Image Location
kk: Кескін сілтемесін көшірмелеу

en: View Image (%1)
kk: Кескінді қарау (%1)

en: Block Image...
kk: Кескінді бұғаттау...

en: Block Images From %1
kk: %1 дегендегі кескіндерді бұғаттау

en: Stop Animations
kk: Анимацияны тоқтату

en: Search for '%1' with %2
kk: %2 дегенмен '%1' дегенді іздеу

en: Search for '%1' with
kk: '%1' дегенді мынамен іздеу

en: Save Link As
kk: Сілтемені былай сақтау

en: Save Image As
kk: Кескінді былай сақтау

en: Add URL to Filter
kk: URL сілтемені сүзгіге қосу

en: Enter the URL:
kk: URL-ді келтіріңіз:

en: A file named "%1" already exists. Are you sure you want to overwrite it?
kk: "%1" деп аталған файл бар ғой. Оның үстінен жазыла берсін бе?

en: Overwrite File?
kk: Файл үстінен жазыла берсін бе?

en: Overwrite
kk: Үстінен жазу

en: The Download Manager (%1) could not be found in your $PATH
kk: $PATH жолдарында жүктеу менеджер (%1) бағдарламасы табылмады

en: Try to reinstall it  
    
    The integration with Konqueror will be disabled.
kk: Оны қайта орнатып көріңіз.
    
    Konqueror-мен бірігуі бұзылады.

en: Default Font Size (100%)
kk: Әдетті қаріп өлшемі (100%)

en: Embeddable HTML component
kk: HTML ендірме компоненті

en: View Do&cument Source
kk: &Құжаттың бастапқы мәтінін қарау

en: View Document Information
kk: Құжат туралы мәліметті қарау

en: Save &Background Image As...
kk: Ая &кескінін былай сақтау...

en: Print Rendering Tree to STDOUT
kk: STDOUT-қа бейнелеу бұтағын шығару

en: Print DOM Tree to STDOUT
kk: STDOUT-қа DOM бұтағын шығару

en: Print frame tree to STDOUT
kk: STDOUT-қа фреймдер бұтағын шығару

en: Stop Animated Images
kk: Кескіндердің анамациясын тоқтату

en: Set &Encoding
kk: &Кодтамасын орнату

en: Use S&tylesheet
kk: &Стиль кестесін қолдану

en: Enlarge Font
kk: Қаріпті ұлғайту

en: <qt>Enlarge Font<br /><br />Make the font in this window bigger. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
kk: <qt>Қаріпті ұлғайту<br /><br />Осы терезедегі қаріпті ұлғайту. Қаріптің өлшемдер мәзірін көру үшін тышқанның батырмасын басып ұстап тұрыңыз.</qt>

en: Shrink Font
kk: Қаріпті кішірейту

en: <qt>Shrink Font<br /><br />Make the font in this window smaller. Click and hold down the mouse button for a menu with all available font sizes.</qt>
kk: <qt>Қаріпті кішірейту<br /><br />Осы терезедегі қаріпті кішірейту. Қаріптің өлшемдер мәзірін көру үшін тышқанның батырмасын басып ұстап тұрыңыз.</qt>

en: <qt>Find text<br /><br />Shows a dialog that allows you to find text on the displayed page.</qt>
kk: <qt>Мәтінді табу<br /><br />Көрсетілген беттегі мәтінді іздеу диалогы.</qt>

en: <qt>Find next<br /><br />Find the next occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
kk: <qt>Келесісін табу<br /><br /><b>Мәтінді табу</b> дегенімен табылған мәтіннің келесі үзіндісін іздеу.</qt>

en: <qt>Find previous<br /><br />Find the previous occurrence of the text that you have found using the <b>Find Text</b> function.</qt>
kk: <qt>Алдыңғысын табу<br /><br /><b>Мәтінді табу</b> дегенімен табылған мәтіннің алдыңғы үзіндісін іздеу.</qt>

en: Find Text as You Type
kk: Теру кезінде мәтінді іздеу

en: This shortcut shows the find bar, for finding text in the displayed page. It cancels the effect of "Find Links as You Type", which sets the "Find links only" option.
kk: Бұл тіркесім көрсетілген бетте бір мәтінді іздеу панелін шығарады. "Тек сілтемелері іздеу" параметрін орнатқан "Теру кезінде сілтемелерді іздеу" дегеннің  күшін жойяды.

en: Find Links as You Type
kk: Теру кезінде сілтемелерді іздеу

en: This shortcut shows the find bar, and sets the option "Find links only".
kk: Бұл тіркесім іздеу панелін шығарады да, "Тек сілтемелері іздеу" параметрін орнатады.

en: <qt>Print Frame<br /><br />Some pages have several frames. To print only a single frame, click on it and then use this function.</qt>
kk: <qt>Фреймді басып шығару.<br /><br />Кейбір беттерде бірнеше фреймдер болуы мүмкін. Тек бір фреймді басып шығару үшін, оны түртіңіз де осы функцияны қолданыңыз.</qt>

en: Toggle Caret Mode
kk: Енгізіп/Үстінен жазу күйін ауыстыру

en: The fake user-agent '%1' is in use.
kk: Жалған '%1' пайдаланушы-агенті қолдануда.

en: This web page contains coding errors.
kk: Бұл веб-бетте код қатесі бар.

en: &Hide Errors
kk: Қа&телерді жасыру

en: &Disable Error Reporting
kk: &Қателер туралы хабарлау рұқсат етілмесін

en: <qt><b>Error</b>: %1: %2</qt>
kk: <qt><b>Қате</b>: %1: %2</qt>

en: <qt><b>Error</b>: node %1: %2</qt>
kk: <qt><b>Қате</b>: торабы %1: %2</qt>

en: Display Images on Page
kk: Беттегі кескіндерді көрсету

en: Error: %1 - %2
kk: Қате: %1 - %2

en: The requested operation could not be completed
kk: Талап етілген әрекет аяқталмады

en: Technical Reason:
kk: Техникалық себебі:

en: Details of the Request:
kk: Талаптың егжей-текжейі:

en: Protocol: %1
kk: Протоколы: %1

en: Date and Time: %1
kk: Күні мен уақыты: %1

en: Additional Information: %1
kk: Қосымша ақпарат: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Description:
kk: Сипаттамасы:

en: Possible Causes:
kk: Мүмкін себептері:

en: Possible Solutions:
kk: Мүмкін шешімдері:

en: Page loaded.
kk: Бет жүктелді.

en: %1 Image of %2 loaded. | %1 Images of %2 loaded.
kk[0]: %2 кескіннің %1 кескіні жүктелді.

en: Automatic Detection
kk: Автоматты түрде байқау

en:  (In new window)
kk:  (Жаңа терезеде)

en: Symbolic Link
kk: Символдық сілтеме

en: %1 (Link)
kk: %1 (Сілтеме)

en: %2 (%1 byte) | %2 (%1 bytes)
kk[0]: %2 (%1 байт)

en: %2 (%1 K)
kk: %2 (%1 К)

en:  (In other frame)
kk:  (басқа фреймде)

en: Email to:
kk: Эл.пошта кімге:

en:  - Subject:
kk:  - Тақырыбы:

en:  - CC:
kk:  - Көшірмесі кімге:

en:  - BCC:
kk:  - Жасырын кімге:

en: Save As
kk: Былай сақтау

en: <qt>This untrusted page links to<br /><b>%1</b>.<br />Do you want to follow the link?</qt>
kk: <qt>Осы сенім артылмаған бетте<br /><b>%1</b>.<br />сілтемесі бар: Сілтемеге еру керек пе?</qt>

en: Follow
kk: Еру

en: Frame Information
kk: Фрейм мәліметі

en:    <a href="%1">[Properties]</a>
kk:   <a href="%1">[Қасиеттері]</a>

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Quirks
kk: Өзгеше

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Almost standards
kk: Стандарт дерлік

[ctx: HTML rendering mode (see http://en.wikipedia.org/wiki/Quirks_mode)]
en: Strict
kk: Қатаң

en: Save Background Image As
kk: Ая кескінін былай сақтау

en: The peer SSL certificate chain appears to be corrupt.
kk: Қарсы хосттың SSL куәлік тізбегі бүлінген сияқты.

en: Save Frame As
kk: Фреймді былай сақтау

en: &Find in Frame...
kk: &Фреймде іздеу...

en: Warning:  This is a secure form but it is attempting to send your data back unencrypted.
    A third party may be able to intercept and view this information.
    Are you sure you wish to continue?
kk: Ескерту: бұл қорғалған пішін, бірақ ол деректеріңізді шифрланбаған түрде қайтаруға әрекеттеніп жатыр.
    Бөтендер бұл ашық ақпаратты сығалауы мүмкін.
    Бола берсін бе?

en: Network Transmission
kk: Желі арқылы беру

en: &Send Unencrypted
kk: &Шифрламай жіберу

en: Warning: Your data is about to be transmitted across the network unencrypted.
    Are you sure you wish to continue?
kk: Ескерту: Деректеріңіз желі арқылы шифрланбаған түрде жіберудің алдында.
    Бола берсін бе?

en: This site is attempting to submit form data via email.
    Do you want to continue?
kk: Бұл сайт деректер пішінді эл.пошта арқылы жіберуге әрекет жасап жатыр.
    Бола берсін бе?

en: &Send Email
kk: &Эл.поштаны жіберу

en: <qt>The form will be submitted to <br /><b>%1</b><br />on your local filesystem.<br />Do you want to submit the form?</qt>
kk: <qt>Пішін жергілікті файлдық жүйенің <br /><b>%1</b><br />дегеніне жіберілетін болады. <br />Пішінді жібергіңіз келе ме?</qt>

en: This site attempted to attach a file from your computer in the form submission. The attachment was removed for your protection.
kk: Сайтқа жіберу пішіміндегі деректерге жергілікті файлды тіркеу әрекеті. Қауіпсіздігіңіз үшін тіркелген файл жойылды.

en: (%1/s)
kk: (%1/с)

en: Security Warning
kk: Қауіпсіздік ескерту

en: <qt>Access by untrusted page to<br /><b>%1</b><br /> denied.</qt>
kk: <qt>Сенімсіз<br /><b>%1</b><br />бетпен қатынасуға тыйым салынды.</qt>

en: The wallet '%1' is open and being used for form data and passwords.
kk: '%1' әмияны ашық және деректер мен парольді енгізу үшін қолданылады.

en: &Close Wallet
kk: &Әмиянды жабу

en: &Allow storing passwords for this site
kk: Бұл сайт парольдерін сақтау &рұқсат етілсін

en: Remove password for form %1
kk: %1 пішіннің паролін өшіру

en: JavaScript &Debugger
kk: JavaScript &жөндегіші

en: This page was prevented from opening a new window via JavaScript.
kk: Беттің Javascript-ті арқылы жаңа терезе ашу әрекеті болдырылмады.

en: Popup Window Blocked
kk: Қалқымалы терезе бұғатталды

en: This page has attempted to open a popup window but was blocked.
    You can click on this icon in the status bar to control this behavior
    or to open the popup.
kk: Бұл бет қалқымалы терезені ашу әрекетін жасады, бірақ ол бұғатталған.
    Бұны басқару немесе қалқымалыны ашу үшін күй жолағындағы
    таңбашасын түртіңіз.

en: &Show Blocked Popup Window | &Show %1 Blocked Popup Windows
kk[0]: Бұғ&аталған %1 қалқымалы терезе көрсетілсін

en: Show Blocked Window Passive Popup &Notification
kk: &Бұғатталған терезе туралы әрекетсіз қалқымалы ескерту көрсетілсін

en: &Configure JavaScript New Window Policies...
kk: &JavaScript жаңа терезе ашу ережесін баптау...

en: <qt><p><strong>'Print images'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, images contained in the HTML page will be printed. Printing may take longer and use more ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, only the text of the HTML page will be printed, without the included images. Printing will be faster and use less ink or toner.</p> </qt>
kk: <qt><p><strong>Кескіндерді басу</strong></p><p>Егер бұл көзі белгіленіп тұрса, HTML беттегі кескіндер мәтінмен бірге басып шығарылатын болады. Бірақ олармен бірге басылу ұзарады да сия не тонер көбірек жұмсалады.</p><p>Егер бұл көзі бос болса, онда тек HTML беттің мәтіні ғана басып шығарылады. Мұңдай жағдайда басып шығару қысқарады және сия не тонер үнемделеді.</p> </qt>

en: <qt><p><strong>'Print header'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will contain a header line at the top of each page. This header contains the current date, the location URL of the printed page and the page number.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will not contain such a header line.</p> </qt>
kk: <qt><p><strong>Айдарды басу</strong></p><p>Егер осы көзі белгіленіп тұрса, HTML құжаттың әрбір бетінің жоғарында басылған күні, осы беттің адресі (URL) және беттің нөмірі мен жалпы беттердің саны басылған айдар болады.</p><p>Егер осы көзі бос болса бұндай айдар басылмайды.</p></qt>

en: <qt><p><strong>'Printerfriendly mode'</strong></p><p>If this checkbox is enabled, the printout of the HTML document will be black and white only, and all colored background will be converted into white. Printout will be faster and use less ink or toner.</p><p>If this checkbox is disabled, the printout of the HTML document will happen in the original color settings as you see in your application. This may result in areas of full-page color (or grayscale, if you use a black+white printer). Printout will possibly happen more slowly and will probably use more toner or ink.</p> </qt>
kk: <qt><p><strong>'Басуға бейімделген күйі'</strong></p><p>Егер бұл көзі белгіленіп тұрса, HTML құжат тек ақ-қара түрінде басылады, барлық аясы ақ түріне шығарылады. Басып шығару жылдамырақ болады және сия не тонер аз жұмсалады.</p><p> Егер белгі көзі бос болса, HTML құжатты көрінген түске сәйкес басылады. Мұның нәтижесінде толық түсті бет шығуы мүмкін (немесе принтеріңіз ақ-қара болса сұр аралас). Басып шығару ұзарып, сия не тонер көбірек шығындалады.</p> </qt>

en: HTML Settings
kk: HTML баптауы

en: Printer friendly mode (black text, no background)
kk: Басуға бейімделген күйі (қара мәтін, аясы ақ)

en: Print images
kk: Кескіндерді басу

en: Print header
kk: Айдарды басу

en: Filter error
kk: Сүзгі қатесі

en: Inactive
kk: Белсенді емес

en: %1 (%2 - %3x%4 Pixels)
kk: %1 (%2 - %3x%4 пиксел)

en: %1 - %2x%3 Pixels
kk: %1 - %2x%3 пиксел

en: %1 (%2x%3 Pixels)
kk: %1 (%2x%3 пиксел)

en: Image - %1x%2 Pixels
kk:  %1x%2 пикселді кескін

en: Done.
kk: Дайын.

en: Access Keys activated
kk: Қатынау пернелері белсендірілген

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: JavaScript Errors
kk: JavaScript қателері

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QDialog, KJSErrorDlgBase)
en: This dialog provides you with notification and details of scripting errors that occur on web pages.  In many cases it is due to an error in the web site as designed by its author.  In other cases it is the result of a programming error in Konqueror.  If you suspect the former, please contact the webmaster of the site in question.  Conversely if you suspect an error in Konqueror, please file a bug report at http://bugs.kde.org/.  A test case which illustrates the problem will be appreciated.
kk: Бұл диалогта веб-парақшалардағы скрипттердің қателері көрсетілген.  Көбінде бұл веб-парақшалардағы қателер. Кейбірде Konqueror бағдарламасының қатесі. Біріншісі болса - парақшаның авторларына хабарлаңыз. Егер де бұл Konqueror бағдарламасының қатесі десеңіз - http://bugs.kde.org/ сайтына хабарлаңыз. Хабарда қатені туғызған жағдайдың мысалын келтірген жөн.

en: Embeddable component for multipart/mixed
kk: multipart/mixed-терге арналған ендірілме

en: No handler found for %1.
kk: %1 үшін өңдеуіші табылған жоқ.

en: Play
kk: Айдау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pauseContinueButton)
en: Pause
kk: Аялдату

en: New Web Shortcut
kk: Жаңа Веб-қысқармасы

en: %1 is already assigned to %2
kk: %1 деген %2 дегенге тағайындалған екен

en: Search &provider name:
kk: Іздеу &провайдерінің атауы:

en: New search provider
kk: Жаңа іздеу провайдері

en: UR&I shortcuts:
kk: UR&I қысқармалары:

en: Create Web Shortcut
kk: Веб-қысқарманы құру

en: Directory containing tests, basedir and output directories.
kk: Ішінде сынақтар, негізгі және шығыс каталогтары бар қапшық.

en: Do not suppress debug output
kk: Жөндеу шығысы бұғаталмасын

en: Regenerate baseline (instead of checking)
kk: Негізі қайта құрылсын (тексерудің орнына)

en: Do not show the window while running tests
kk: Сынақтар жегілгенде терезе көрсетілмесін

en: Only run a single test. Multiple options allowed.
kk: Тек жалғыз сынақ жегілсін. Көп параметрлер рұқсатты.

en: Only run .js tests
kk: Тек .js сынақтары жегілсін

en: Only run .html tests
kk: Тек .html сынақтары жегілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Do not use Xvfb
kk: Xvfb пайдаланбасын

en: Put output in &lt;directory&gt; instead of &lt;base_dir&gt;/output
kk: Шығысы &lt;base_dir&gt;/output орнына &lt;directory&gt; қапшығына жазылсын

en: Use &lt;directory&gt; as reference instead of &lt;base_dir&gt;/baseline
kk: Негіздеме &lt;base_dir&gt;/baseline орнына &lt;directory&gt; қапшығына жазылсын

en: Directory containing tests, basedir and output directories. Only regarded if -b is not specified.
kk: Ішінде сынақтар, негізгі және шығыс қапшығы бар қапшық. Тек -b параметрі келтірілмесе ғана күшіне енеді.

en: Relative path to testcase, or directory of testcases to be run (equivalent to -t).
kk: Сынаққа, сынақтарды жегу каталогына (-t параметріне тең) назардағынан апаратын жол.

en: Regression tester for khtml
kk: khtml регрессия сынағы

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, MainWindow)
en: KHTML Regression Testing Utility
kk: KHTML регрессия сынау утилитасы

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, firstTab)
en: Regression testing output
kk: Регрессия сынау шығысы

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, pauseContinueButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, pauseContinueButton)
en: Pause/Continue regression testing process
kk: Регрессия сынау процесің Аялдату/Жалғастыру

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, saveLogButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, saveLogButton)
en: You may select a file where the log content is stored, before the regression testing is started.
kk: Регрессия сынау басталмай тұрып журналы жазылатын файлды таңдауға болады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, saveLogButton)
en: Output to File...
kk: Шығыс файлы...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Regression Testing Status
kk: Регрессия сынау күйі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, secondTab)
en: View HTML Output
kk: HTML шығысын қарау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuSettings)
en: Settings
kk: Баптаулары

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuMain)
en: Tests
kk: Сынақтар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Only Run JS Tests
kk: Тек JS сынақтарын орындау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Only Run HTML Tests
kk: Тек HTML сынақтарын орындау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Do Not Suppress Debug Output
kk: Жөндеу шығысы бұғаталмасын

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Run Tests...
kk: Сынақтарды орындау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Run Single Test...
kk: Жалғыз сынақты орындау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify tests Directory...
kk: Сынақтар каталогын келтіру...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify khtml Directory...
kk: Khtml каталогын келтіру...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusbar)
en: Specify Output Directory...
kk: Шығыс каталогын келтіру...

en: GUI for the khtml regression tester
kk: khtml регрессия сынағының графикалық интерфейсі

en: Available Tests: 0
kk: Қол жетерлік сынақтар: 0

en: Please choose a valid 'khtmltests/regression/' directory.
kk: Дұрыс 'khtmltests/regression/' каталогын таңдаңыз.

en: Please choose a valid 'khtml/' build directory.
kk: Дұрыс 'khtml/' құру каталогын таңдаңыз.

en: Available Tests: %1 (ignored: %2)
kk: Қол жетерлік сынақтар: %1 (елемейтіні: %2)

en: Cannot find testregression executable.
kk: Регрессия сынақ бағдарламасы табылмады.

en: Run test...
kk: Сынақты орындау...

en: Add to ignores...
kk: Елемейтіндерге қосу...

en: Remove from ignores...
kk: Елемейтіндерден өшіру...

en: URL to open
kk: ашатын URL

en: Testkhtml
kk: khtml сынағы

en: a basic web browser using the KHTML library
kk: KHTML жинағын пайдаланатын негізгі веб шолғышы

en: Find &links only
kk: Тек &сілтемелерді іздеу

en: Not found
kk: Табылмады

en: No more matches for this search direction.
kk: Бұл іздеу бағытында сәйкестіктер енді жоқ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: F&ind:
kk: І&дейтіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_next)
en: &Next
kk: &Келесі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_options)
en: Opt&ions
kk: Па&раметрлері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: Do you want to store this password?
kk: Осы пароль сақталсын ба?

en: Do you want to store this password for %1?
kk: %1 паролі жаттап алынсын ба?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_store)
en: &Store
kk: &Сақтау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_neverForThisSite)
en: Ne&ver store for this site
kk: &Бұл сайт үшін ешқашанда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_doNotStore)
en: Do &not store this time
kk: Бұл &ретте сақталмасын

en: Basic Page Style
kk: Беттің негізгі стилі

en: the document is not in the correct file format
kk: құжат файлы дұрыс емес пішімде

en: fatal parsing error: %1 in line %2, column %3
kk: дағдарысты талдау %1 қатесі %2-жолда, %3-бағанда

en: XML parsing error
kk: XML талдау қатесі

en: Unable to start new process.
    The system may have reached the maximum number of open files possible or the maximum number of open files that you are allowed to use has been reached.
kk: Жаңа процесс бастала алмады.
    Бәлкім, жүйеде ашылатын немесе Сізге қолдануға рұксатты файлдар саны шегіне жетті.

en: Unable to create new process.
    The system may have reached the maximum number of processes possible or the maximum number of processes that you are allowed to use has been reached.
kk: Жаңа процесті бастауға болмады.
    Бәлкім, жүйедегі процестер саны немесе Сізге рұксатты процестер саны шегіне жетті.

en: Could not find '%1' executable.
kk: '%1' бағдарламасы табылмады.

en: Could not open library '%1'.
    %2
kk: '%1' жиын файлы ашылмады.
    %2

en: Could not find 'kdemain' in '%1'.
    %2
kk: '%1' дегенде 'kdemain' табылмады.
    %2

en: KDEInit could not launch '%1'
kk: KDEInit '%1' дегенді жеге алмады

en: Could not find service '%1'.
kk: '%1' қызметі табылмады.

en: Service '%1' must be executable to run.
kk: '%1' деген қызмет орындалатын файл болуға тиіс.

en: Service '%1' is malformatted.
kk: '%1' қызметі зақымдалған.

en: Launching %1
kk: %1 жегу

en: Unknown protocol '%1'.
kk: '%1' деген протоколы беймәлім.

en: Error loading '%1'.
kk: '%1' дегеннің жүктеу қатесі.

en: klauncher: This program is not supposed to be started manually.
    klauncher: It is started automatically by kdeinit4.
kk: klauncher: Бұл бағдарлама қолмен іске қосылмайды.
    klauncher: Ол автоматты түрде kdeinit4 арқылы жегіледі.

en: Evaluation error
kk: Есептеу қатесі

en: Range error
kk: Ауықым қатесі

en: Reference error
kk: Сілтеме қатесі

en: Syntax error
kk: Синтаксис қатесі

en: Type error
kk: Түрінің қатесі

en: URI error
kk: URI қатесі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, calc)
en: JS Calculator
kk: JS калькулятор

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, KJSConsole) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, jsConsole)
en: MainWindow
kk: НегізгіТерезе

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <h1>KJSEmbed Documentation Viewer</h1>
kk: <h1>KJSEmbed құтаттамасын қарау</h1>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mExecute)
en: Execute
kk: Орындау

note: i18n: ectx: property (title), widget (QMenu, menuFile)
en: File
kk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Open Script
kk: Скриптті ашу

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Open a script...
kk: Скриптті ашу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Close Script
kk: Скриптті жабу

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Close script...
kk: Скриптті жабу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButtonQuit) i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit
kk: Шығу

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Quit application...
kk: Қолданбадан шығу...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run
kk: Орындау

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run script...
kk: Скриптті орындау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run To...
kk: Мынаған дейін орындау...

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Run to breakpoint...
kk: Тоқтау нүктесі дейін...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step
kk: Қадам

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step to next line...
kk: Келесі жолға аттау...

note: i18n: ectx: property (statusTip), widget (QStatusBar, statusBar)
en: Step execution...
kk: Қадамдап орындау...

en: Utility for running KJSEmbed scripts
kk: KJSEmbed скрипттерін орындау утилитасы

en: (C) 2005-2006 The KJSEmbed Authors
kk: (C) 2005-2006 KJSEmbed авторлары

en: Execute script without gui support
kk: Графикалық интерфейссіз скриптті орындау

en: start interactive kjs interpreter
kk: Интерактивті kjs интерпретаторын жегеді

en: start without KDE KApplication support.
kk: KDE KApplication қолдауысыз жегіледі.

en: Script to execute
kk: Орындайтын скрипт

en: Error encountered while processing include '%1' line %2: %3
kk: '%1' ендіру кезінде %2-жолында қате байқалды: %3

en: include only takes 1 argument, not %1.
kk: кірістірмесі 1 аргументін керек етеді, %1 - дұрыс емес.

en: File %1 not found.
kk: %1 файлы табылмады.

en: library only takes 1 argument, not %1.
kk: Жиын 1 аргументі керек етеді, %1 - дұрыс емес.

en: Alert
kk: Дабыл

en: Confirm
kk: Құптау

en: Bad event handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Type: %4.
kk: Жарамсыз оқиға өңдеушісі: нысан %1 идентификаторы %2 әдісі %3 түрі: %4.

en: Exception calling '%1' function from %2:%3:%4
kk: %2:%3:%4 дегеннен '%1' функциясын шақырғанда ерекше жағдай орын алды

en: Could not open file '%1'
kk: '%1' файлы ашылмады

en: Could not create temporary file.
kk: Уақытша файл құрылмады.

en: %1 is not a function and cannot be called.
kk: %1 деген функция емес, оны шақыруға болмайды.

en: %1 is not an Object type
kk: %1 дегеннің түрі Object емес

en: Action takes 2 args.
kk: Әрекет 2 аргументті керек етеді.

en: ActionGroup takes 2 args.
kk: ActionGroup 2 аргументті керек етеді.

en: Must supply a valid parent.
kk: Дұрыс аталығын келтіру керек.

en: There was an error reading the file '%1'
kk: '%1' файлын оқу кезде бір қате орын алды

en: Could not read file '%1'
kk: '%1' файлы оқылмады

en: Must supply a filename.
kk: Файлдың атауын келтіру керек.

en: '%1' is not a valid QLayout.
kk: '%1' деген дұрыс QLayout емес.

en: Must supply a layout name.
kk: Орналысуның атауын келтіру керек.

en: Wrong object type.
kk: Нысан түрі дұрыс емес.

en: First argument must be a QObject.
kk: Бірінші аргументі QObject болу керек.

en: Incorrect number of arguments.
kk: Аргумент саны келіспейді.

en: The slot asked for %1 argument | The slot asked for %1 arguments
kk[0]: Слотқа %1 аргумент керек

en: but there is only %1 available | but there are only %1 available
kk[0]: бірақ оған %1 аргумент тапсырылған

en: Failure to cast to %1 value from Type %2 (%3)
kk: %2 (%3) түрінен %1 дегенге мәнін беру жаңылысы

en: No such method '%1'.
kk: '%1' деген әдісі жоқ.

en: Call to method '%1' failed, unable to get argument %2: %3
kk: '%1' әдісін шақыру жаңылысы, %2 аргументін алуы болмады: %3

en: Call to '%1' failed.
kk: '%1' дегенді шақыру жаңылысы.

en: Could not construct value
kk: Мәні құрылмады

en: Not enough arguments.
kk: Аргументтер жетіспейді.

en: Failed to create Action.
kk: Әрекетті құру жаңылысы.

en: Failed to create ActionGroup.
kk: Әрекет тобын құру жаңылысы.

en: No classname specified
kk: Кластың атауы келтірілмеген

en: Failed to create Layout.
kk: Орналысу жаңылысы.

en: No classname specified.
kk: Кластың атауы келтірілмеген.

en: Failed to create Widget.
kk: Интерфейс бөлшегін құру жаңылысы.

en: Could not open file '%1': %2
kk: '%1' файлы ашылмады: %2

en: Failed to load file '%1'
kk: '%1' файлын жүктеу жаңылысы

en: '%1' is not a valid QWidget.
kk: '%1' дұрыс QWidget емес.

en: Must supply a widget name.
kk: Интерфейс бөлшегінің атауын келтіру керек.

en: Bad slot handler: Object %1 Identifier %2 Method %3 Signature: %4.
kk: Жарамсыз слот өңдеушісі: нысан %1 идентификаторы %2 әдісі %3 қолтаңбасы: %4.

en: Exception calling '%1' slot from %2:%3:%4
kk: %2:%3:%4 дегеннен '%1' слотын шақығанда ерекше жағдай орын алды

en: loading %1
kk: %1 жүктеуі

[ctx: describes the feed of the latest posted entries]
note: i18n("Unsorted")); Currently this is used for latest
en: Latest
kk: Соңғылары

en: Highest Rated
kk: Ұпайы ең жоғары

en: Most Downloads
kk: Жиі жүктеліп алынатындар

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and retrieve the available keys. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
kk: <qt><i>gpg</i> бағдарламасын жегіп бар кілттерге қол жеткізуі болмады. <i>gpg</i> бағдарламасы орнатылғанын тексеріңіз, әйтпесе жүктеп алынған ресурстарды тексеру мүмкін емес.</qt>

en: <qt>Enter passphrase for key <b>0x%1</b>, belonging to<br /><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />:</qt>
kk: <qt><i>%2&lt;%3&gt;</i><br />дегенге тиесілі <b>0x%1</b> кілтінің кілт тізбегін келтіріңіз<br />:</qt>

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and check the validity of the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise verification of downloaded resources will not be possible.</qt>
kk: <qt><i>gpg</i> бағдарламасын жегіп файлдың дұрыстығын тексеруі болмады. <i>gpg</i> бағдарламасы орнатылғанын тексеріңіз, әйтпесе жүктеп алынған ресурстарды тексеру мүмкін емес.</qt>

en: Select Signing Key
kk: Қолтаңбалау кілтін таңдау

en: Key used for signing:
kk: Қолтаңбалауға қолданылған кілт:

en: <qt>Cannot start <i>gpg</i> and sign the file. Make sure that <i>gpg</i> is installed, otherwise signing of the resources will not be possible.</qt>
kk: <qt><i>gpg</i> бағдарламасын жегіп файлды қолтаңбалауы болмады. <i>gpg</i> бағдарламасы орнатылғанын тексеріңіз, әйтпесе ресурстарды қолтаңбалау мүмкін емес.</qt>

en: Get Hot New Stuff
kk: Жаңа нәрселерді үлестіру

[ctx: Program name followed by 'Add On Installer']
en: %1 Add-On Installer
kk: %1 қоспасының орнатқышы

en: Add Rating
kk: Ұпайын қосу

en: Add Comment
kk: Пікірін жазу

en: View Comments
kk: Түсініктемелерін қарау

en: Timeout. Check Internet connection.
kk: Күту уақыты бітті: Интернетке қосылымын тексеріңіз.

en: Entries failed to load
kk: Жүктеу жаңылысы

en: Server: %1
kk: Сервері: %1

en: <br />Provider: %1
kk: <br />Провайдері: %1

en: <br />Version: %1
kk: <br />Нұсқасы: %1

en: Provider information
kk: Провайдер мәліметі

en: Could not install %1
kk: %1 деген орнатылмады

en: Get Hot New Stuff!
kk: Жаңа нәрселерді үлестіру!

en: There was an error loading data providers.
kk: Дерек провайдерлерді жүктегенде қате пайда болды.

en: A protocol fault has occurred. The request has failed.
kk: Протокол жаңылысы. Сұрау доғарылды.

en: A network error has occurred. The request has failed.
kk: Желі жаңылысы. Сұрау доғарылды.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Source:
kk: Қ&айдан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: &Order by:
kk: &Келесі бойынша реттеу:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, m_searchEdit)
en: Enter search phrase here
kk: Мұнда іздейтін сөйлемді келтіріңіз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_collaborationButton)
en: Collaborate
kk: Ынтымақтастық

en: Rating:
kk: Ұпайы:

en: Downloads:
kk: Жүктеп алу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: Install
kk: Орнату

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, uninstallButton)
en: Uninstall
kk: Орнатудан шығару

en: <p>No Downloads</p>
kk: <p>Жүктеп алатындар жоқ</p>

en: <p>Downloads: %1</p>
kk: <p>Жүктеп алатындар: %1</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, updateButton) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioUpdate)
en: Update
kk: Жаңарту

en: Rating: %1
kk: Бағалауы: %1

en: No Preview
kk: Нобайы жоқ

en: Loading Preview
kk: Нобайын жүктеу

en: Comments
kk: Түсініктемелері

en: Changelog
kk: Өзгерту тарихы

en: Switch version
kk: Нұсқасын ауыстыру

en: Contact author
kk: Қатынау авторы

en: Collaboration
kk: Ынтымақтастық

en: Translate
kk: Аудару

en: Subscribe
kk: Жазылу

en: Report bad entry
kk: Жарамсыз туралы хабарлау

en: Send Mail
kk: Поштаны жіберу

en: Contact on Jabber
kk: Jabber арқылы байланысу

en: Provider: %1
kk: Провайдері: %1

en: Version: %1
kk: Нұсқасы: %1

en: The removal request was successfully registered.
kk: Алып тастауды сурау сәтті тіркелді.

en: Removal of entry
kk: Нәрсені алып тастау

en: The removal request failed.
kk: Алып тастауды сұрау жаңылысы.

en: The subscription was successfully completed.
kk: Жазылу сәтті өтті.

en: Subscription to entry
kk: Нәрсеге жазылу

en: The subscription request failed.
kk: Жазылу жаңылысы.

en: The rating was submitted successfully.
kk: Бағалау сәтті өтті.

en: Rating for entry
kk: Нәрсені бағалау

en: The rating could not be submitted.
kk: Бағалау өтпеді.

en: The comment was submitted successfully.
kk: Пікір сәтті тапсырылды.

en: Comment on entry
kk: Нәрсе туралы пікір

en: The comment could not be submitted.
kk: Пікір тапсырылмады.

en: KNewStuff contributions
kk: KNewStuff үлестерін қосу

en: This operation requires authentication.
kk: Әрекет аутентификациялауды қажет етеді.

en: Version %1
kk: %1 нұсқасы

en: Leave a comment
kk: Пікірін білдіру

en: User comments
kk: Пайдаланушы пікірлері

en: Rate this entry
kk: Осы нәрсені бағалаңыз

en: Translate this entry
kk: Осы жазуды аудару

en: Payload
kk: Пайдалысы

en: Download New Stuff...
kk: Жаңа нәрсені жүктеп алу...

en: Hot New Stuff Providers
kk: Жаңа нәрселерді үлестіру провайдерлері

en: Please select one of the providers listed below:
kk: Тізімінен бір провайдерді таңдаңыз:

en: No provider selected.
kk: Провайдер таңдалмаған.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UploadDialog)
en: Share Hot New Stuff
kk: Жаңа нәрселерімен бөлісу

[ctx: Program name followed by 'Add On Uploader']
en: %1 Add-On Uploader
kk: %1 дегеннің қоспа жүктеп бергіші

en: Please put in a name.
kk: Атын келтіріңіз.

en: Old upload information found, fill out fields?
kk: Бұрынғы мәліметі табылды. Өрістері сонымен толтырылсын ба?

en: Fill Out
kk: Толтыру

en: Do Not Fill Out
kk: Керегі жоқ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Author:
kk: Авторы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Email address:
kk: Эл.пошта адресі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: License:
kk: Лицензиясы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Preview URL:
kk: Қарап-шығу URL:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Language:
kk: Тілі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: In which language did you describe the above?
kk: Жоғарда келтіргеніңіз қай тілде?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Please describe your upload.
kk: Жүктеп беретіңізді сипаттаңыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Summary:
kk: Мазмұндамасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Please give some information about yourself.
kk: Өзіңіз туралы мәліметті беріңіз.

[ctx: the price of a download item, parameter 1 is the currency, 2 is the price]
en: This item costs %1 %2.
    Do you want to buy it?
kk: Бұның бағасы %1 %2.
    Сатып алмақсыз ба?

en: Your account balance is too low:
    Your balance: %1
    Price: %2
kk: Есеп-шотта ақшаңыз аз:
    Балансыңызда: %1
    Бағасы: %2

[ctx: voting for an item (good/bad)]
en: Your vote was recorded.
kk: Дауысыңыз жазып алынды.

en: You are now a fan.
kk: Сүйермен тізіміне кірдіңіз.

en: Network error. (%1)
kk: Желі қатесі. (%1)

en: Too many requests to server. Please try again in a few minutes.
kk: Серверге тым көп сұраныс түсті. Бірнеше минуттан кейін қайталап көріңіз.

en: Unknown Open Collaboration Service API error. (%1)
kk: Open Collaboration қызметінің API беймәлім қатесі. (%1)

en: Initializing
kk: Орнату

en: Configuration file not found: "%1"
kk: Баптау файлы табылмады: "%1"

en: Configuration file is invalid: "%1"
kk: Баптау файлы жарамсыз: "%1"

en: Loading provider information
kk: Үлестіруші мәліметін жүктеу

en: Could not load get hot new stuff providers from file: %1
kk: Келесі файлдан жаңа нәрселер үлестірушілер алынбады: %1

en: Error initializing provider.
kk: Үлестіруші мәліметінің қатесі.

en: Loading data
kk: Деректерді жүктеу

en: Loading data from provider
kk: Үлестірушіден деректерді жүктеп алу

en: Loading of providers from file: %1 failed
kk: Үлестірушілерін %1 файынан табу жаңылысы

en: Loading one preview | Loading %1 previews
kk[0]: %1 нобайын жүктеу

en: Installing
kk: Орнату

en: Invalid item.
kk: Жарамсыз нәрсе.

en: Download of item failed: no download URL for "%1".
kk: Жүктеп беру жаңылысы: URL-ден "%1" жүктеуі болмады.

en: Download of "%1" failed, error: %2
kk: "%1" жүктеуі болмады, қатесі: %2

en: The downloaded file is a html file. This indicates a link to a website instead of the actual download. Would you like to open the site with a browser instead?
kk: Жүктеп алынғаны html файл. Бұл жүктейтінін орына веб-сайт сілтемесі болып шыққаны. Сол сайтты шолғышта ашуды қалайсыз ба?

en: Possibly bad download link
kk: Бәлкім, жүктеп алу сілтемесі дүрыс емес.

en: Downloaded file was a HTML file. Opened in browser.
kk: Жүктеп алғаны HTML файлы. Ол шолғышта ашылды.

en: Could not install "%1": file not found.
kk: "%1" деген орнатылмады: файлы жоқ.

en: Overwrite existing file?
kk: Файл үстінен жазыла берсін бе?

en: Download File
kk: Жүктеп алатын файл

en: Icons view mode
kk: Таңбашалы көрініс

en: Details view mode
kk: Егжей-тегжейлі көрініс

en: All Providers
kk: Барлық провайдерлері

en: All Categories
kk: Барлық санаттар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_providerLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Provider:
kk: Провайдері:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_categoryLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mCategoryLabel)
en: Category:
kk: Санаты:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, newestRadio)
en: Newest
kk: Ең жаңасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, ratingRadio)
en: Rating
kk: Ұпайы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mostDownloadsRadio)
en: Most downloads
kk: Жиі жүктеп алынатындар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, installedRadio)
en: Installed
kk: Орнатылған

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, orderLabel)
en: Order by:
kk: Келесі бойынша реттеу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Search:
kk: Іздейтіні:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, homepageLabel)
en: <a href="http://opendesktop.org">Homepage</a>
kk: <a href="http://opendesktop.org">Мекен парағы</a>

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, becomeFanButton)
en: Become a Fan
kk: Сүйермен болу

en: Details for %1
kk: %1 егжей-тегжейі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceLabel_2)
en: Changelog:
kk: Өзгерту тарихы

[ctx: A link to the description of this Get Hot New Stuff item]
en: Homepage
kk: Мекен парақшасы

[ctx: A link to make a donation for a Get Hot New Stuff item (opens a web browser)]
en: Make a donation
kk: Демеушілік ету

[ctx: A link to the knowledgebase (like a forum) (opens a web browser)]
en: Knowledgebase (no entries) | Knowledgebase (%1 entries)
kk[0]: Білім қоры (%1 жазуы)

[ctx: Tooltip for a link in a dialog]
en: Opens in a browser window
kk: Шолғыштың терезедесінде ашу

en: Rating: %1%
kk: Бағалауы: %1%

[ctx: Show the author of this item in a list]
en: By <i>%1</i>
kk: <i>%1</i> бойынша

[ctx: fan as in supporter]
en: 1 fan | %1 fans
kk[0]: %1 жанкүйер

en: 1 download | %1 downloads
kk[0]: %1 рет жүктеп алынған

en: Updating
kk: Жаңарту

en: Install Again
kk: Қайта орнату

en: Fetching license data from server...
kk: Серверден лицензия дерегін алу...

en: Fetching content data from server...
kk: Серверден мазмұнның дерегін алу...

en: Register a new account
kk: Жаңа тіркелгіні құру

en: Checking login...
kk: Кіру мәліметін тексеру...

en: Fetching your previously updated content...
kk: Серверден алдында жаңартылған мазмұнын алу...

en: Could not verify login, please try again.
kk: Кіре алмадыңыз. Қайталап көріңіз.

en: Fetching your previously updated content finished.
kk: Алдында жаңартылған мазмұның алуы болды.

en: Fetching content data from server finished.
kk: Серверден мазмұнның декектерін алуы аяқталды.

[ctx: A link to the website where the get hot new stuff upload can be seen]
en: Visit website
kk: Веб-сайтқа жолығу

en: File not found: %1
kk: %1 файлы табылмады.

en: Upload Failed
kk: Жүктеп беруі жаңылды

en: The server does not recognize the category %2 to which you are trying to upload. | The server does not recognize any of the categories to which you are trying to upload: %2
kk[0]: Жүктеп бермек бір де бір санаттағыларыңызды сервер танымады: %2

en: The selected category "%1" is invalid.
kk: Таңдаған "%1" санаты  дұрыс емес.

en: Select preview image
kk: Нобай кескінін таңдау

en: There was a network error.
kk: Желіде қате орын алды.

en: Uploading Failed
kk: Жүктеп беру жаңылды

en: Authentication error.
kk: Аутентификация қатесі.

en: Upload failed: %1
kk: Жүктеп беру жаңылысы: %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadFileLabel)
en: File to upload:
kk: Жүктеп беретін файл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNewUpload)
en: New Upload
kk: Жаңа жүктеп беруі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Please fill out the information about your upload in English.
kk: Жүктеп беретінің туралы мәліметтін ағылшынша толтырыңыз.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mNameEdit)
en: Name of the file as it will appear on the website
kk: Веб-сайтта көрсетілетін түрдегі файлдың атауы

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mNameEdit)
en: This should clearly describe the file content. It can be the same text as the title of the kvtml file.
kk: Бұл файл мазмұның анық сипаттауы болу керек. Мәтіні kvtml файлдағындай болу мүмкін.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Preview Images
kk: Нобай кескіндері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview1Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview3Button) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, changePreview2Button)
en: Select Preview...
kk: Нобайын таңдау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, priceCheckBox)
en: Set a price for this item
kk: Осы нысанның бағасын орнату

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, priceGroupBox)
en: Price
kk: Бағасы

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceLabel)
en: Price:
kk: Бағасы:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, priceReasonLabel)
en: Reason for price:
kk: Бағасының негіздемесі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contentWebsiteLinkLabel)
en: Fetch content link from server
kk: Серверден мазмұнның сілтемесін алу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, creatingContentLabel)
en: Create content on server
kk: Серверде мазмұның құру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, creatingContentLabel_2)
en: Upload content
kk: Мазмұның жүктеп беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview1Label)
en: Upload first preview
kk: Бірінші нобайын жүктеп беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Note: You can edit, update and delete your content on the website.
kk: Ескерту: Сайттағы мазмұныңызды өңдей, жаңарта, өшіре аласыз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview2Label)
en: Upload second preview
kk: Екінші нобайын жүктеп беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadPreview3Label)
en: Upload third preview
kk: Үшінші нобайын жүктеп беру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: I ensure that this content does not violate any existing copyright, law or trademark. I agree for my IP address to be logged. (Distributing content without the permission of the copyright holder is illegal.)
kk: Мен, бұның мазмұны ешбір қорғалған авторлық құқығын, заңды, тіркелген сауда белгі құқығын бұзбайтынын растаймын. Менің IP адресім жазылып алынатына келісім беремін. (Мазмұның авторлық құқық иесінің рұқсатысыз тарату заңсыз.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, uploadButton)
en: Start Upload
kk: Жүктеп беруді бастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Sound_check)
en: Play a &sound
kk: Дыбысты &шығару

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Sound_select)
en: Select the sound to play
kk: Шығаратын дыбысты таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Popup_check)
en: Show a message in a &popup
kk: Хабарлама қ&алқымалы терезде көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Logfile_check)
en: Log to a file
kk: Журналын файлға жазу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Taskbar_check)
en: Mark &taskbar entry
kk: Құ&ралды белгілеу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Execute_check)
en: Run &command
kk: &Команданы орындау

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, Execute_select)
en: Select the command to run
kk: Орындайтын команданы таңдаңыз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, KTTS_check)
en: Sp&eech
kk: Сөйл&еу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, KTTS_combo) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, KTTS_select)
en: <qt>Specifies how Jovie should speak the event when received.  If you select "Speak custom text", enter the text in the box.  You may use the following substitution strings in the text:<dl><dt>%e</dt><dd>Name of the event</dd><dt>%a</dt><dd>Application that sent the event</dd><dt>%m</dt><dd>The message sent by the application</dd></dl></qt>
kk: <qt>Оқиға пайда болғанда Jovie не айтатынын келтіріңіз. Егер "Өзімнің мәтінім айтылсын" дегенді таңдасаңыз, өрісіне мәтінді келтіріңіз. Мәтінде келесі айнымалыларды қолдануға болады: <dl><dt>%e</dt><dd>Оқиғаның атауы</dd> <dt>%a</dt><dd>Оқиғаны тудырған қолданба</dd> <dt>%m</dt><dd>Қолданба жіберген хабарламасы</dd></dl></qt>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Event Message
kk: Оқиганың хабарламасын дауыстау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Event Name
kk: Оқиганың атауын дауыстау

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, KTTS_combo)
en: Speak Custom Text
kk: Оқиганың атауын дауыстау

en: Configure Notifications
kk: &Құлақтандыруларды баптау...

[ctx: State of the notified event]
en: State
kk: Күйі

[ctx: Title of the notified event]
en: Title
kk: Атауы

[ctx: Description of the notified event]
en: Description
kk: Сипаттамасы

en: <qt>Do you want to search the Internet for <b>%1</b>?</qt>
kk: <qt><b>%1</b> дегенді Интернетте іздеуді қалайсыз ба?</qt>

en: Internet Search
kk: Интернетте іздеу

en: &Search
kk: &Іздеу

[ctx: @label Type of file]
en: Type: %1
kk: Түрі: %1

[ctx: @label:checkbox]
en: Remember action for files of this type
kk: Бұл файл түрінің амалы жаттап алынсын

[ctx: @label:button]
en: &Open with %1
kk: %1 дегенмен &ашу

[ctx: @action:inmenu]
en: Open &with %1
kk: %1 д&егенмен ашу

[ctx: @info]
en: Open '%1'?
kk: '%1' ашылсын ба?

[ctx: @label:button]
en: &Open with...
kk: Мынамен &ашу...

[ctx: @label:button]
en: &Open with
kk: Мынамен &ашу

[ctx: @label:button]
en: &Open
kk: &Ашу

[ctx: @label File name]
en: Name: %1
kk: Атауы: %1

[ctx: @info:whatsthis]
en: This is the file name suggested by the server
kk: Бұл сервер ұсынған файл атауы

en: Do you really want to execute '%1'?
kk: Шынымен '%1' дегенді орындағыңыз келе ме?

en: Execute File?
kk: Файлды орындау керек пе?

en: Accept
kk: Қабылдау

en: Reject
kk: Бас тарту

en: Untitled
kk: Аталмаған

en: The document "%1" has been modified.
    Do you want to save your changes or discard them?
kk: "%1" деген құжат өзгертілген.
    Өзгерістер сақталсын ба, ысырып тасталсын ба?

en: Close Document
kk: Құжатты жабу

en: Error reading from PTY
kk: PTY-ден қате оқылым

en: Error writing to PTY
kk: PTY-ге қате жазылым

en: PTY operation timed out
kk: PTY күту мерзімі бітті

en: Error opening PTY
kk: PTY ашу қатесі

en: KDE application to run Kross scripts.
kk: Kross скрипттерін орындайтын KDE қолданбасы.

en: Run Kross scripts.
kk: Kross скрипттерін орындау.

en: Scriptfile
kk: Скрипт файлы

en: Scriptfile "%1" does not exist.
kk: %1 скрипт файлы жоқ.

en: Failed to determine interpreter for scriptfile "%1"
kk: "%1" скрипт файлы үшін лайық интерпретаторы анықталмады

en: Failed to open scriptfile "%1"
kk: "%1" скрипт файлын ашу жаңылысы

en: Failed to load interpreter "%1"
kk: "%1" интерпретаторын жүктеу жаңылысы

en: No such interpreter "%1"
kk: "%1" интерпретаторы жоқ

en: Failed to create script for interpreter "%1"
kk: "%1" интерпретаторы үшін скриптті құру кездегі жаңылыс

en: Level of safety of the Ruby interpreter
kk: Ruby интерпретаторының қауіпсіздік деңгейі

en: Cancel?
kk: Қайттық па?

en: No such function "%1"
kk: "%1" функциясы жоқ

en: Text:
kk: Мәтіні:

en: Comment:
kk: Түсініктемесі:

en: Icon:
kk: Таңбашасы:

en: Interpreter:
kk: Интерпретаторы:

en: File:
kk: Файл:

en: Execute the selected script.
kk: Таңдалған скрипттің орындау

en: Stop execution of the selected script.
kk: Таңдалған скрипттің орындауын тоқтату

en: Edit...
kk: Өңдеу...

en: Edit selected script.
kk: Таңдалған скриптті өңдеу.

en: Add...
kk: Қосу...

en: Add a new script.
kk: Жаңа скриптті қосу.

en: Remove selected script.
kk: Таңдалған скриптті өшіру.

en: Edit
kk: Өңдеу

[ctx: @title:group Script properties]
en: General
kk: Жалпы

en: The module %1 could not be found.
kk: %1 модулі табылмады.

en: <qt><p>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 could not be found.</p></qt>
kk: <qt><p>Диагностика:<br />%1 desktop файлы табылмады.</p></qt>

en: The module %1 is disabled.
kk: %1 модулі бұғатталған.

en: <qt><p>Either the hardware/software the module configures is not available or the module has been disabled by the administrator.</p></qt>
kk: <qt><p>Немесе модуль баптайтын жабдық/бағдарламасы қол жектізбеуде, немесе бұл модульді әкімші бұғаттап тастаған.</p></qt>

en: The module %1 is not a valid configuration module.
kk: %1 модулі дұрыс баптау модулі емес.

en: <qt>The diagnosis is:<br />The desktop file %1 does not specify a library.</qt>
kk: <qt>Диагностика:<br />%1 desctop файлында жиын файлы келтірілмеген.</qt>

en: There was an error loading the module.
kk: Модульді жүктегенде қате пайда болды.

en: <qt>The diagnosis is:<br />%1<p>Possible reasons:</p><ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
kk: <qt>Диагностика:<br />%1<p>Мүмкін себептері:</p><ul> <li>KDE жүйесін соңғы жаңартқандағы қате - алдыңғы нұсқасының басқару модулі қалып қойған</li> <li>Ескі бөтен басқару модулі орнатылған.</li></ul><p>Бұл жағдайларды мұқият тексеріп, қатеге сеп болған модульді жойып көріңіз. Болмаса - жабдықтаушыңызбен байланысыңыз.</p></qt>

en: <qt><p>Possible reasons:<ul><li>An error occurred during your last KDE upgrade leaving an orphaned control module</li><li>You have old third party modules lying around.</li></ul></p><p>Check these points carefully and try to remove the module mentioned in the error message. If this fails, consider contacting your distributor or packager.</p></qt>
kk: <qt><p>Мүмкін себептері:<ul> <li>KDE жүйесін соңғы жаңартқандағы қате - алдыңғы нұсқасының басқару модулі қалып қойған</li><li>Ескі бөтен басқару модулі орнатылған.</li></ul></p><p>Бұл жағдайларды мұқият тексеріп қатеге сеп болған модульді жойып көріңіз. Болмаса - жабдықтаушыңызбен байланысыңыз.</p></qt>

[ctx: Argument is application name]
en: This configuration section is already opened in %1
kk: Бұл баптау модулі әлден %1 дегенде ашылған

en: The settings of the current module have changed.
    Do you want to apply the changes or discard them?
kk: Осы модулінің параметрлері өзгертілген.
    Өзгерістер іске асырылсын ба, әлде ысырып тасталсын ба?

en: Apply Settings
kk: Іске асыру

note: i18n: ectx: label, entry, group (DesktopIcons)
en: Distance between desktop icons
kk: Таңбашалар ара-қашықтығы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (DesktopIcons)
en: The distance between icons specified in pixels.
kk: Пикселдегі таңбашалар ара-қашықтығы.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Widget style to use
kk: Интерфейс бөлшегілердің стилі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: The name of the widget style, for example "keramik" or "plastik". Without quotes.
kk: Интерфес бөлшілелінің стилінің атауы. Мысалы "keramik" немесе "plastik". Тырақшасыз, әрине.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Use the PC speaker
kk: ДК динамигі пайдаланылсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Whether the ordinary PC speaker should be used instead of KDE's own notifications system.
kk: KDE-нің құлақтандыру жүйесінің орнына ДК-ның кәдімгі динамигін пайдалану.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: What terminal application to use
kk: Қай терминал қолданбасын пайдалану

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: Whenever a terminal application is launched this terminal emulator program will be used.
kk: Терминал қолданбасын жеккенде осы терминалдың эмулятор бағдарламасы шақырылады.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fixed width font
kk: Бірқадамды қаріп

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: This font is used when a fixed font is needed. A fixed font has a constant width.
kk: Бірқадамды қаріп керек болғанда осы қаріп пайдаланады. Бірқадамды қаріптің таңбаларының ені бірыңғай.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: System wide font
kk: Жүйелік қаріп

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Font for menus
kk: Мәзірлерінің қаріпі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What font to use for menus in applications.
kk: Қолданбалардағы мәзірлерінің қаріпі.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Color for links
kk: Сілтемелердің түсі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What color links should be that have not yet been clicked on
kk: Жолықпаған сілтемелерінің түсі

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Color for visited links
kk: Жолыққан сілтемелерінің түсі

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Font for the taskbar
kk: Тапсырмалар панелінің қаріпі

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (General)
en: What font to use for the panel at the bottom of the screen, where the currently running applications are.
kk: Әдетте экранның төменіндегі жегілген қолданбалар орналасатын панелінде пайдаланылатын қаріп.

note: i18n: ectx: label, entry, group (General)
en: Fonts for toolbars
kk: Құралдар панелдерінің қаріпі

note: i18n: ectx: label, entry (Desktop Screenshot), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for taking screenshot
kk: Экранды түсіріп алу перне тіркесімі

note: i18n: ectx: label, entry (Enable/Disable Clipboard Actions), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for toggling Clipboard Actions on and off
kk: Алмасу буферінің әрекетін қосу/ажырату перне тіркесімі

note: i18n: ectx: label, entry (Halt without Confirmation), group (Global Shortcuts)
en: Shortcut for shutting down the computer without confirmation
kk: Компьютерді қосымша құптаусыз сөндіру перне тіркесімі

note: i18n: ectx: label, entry (Sort directories first), group (KFileDialog Settings)
en: Show directories first
kk: Алдымен қапшықтар көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Sort directories first), group (KFileDialog Settings)
en: Whether directories should be placed at the top when displaying files
kk: Файлдар тізімінде алдымен каталогтар көрсетіледі

note: i18n: ectx: label, entry (Recent URLs), group (KFileDialog Settings)
en: The URLs recently visited
kk: Жуырда ашылған URL сілтемелері

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Recent URLs), group (KFileDialog Settings)
en: Used for auto-completion in file dialogs, for example
kk: Автотолтыруға пайдаланады, мысалы файл диалогында.

note: i18n: ectx: label, entry (Show Preview), group (KFileDialog Settings)
en: Show file preview in file dialog
kk: Файл диалогында файл нобайы көрсетілсін

note: i18n: ectx: label, entry (Show hidden files), group (KFileDialog Settings)
en: Show hidden files
kk: Жасырын файлдар көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Show hidden files), group (KFileDialog Settings)
en: Whether files starting with a dot (convention for hidden files) should be shown
kk: Атауы нүктеден басталатын (жасырын файл белгісі) файлдарды көрсетілетін қылу

note: i18n: ectx: label, entry (Show Speedbar), group (KFileDialog Settings)
en: Show speedbar
kk: Тездету панелі көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (Show Speedbar), group (KFileDialog Settings)
en: Whether the shortcut icons to the left in the file dialog should be shown
kk: Файл диалогының сол жағында жарлық таңбашаларын көрсетілетін қылу

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: What country
kk: Қай елдің әдеттері бойынша

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Locale)
en: Used to determine how to display numbers, currency and time/date, for example
kk: Сан, ақша, уақыт/күнді қалай көрсету керегін анықтау үшін қолданылады

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: What language to use to display text
kk: Мәтінді қай тілде көрсету

note: i18n: ectx: label, entry, group (Locale)
en: Character used for indicating positive numbers
kk: Оң санды белгілейтін таңба

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Locale)
en: Most countries have no character for this
kk: Елдердің көбінде бұған таңба қолданбайды

note: i18n: ectx: label, entry, group (Paths)
en: Path to the autostart directory
kk: Автобастау қапшығының жолы

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Paths)
en: Path to the directory containing executables to be run on session login
kk: Сеансты бастағанда жегілетін бағдарламалардың қапшығы

note: i18n: ectx: label, entry, group (Socks)
en: Enable SOCKS support
kk: SOCKS қолдауы болсын

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Socks)
en: Whether SOCKS version 4 and 5 should be enabled in KDE's sub systems
kk: KDE-тің ішкі жүйелерінде SOCKS 4 және 5-нұсқаларын қолдануын рұқсат ету

note: i18n: ectx: label, entry, group (Socks)
en: Path to custom SOCKS library
kk: Өзгертілген SOCKS жиын файлының жолы

note: i18n: ectx: label, entry, group (Toolbar style)
en: Highlight toolbar buttons on mouse over
kk: Тышқан меңзеген панелінің батырмасы ерекшеленсін

note: i18n: ectx: label, entry, group (Toolbar style)
en: Show text on toolbar icons
kk: Құрал панелінің таңбашасының жазуы көрсетілсін

note: i18n: ectx: whatsthis, entry, group (Toolbar style)
en: Whether text should be shown in addition to icons on toolbar icons
kk: Құрал панелінің таңбашасына қоса жазуын көрсету

note: i18n: ectx: label, entry (EchoMode), group (Passwords)
en: Password echo type
kk: Парольді жазу түрі

note: i18n: ectx: label, entry (Dialog Size), group (KKeyDialog Settings)
en: The size of the dialog
kk: Диалог терезесінің өлшемі

en: Automatic changes have been performed due to plugin dependencies. Click here for further information
kk: Плагиннің тәуелдіктеріне қарай автоматты түрде өзгерістер енгізілген. Қосымша мәлімет үшін осында түртіңіз.

en: Automatic changes have been performed in order to satisfy plugin dependencies:
kk: Плагиннің тәуелдіктеріне қарай автоматты түрде өзгерістер енгізілген:

en: 
        %1 plugin has been automatically checked because of the dependency of %2 plugin
kk: 
        %1 плагиннің белгісі автоматты түрде қойылды, өйткені ол %2 плагин модуліне тәуелді

en: 
        %1 plugin has been automatically unchecked because of its dependency on %2 plugin
kk: 
        %1 плагин модулінің белгісі автоматты түрде алынып тасталған, өйткені ол %2 плагин модуліне тәуелді

en: Dependency Check
kk: Тәуелділігін тексеру

en: %1 plugin automatically added due to plugin dependencies | %1 plugins automatically added due to plugin dependencies
kk[0]: Плагиннің тәуелдіктеріне қарай %1 плагин автоматты түрде қосылды

en: %1 plugin automatically removed due to plugin dependencies | %1 plugins automatically removed due to plugin dependencies
kk[0]: Плагиннің тәуелдіктеріне қарай %1 плагин автоматты түрде алынып тасталды

en: Search Plugins
kk: Плагиндерді табу

[ctx: Used only for plugins]
en: About %1
kk: %1 туралы

en: Could not load print preview part
kk: Басатынды қапап шығатын бөлшек жүктелмейді

en: Print Preview
kk: Алдын-ала қарап шығу

en: Select Components
kk: Компоненттерді таңдау

en: Enable component
kk: Компоненті рұқсат ету

en: Success
kk: Сәтті өтті

en: Communication error
kk: Байланыс қатесі

en: Invalid type in Database
kk: Деректер қорында жарамсыз нысан түрі

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing. %1 is the query the user entered.]
en: Query Results from '%1'
kk: '%1' дегеннен сұрау нәтижесі

[ctx: @title UDS_DISPLAY_NAME for a KIO directory listing.]
en: Query Results
kk: Сұрау нәтижесі

[ctx: Boolean AND keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the OR keyword.]
en: and
kk: және

[ctx: Boolean OR keyword in desktop search strings. You can add several variants separated by spaces, e.g. retain the English one alongside the translation; keywords are not case sensitive. Make sure there is no conflict with the AND keyword.]
en: or
kk: немесе

en: Nepomuk Resource Class Generator
kk: Nepomuk ресурс класын құру

en: Maintainer
kk: Жетілдірушісі

en: Major cleanup - Personal hero of maintainer
kk: Жалпы тазалау - жетілдіру қаһарманы

en: Verbose output debugging mode.
kk: Шығысы егжейлі жөндеу режімі.

en: Generate simple and fast wrapper classes not based on Nepomuk::Resource which do not provide any data integrity checking
kk: Деректер тұтастығын мүлдем тексермейтін Nepomuk::Resource класын негіздемейтін қарапайым және жылдам орама класын құру

en: Actually generate the code.
kk: Іс жүзінде кодты құру.

en: List all includes (deprecated).
kk: Барлық айдар файлдарын тізімдеу (ескірген тәсіл)

en: List all header files that will be generated via the --writeall command.
kk: --writeall команданың көмегімен құрылатын айдар файлдарын тізімдеу.

en: List all source files that will be generated via the --writeall command.
kk: --writeall команданың көмегімен құрылатын бастапқы файлдарын тізімдеу.

en: The ontology files containing the ontologies to be generated, a space separated list (deprecated: use arguments instead.)
kk: Мазмұнында құрылатын онтологиядан тұратын, бос орындармен бөліктелген онтология файлдар тізімі (ескірген тәсіл - бұның орнына аргументтерді қолданған жөн.)

en: Include path prefix (deprecated)
kk: Жолының префиксін қоса (ескірген тәсіл)

en: Specify the target folder to store generated files into.
kk: Құрылатын файлдарды орналастыратын қапшықты келтіру.

en: Templates to be used (deprecated).
kk: Қолданатын үлгілері (ескірген тәсіл)

en: Optionally specify the classes to be generated. Use option multiple times (defaults to all classes)
kk: Құрылатын кластарды көрсетуге болады. Бұны бірнеше рет істеуге болады (барлық кластар үшін әдетті)

en: Serialization used in the ontology files. Will default to primitive file extension detection.
kk: Онтология файлдар сериялизацияланды. Әдетте файл түрін байқауға қолданады.

en: Set the used visibility in case the classes are to be used in public API. <visibility-name> will be used to construct the export macro name and the export header. By default classes will not be exported.
kk: Кластар ашық (public) API. <visibility-name> интерфейсінде қолданатын болса, көрінетіндігін орнатыңыз, бұл макростың атауын және айдар файлын  экспортағанда қолданады. Әдетте класс экспортталмайды.

en: The ontology files containing the ontologies to be generated.
kk: Мазмұнында онтологиядан тұратын, онтология файлдар құрылады.

[ctx: @title:window]
en: Change Tags
kk: Белгілерін өзгерту

[ctx: @title:window]
en: Add Tags
kk: Белгілерін қосу

[ctx: @label:textbox]
en: Configure which tags should be applied.
kk: Қай белгілер қолданылатынын көрсету

[ctx: @label]
en: Create new tag:
kk: Жаңа белгіні құру:

[ctx: @info]
en: Delete tag
kk: Белгіні өшіру

[ctx: @info]
en: Should the tag <resource>%1</resource> really be deleted for all files?
kk: <resource>%1</resource> белгісін шынымен барлық файлдардан өшірмексіз бе?

[ctx: @title]
en: Delete tag
kk: Белгіні өшіру

[ctx: @action:button]
en: Delete
kk: Өшіру

[ctx: @action:button]
en: Cancel
kk: Қайту

en: Changing annotations
kk: Аңдатпаларды өзгерту

[ctx: @label]
en: Show all tags...
kk: Бүкіл белгілерін көрсету

[ctx: @label]
en: Add Tags...
kk: Белгілерді қосу...

[ctx: @label]
en: Change...
kk: Өзгерту...

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Anytime
kk: Әр кезде

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Today
kk: Бүгін

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Yesterday
kk: Кеше

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Week
kk: Осы аптада

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Week
kk: Өткен аптада

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Month
kk: Осы айда

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Month
kk: Өткен айда

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: This Year
kk: Осы жылда

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources]
en: Last Year
kk: Өткен жылда

[ctx: referring to a filter on the modification and usage date of files/resources that will open a dialog to choose a date range]
en: Custom...
kk: Өзгеше

en: This Week
kk: Осы аптада

en: This Month
kk: Осы айда

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_anytimeButton)
en: Anytime
kk: Әр кезде

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_beforeButton)
en: Before
kk: Алдында

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_afterButton)
en: After
kk: Кейін

[ctx: @option:check An item in a list of resources that allows to query for more resources to put in the list]
en: More...
kk: Қосымша...

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Documents
kk: Құжаттар

[ctx: @option:check A filter on file type - audio files]
en: Audio
kk: Аудио

[ctx: @option:check A filter on file type - media video]
en: Video
kk: Видео

[ctx: @option:check A filter on file type]
en: Images
kk: Кескіндер

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: No priority
kk: Артықшылықсыз

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Last modified
kk: Соңғы өзгертілісі

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Most important
kk: Ең маңызды

[ctx: @option:radio A filter on prioritizing/sorting a selection of resources]
en: Never opened
kk: Ешқашан ашылмаған

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Any Rating
kk: Ұпайына қарамастан

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 1 or more
kk: 1-ші не артық

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 2 or more
kk: 2-ші не артық

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 3 or more
kk: 3-ші не артық

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: 4 or more
kk: 4-ші не артық

[ctx: @option:radio A filter on the rating of a resource]
en: Max Rating
kk: Ұпайы ең көбі

[ctx: @title KCategorizedSortFilterProxyModel grouping for all Nepomukj resources that are of type rdfs:Resource]
en: Miscellaneous
kk: Түрлі басқа

[ctx: @title:column The Nepomuk resource label and icon]
en: Resource
kk: Ресурс

[ctx: @title:column The Nepomuk resource's RDF type]
en: Resource Type
kk: Ресурстың түрі

en: Enter Search Terms...
kk: Іздейтін шарттары...

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Contacts
kk: Контакттар

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Emails
kk: Эл.пошта

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tasks
kk: Тапсырмалар

[ctx: @option:check A filter on resource type]
en: Tags
kk: Тегтер

[ctx: @option:check Do filter on type - show only files]
en: Files
kk: Файлдар

[ctx: @option:check Do filter on type - show everything but files]
en: Other
kk: Басқа

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, JobsBase)
en: ThreadWeaver Jobs Examples
kk: ThreadWeaver тапсырмалар мысалдары

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QWidget, JobsBase)
en: The program executes 100 jobs in 4 threads. Each job waits for a random number of milliseconds between 1 and 1000.
kk: Бұл бағдарлама 100 тапсырмаларды 4 ағынға бөліп орындайды. Әрбір тапсырма 1 мен 1000 милисекунд арасындағы кездейсоқ мезгілде күтеді.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbLog)
en: Check to see logging information about thread activity. Watch the console output to see the log information.
kk: Ағындағы әрекеттер журналының мәліметін көру үшін осы белгіні қойыңыз. Бұл мәлімет консоль терминалға шығарылады.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbLog)
en: Log thread activity
kk: Ағындағы белсенділік журналы жүргізілсін

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (ThreadWeaver::WeaverThreadGrid, threadGrid)
en: Displays Thread Activity
kk: Ағындағы әрекеттер көрсетілсін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbStart)
en: Start
kk: Бастау

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: GUI based example for the Weaver Thread Manager
kk: Ағындар ұйымдастыру менеджеріне арналған графикалық мысал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Remaining number of jobs:
kk: Қалған тапсырмалар саны:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pushButtonStart)
en: What time is it? Click to update.
kk: Уақыт қанша? Жаңарту үшін - түртіңіз.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelTime)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(do not know yet)</p></body></html>
kk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body style=" white-space: pre-wrap; font-family:Sans Serif; font-weight:400; font-style:normal; text-decoration:none;"><p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">(әлі беймәлім)</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbSelectFiles)
en: Select Files...
kk: Файлдарды таңдау...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbCancel)
en: Cancel
kk: Қайту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbSuspend)
en: Suspend
kk: Аялдату
